2017 Akrep Burcu-2017 Akrep burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

6. hissinizin ne kadar gelişmiş olduğunu zaten herkes biliyor ama 2017 yılında bu yetenekte öyle bir artış yaşayacaksınız ki insanlara baktığınızda adeta röntgen çeker gibi onların iç dünyalarına dair pek çok şeyi görebileceksiniz. 2017 akrep burcu becerisindeki bu artış, geleceğe dair en doğru tahminleri yapmanızı sağlayacak. Üstelik sadece kendi hayatınızla ilgili değil, başkalarının hayatıyla ilgili tahminleriniz de tutacak! Ayrıca 2017 yılı var olan karizmanıza karizma ekleyeceğiniz bir sene olacak. Çünkü geçmişten bugüne kadar yaptığı gelecek planlarının neredeyse tamamı gerçekleşmiş olacak ve bu başarının keyfi aurasal etkileyiciliğinizi bin kat arttıracak.

2017 yılının akrep burcu insanı için en önemli gelişmelerden biri; Şans oyunlarında gerçekten çok şanslı olacağıdır.

2017 Akrep Burcu Aşk Hayatı

2017 Akrep burcu aşk hayatı yine sıra dışı olacak. Karşı cinsle olan ilişkisi diğer burçlara nazaran çok daha farklı olan Akrepler, özgürlük kurallarına ayak uyduramayan partnerle uzun süre devam edemezler. Sıradan ilişkileri sevmez, aşkı bir sihir gibi yaşamak isterler. Sadece ‘Bir sevgilim olsun’ diye asla ilişki kurmaz, aşkı gerçek ve bir o kadar da olağan üstü yaşamak isterler! Lakin bu beklentilere ayak uydurabilecek partner pek nadir bulunur. 2017 yılında bu beklentilerinize uygun olabilecek partnerlerin Akrep burcundan olacağının müjdesini şimdiden verelim. Bazı seneler başka burçlardan da uygun partnerler olabiliyordu ama bu sene sadece akrepler olacak.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Akrep Burcu İş Hayatı

2017 Akrep burcu iş hayatı müthiş girişimlerle geçecek. İş hayatında son derece girişimci bir ruha sahip olan akrepler, var olan işlerine ek olarak 2017’de yeni projelere girişebilirler. 2017’nin uğuruyla bu projelerin çoğunun başarı ile sonuçlanacağını göreceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak işle ilgili mucizeler bu sene de olacak ama artık sıra dışı olan şeylere normal şeylermiş gibi bakmayı bırakmanız gerekiyor. Genellikle sıra dışı bir yaşamları olduğundan, bu durumu birçok akrep yaşar. Dolayısıyla mucizeleri görme şansınız azalır. Ortaklı iş yapanlar 2017’de ortaklığın yerine yalnız devam etme kararı alabilirler. Ki böylesi sizin için çok daha iyi olabilir. 2017’de çok iyi yerlerden teklifler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki başarıların artarak devam edeceği görülüyor.

2017 Akrep Burcu Sosyal Hayatı

Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yine yanınızda olacak. Çevresinden yoğun ilgi görmeye alışkın akrepler biraz yalnız kalmak için kendi köşelerine çekilebilirler. Sanatsal faaliyetlere ağırlık vermek size iyi gelebilir.

Akrep burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri; iyiliktir. Hayvanlara, insanlara, olaylara iyilikle yaklaşmayı sever çevrelerindeki insanların da hayata bu şekilde yaklaşmalarını isterler. Bunu göremedikleri taktirde hızlıca soğur ve görüşmeyi keserler. Zaten bir süredir yapıyor olduğunuz insan detoksunu 2017 senesinde de devam ettireceksiniz. Ta ki çevrenizde sade ama sadece iyiliğe hizmet eden insanlar oluncaya dek!

2017 Akrep Burcu Sağlık

2017 Akrep burcu sağlık konusunda dikkatli olmalı. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Akrep burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Yüksek Vizyon Sahibi’ yapıları yatmaktadır. Aynı vizyonu çevresindeki insanlarda bulamazsa dengesi bozulur ve bu durum 2. beyin olarak adlandırılan bağırsaklarda etkisini gösterebilir. 2017 akrepler için bu sıkıntıdan da yavaş yavaş kurtulmaya başladığı bir yıl olacak.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***