2017 Yay Burcu-2017 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

2017 yılında iletişim becerilerinizin artış göstermesi ve haliyle insanlar üzerindeki etkinizin de artış göstermesi sebebiyle hayatınızı olumlu yönde etkileyecek kolaylıklar yaşayacaksınız. Karşı cinsle ilişkilerden iş hayatınızdaki ilişkilere kadar yaşamınızın her alanında bu avantajın tohumları kısa sürede yeşermeye başlayacak. 2017 yay burcu insanın yaşayacağı en önemli değişimlerden biri bu. İletişim şeklinizin değişmesiyle hayatınızın da ne denli değişebileceğini keşfedeceğiniz farkındalık seneniz olan 2017’den sonra, artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

2017 Yay Burcu İş Hayatı

2017 Yay Burcu iş hayatı konusunda hayli olumlu atılımlarda bulunacak. İş hayatınızda refah seviyenizi arttırabilecek antlaşmalar için 2017 yılı büyük bir fırsat gibi görünüyor. Kazandığınız parayı elinizde tutma konusunda biraz daha titiz davranacak olursanız mali durumunuzun daha kısa sürede düzene gireceğini göreceksiniz. Yay burcu para kazanma potansiyeli yüksek bir burçtur. Ayrıca iş yerinde otorite sağlamayı da sever. Otoritesini istediği oranda sağlayamazsa hırçınlaşabilir. Bu yıl bu hırçınlığa biraz ara vermeniz gerekiyor. Çünkü insanlar dünya sorunları nedeniyle gitgide daha gergin bir hal almış durumdalar ve umulmadık kavgalar yaşanabilir. Böylesi tatsız durumlara girmemek için siz de sakin olmalısınız.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Yay Burcu Aşk Hayatı

2017 Yay Burcu aşk hayatı dalgalı olabilir. Partnerinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar olan yaylar yani evli olmayan ama ilişkisi olanlar ayrılık yaşayabilirler. Evli olanlar ufak tefek sürtüşmeler dışında önemli bir sorun yaşamayacaklar. Hayatında hiç kimse olmayan yaylar ise bu sene aşkı yakalayabilir.

Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yanınızda olacak. Çevrenizden beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla almaya başlayacağınız 2017 yılı hayatınızın en güzel senelerine geçiş yapacağınız bir yıl olabilir.

Eğlenceye ve özellikle kişisel bakımınıza yoğun vakit ayıracağınız bir yıl olacak. Aşık olacağınız kişiyle bu alanlarda tanışabilirsiniz. Sporsal ya da hobisel aktivitelerinizi şimdiden listeleseniz iyi olur. Çünkü; enerjinizi kendinize ne kadar çevirirseniz 2017 yılı da aynı oranda huzur, güven ve başarıyla devam edecek.

Sosyal hayatla ilgili olarak şunlar söylenebilir; Yay burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri konfordur. Yaşamının her alanında, evde, işte, arabada konforu yerinde olan yay burcu insanı deposu yakıt dolu bir araç gibidir. Daha keyifli bir yaşam için siz de konforla motive olan yay insanlarındansanız, gelirinizin belli bir kısmını konforunuza ayırabilirsiniz. Böylece; psikolojinize de iyi bir yatırım yapmış olursunuz.

2017 Yay Burcu Sağlık Durumu

2017 Yay Burcu sağlık durumu konusunda sindirim sistemine dikkat etmeli. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yay burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Mükemmeliyetçi’ yapıları yatmaktadır. Yani sinirsel iniş çıkışlar hem midenizi hem de bağırsaklarınızı etkisi altına alır. 2017 bu sıkıntıdan yavaş yavaş kurtulmaya başladığınız bir yıl olacak. Ayrıca dişlerinizle ilgili yenilemeler de 2017’de söz konusu olabilir.

2017 Yay Burcu Tılsımlı Görevi

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler yaşayabileceğinizi fakat bu mucizelerin gerçekleşmesi için 2017 Yay burcu tılsımlı özelliği olan ‘İletişim’i çok iyi kullanmanız gerektiğini söyleyelim. İletişim becerilerinizi artırdıkça burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***