Melisa Pamuk… Ona kırmızı çok yakışıyor! Kara Sevda dizisindeki rolüyle büyük bir hayran kitlesi oluşan Melisa Pamuk kırmızılar içinde.

Güzeller güzeli oyuncu, Kara Sevda filmi çekimlerinde Asu karakterinin arabası olarak kullandığı kırmızı otomobilde kırmızı bir ceketle poz verdi. İnstagram hesabından ‘Lady in Red’ notuyla paylaştığı fotoğrafı büyük beğeni gördü.

Melisa Pamuk kırmızılara boğuldu

Çok az kişi bilir ama bilenler bilir, bir kadının güzellik derecesini ölçmek için kırmızının ona ne kadar yakıştığına bakın der eski topraklar. Melisa’ya kırmızı gerçekten çok yakışıyor.

Melisa Pamuk, 2011 Miss Turkey birincisiydi. Ardından, Miss Universe Kainat güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmişti. 4 dil bilen Melisa, Amsterdam Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine başlamış ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştu. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk dersleri aldıktan sonra oyunculuk kariyerine devam etti ve başarıyla yürütüyor. Ekranda görmekten keyif aldığımız oyuncular listesine çoktan girmiş durumda.