Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Akrep Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 10:00

2017 Akrep Burcu-2017 Akrep burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

6. hissinizin ne kadar gelişmiş olduğunu zaten herkes biliyor ama 2017 yılında bu yetenekte öyle bir artış yaşayacaksınız ki insanlara baktığınızda adeta röntgen çeker gibi onların iç dünyalarına dair pek çok şeyi görebileceksiniz. 2017 akrep burcu becerisindeki bu artış, geleceğe dair en doğru tahminleri yapmanızı sağlayacak. Üstelik sadece kendi hayatınızla ilgili değil, başkalarının hayatıyla ilgili tahminleriniz de tutacak! Ayrıca 2017 yılı var olan karizmanıza karizma ekleyeceğiniz bir sene olacak. Çünkü geçmişten bugüne kadar yaptığı gelecek planlarının neredeyse tamamı gerçekleşmiş olacak ve bu başarının keyfi aurasal etkileyiciliğinizi bin kat arttıracak.

2017 yılının akrep burcu insanı için en önemli gelişmelerden biri; Şans oyunlarında gerçekten çok şanslı olacağıdır.

2017 Akrep Burcu Aşk Hayatı

2017 Akrep burcu aşk hayatı yine sıra dışı olacak. Karşı cinsle olan ilişkisi diğer burçlara nazaran çok daha farklı olan Akrepler, özgürlük kurallarına ayak uyduramayan partnerle uzun süre devam edemezler. Sıradan ilişkileri sevmez, aşkı bir sihir gibi yaşamak isterler. Sadece ‘Bir sevgilim olsun’ diye asla ilişki kurmaz, aşkı gerçek ve bir o kadar da olağan üstü yaşamak isterler! Lakin bu beklentilere ayak uydurabilecek partner pek nadir bulunur. 2017 yılında bu beklentilerinize uygun olabilecek partnerlerin Akrep burcundan olacağının müjdesini şimdiden verelim. Bazı seneler başka burçlardan da uygun partnerler olabiliyordu ama bu sene sadece akrepler olacak.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Akrep Burcu İş Hayatı

2017 Akrep burcu iş hayatı müthiş girişimlerle geçecek. İş hayatında son derece girişimci bir ruha sahip olan akrepler, var olan işlerine ek olarak 2017’de yeni projelere girişebilirler. 2017’nin uğuruyla bu projelerin çoğunun başarı ile sonuçlanacağını göreceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak işle ilgili mucizeler bu sene de olacak ama artık sıra dışı olan şeylere normal şeylermiş gibi bakmayı bırakmanız gerekiyor. Genellikle sıra dışı bir yaşamları olduğundan, bu durumu birçok akrep yaşar. Dolayısıyla mucizeleri görme şansınız azalır. Ortaklı iş yapanlar 2017’de ortaklığın yerine yalnız devam etme kararı alabilirler. Ki böylesi sizin için çok daha iyi olabilir. 2017’de çok iyi yerlerden teklifler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki başarıların artarak devam edeceği görülüyor.

2017 Akrep Burcu Sosyal Hayatı

Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yine yanınızda olacak. Çevresinden yoğun ilgi görmeye alışkın akrepler biraz yalnız kalmak için kendi köşelerine çekilebilirler. Sanatsal faaliyetlere ağırlık vermek size iyi gelebilir.

Akrep burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri; iyiliktir. Hayvanlara, insanlara, olaylara iyilikle yaklaşmayı sever çevrelerindeki insanların da hayata bu şekilde yaklaşmalarını isterler. Bunu göremedikleri taktirde hızlıca soğur ve görüşmeyi keserler. Zaten bir süredir yapıyor olduğunuz insan detoksunu 2017 senesinde de devam ettireceksiniz. Ta ki çevrenizde sade ama sadece iyiliğe hizmet eden insanlar oluncaya dek!

2017 Akrep Burcu Sağlık

2017 Akrep burcu sağlık konusunda dikkatli olmalı. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Akrep burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Yüksek Vizyon Sahibi’ yapıları yatmaktadır. Aynı vizyonu çevresindeki insanlarda bulamazsa dengesi bozulur ve bu durum 2. beyin olarak adlandırılan bağırsaklarda etkisini gösterebilir. 2017 akrepler için bu sıkıntıdan da yavaş yavaş kurtulmaya başladığı bir yıl olacak.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Akrep Burcu” için 12 yanıt

Merhabalar ; Doğum tarihim 02.11.1986… bu yıl Jüpiter akrep burcuna geçtiğinde benim en çok hangi evimde etkili olacak ? Çok teşekkürler şimdiden 🙂

Merhaba ben çilem 03.11.1987 aydın doğumluyum yükselenim başak burcu evli bir çocuk annesiyim hayatımla ilgili 10 yılı aşkın süredir iniş çıkışlı bir hayat yaşıyorum evliligimle ilgili sorunlarım var ve iş konusunda çokça talihsizlikler yaşadım sağlığım iyi değil zaman zaman depresyonlar yaşıyor ve hayatımı yoluna koyamıyorum şimdiden teşekkür ederim …

Merhaba Çilem, doğum tarihinizde istediğiniz düzeltmeyi gördük ve 97’yi 87 yaptık. 10 yılı aşkın süredir yaşanan sorunlar gerçek akreplerin kaderi. Üzülmeyin çünkü bu senenin son çeyreğinden sonra bu durum tamamen tersine dönecek. Hayatınız su gibi akmaya başlayacak. Bu olumlu gelişmeler ilk olarak iş hayatınızla başlayacak. Ekim ayı olabilir çünkü 3 Ekim’de başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek pırıltılı bir dönem görünüyor yıldız haritanızda. 2018 yıldız haritalarını henüz tam olarak göremiyoruz ama bu pırıltı 2018’de de devam edecek gibi. İş hayatınızdaki olumlu değişim evliliğinizi de olumlu yönde etkileyecek. Arkanıza yaslanıp bir oh çekebilirsiniz. Çünkü kötü günlerin bitmesine az kaldı. Mutlu günler yakında. Sevgiler,

merhaba ben turkiyede yasıyrıum 31.10.1981 dogum yerı Açinsk rusya dogum saati :sabah 4.30 . 2017 iş ve özel hayatımla ilgili bir kaç ipucu söyler misiniz.cok zor bir 2016 geçirdim.Artık 2017 ve 18 den güzel haberler duymak istiyorum

Merhaba Svetlana, 2016’nın zor bir yıl olması Satürn’ün henüz geçmeyen etkilerinden kaynaklanmış olabilir. Dert etmeyin, bu sene yavaş yavaş çıkacak hayatlarımızdan bu olumsuz etki. Akrep burcu 2017’yi gayet güzel geçirecek burçlardan biri. Yıldız haritanıza göre Mayıs ayı ortası gibi başlayan pırıltılı bir döneminiz var. Bu pırıltı, sizin de hayattaki birçok beklentinizin bu yıl gerçekleşeceği anlamına geliyor. iş yaşamınızda umduğunuzu bulamadığınız dönemler olabilir bu da çıtanızın hayli yüksek olmasından kaynaklanıyor çoğunlukla. Fakat sizin de yıldız haritanızda hanenize yüklü bir giriş görülüyor. Bu toplu bir para olabilir, alacağınız iyi bir iş teklifi de olabilir. Aşk hayatınız için şunları söyleyebiliriz. Karşı cinsle ilişkileriniz bu sene özellikle Temmuz ayı gibi daha hareketli olmaya başlayacak. Bir sevgiliniz varsa bu dönemde birbirinize olan bağlılığınız artabilir. Sevgiliniz yoksa da Temmuz civarı aşık olabilirsiniz. iyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle 🙂

Merhaba 24 ekim 1986 izmir yeşilyurt sabah 8 gibi dogmusum.İsmim Gülsen inal.Evliyim ve 2 cocuk annesiyim.Ailemin satmaya çalıştıgı bır arsa var ve bunun sonucu bır ev ama bır turlu olmuyor yakın zamanda olacak mı?Birde yurt dışına gitmeyi çok istiyorum.Ama bir türlü olmuyor .Boyle bir ihtimal var .iş gereği gidebilecek miyim?Teşekkürler

Merhaba Gülsen, Yıldız haritanıza göre Mayıs ayı sonu gibi başlayan ve sonrasında yıl boyunca devam eden pırıltılı bir döneminiz mevcut. Bu pırıltı, birçok beklentinizin gerçekleşeceği anlamına geliyor. Bir arsa satışı sonrasında ev alımından bahsetmişsiniz. Bu beklentiniz gerçekleşecek ama arsa satışı olmadan da bu beklentiniz olabilir. Çünkü yıldız haritanızda hanenize yüklü bir giriş görülüyor. Belki ailenizin aklına gelecek olan başka bir fikirle olabilir ya da beklenmedik bir yerden gelecek paralarla bu durum gerçekleşebilir. İş gereği gitme ihtimaliniz olan yurtdışı deneyimine dair bir işaret göremedik ama size tavsiyemiz yurtdışına gidebilmeniz konusunda etkin rol oynayabilecek kişi ya da kişilere bu işi çok istiyor olduğunuzu açıkça dillendirmek istenilen sonucu almaya katkı sağlayacaktır. En azından elinizden geleni yapmış olur ve sonrasında “Keşke daha çok çabalasaydım” demekten kurtulmuş olursunuz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

cok tesekur ederim …İlk defa bir yoruma cevap aldım .ve cok mutlu oldum suan ..takıbe devam edeceğim…:)

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.