Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Yay Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 10:01

2017 Yay Burcu-2017 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

2017 yılında iletişim becerilerinizin artış göstermesi ve haliyle insanlar üzerindeki etkinizin de artış göstermesi sebebiyle hayatınızı olumlu yönde etkileyecek kolaylıklar yaşayacaksınız. Karşı cinsle ilişkilerden iş hayatınızdaki ilişkilere kadar yaşamınızın her alanında bu avantajın tohumları kısa sürede yeşermeye başlayacak. 2017 yay burcu insanın yaşayacağı en önemli değişimlerden biri bu. İletişim şeklinizin değişmesiyle hayatınızın da ne denli değişebileceğini keşfedeceğiniz farkındalık seneniz olan 2017’den sonra, artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

2017 Yay Burcu İş Hayatı

2017 Yay Burcu iş hayatı konusunda hayli olumlu atılımlarda bulunacak. İş hayatınızda refah seviyenizi arttırabilecek antlaşmalar için 2017 yılı büyük bir fırsat gibi görünüyor. Kazandığınız parayı elinizde tutma konusunda biraz daha titiz davranacak olursanız mali durumunuzun daha kısa sürede düzene gireceğini göreceksiniz. Yay burcu para kazanma potansiyeli yüksek bir burçtur. Ayrıca iş yerinde otorite sağlamayı da sever. Otoritesini istediği oranda sağlayamazsa hırçınlaşabilir. Bu yıl bu hırçınlığa biraz ara vermeniz gerekiyor. Çünkü insanlar dünya sorunları nedeniyle gitgide daha gergin bir hal almış durumdalar ve umulmadık kavgalar yaşanabilir. Böylesi tatsız durumlara girmemek için siz de sakin olmalısınız.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Yay Burcu Aşk Hayatı

2017 Yay Burcu aşk hayatı dalgalı olabilir. Partnerinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar olan yaylar yani evli olmayan ama ilişkisi olanlar ayrılık yaşayabilirler. Evli olanlar ufak tefek sürtüşmeler dışında önemli bir sorun yaşamayacaklar. Hayatında hiç kimse olmayan yaylar ise bu sene aşkı yakalayabilir.

Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yanınızda olacak. Çevrenizden beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla almaya başlayacağınız 2017 yılı hayatınızın en güzel senelerine geçiş yapacağınız bir yıl olabilir.

Eğlenceye ve özellikle kişisel bakımınıza yoğun vakit ayıracağınız bir yıl olacak. Aşık olacağınız kişiyle bu alanlarda tanışabilirsiniz. Sporsal ya da hobisel aktivitelerinizi şimdiden listeleseniz iyi olur. Çünkü; enerjinizi kendinize ne kadar çevirirseniz 2017 yılı da aynı oranda huzur, güven ve başarıyla devam edecek.

Sosyal hayatla ilgili olarak şunlar söylenebilir; Yay burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri konfordur. Yaşamının her alanında, evde, işte, arabada konforu yerinde olan yay burcu insanı deposu yakıt dolu bir araç gibidir. Daha keyifli bir yaşam için siz de konforla motive olan yay insanlarındansanız, gelirinizin belli bir kısmını konforunuza ayırabilirsiniz. Böylece; psikolojinize de iyi bir yatırım yapmış olursunuz.

2017 Yay Burcu Sağlık Durumu

2017 Yay Burcu sağlık durumu konusunda sindirim sistemine dikkat etmeli. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yay burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Mükemmeliyetçi’ yapıları yatmaktadır. Yani sinirsel iniş çıkışlar hem midenizi hem de bağırsaklarınızı etkisi altına alır. 2017 bu sıkıntıdan yavaş yavaş kurtulmaya başladığınız bir yıl olacak. Ayrıca dişlerinizle ilgili yenilemeler de 2017’de söz konusu olabilir.

2017 Yay Burcu Tılsımlı Görevi

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler yaşayabileceğinizi fakat bu mucizelerin gerçekleşmesi için 2017 Yay burcu tılsımlı özelliği olan ‘İletişim’i çok iyi kullanmanız gerektiğini söyleyelim. İletişim becerilerinizi artırdıkça burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

 

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Yay Burcu” için 17 yanıt

mrb ben 05.12.1987 17;30 gibi TOKAT’ ta dogmuşum,hayatımı hep başkalarının hayalleri için harcamışım ve hayal ettıklerimin çok uzagında bir hayat sürdürüyorum.artık baskalarının hayallerinin bir parcası olmak istemiyorum.bu döngüden bıktım evliyim 1 cocugum var ve 6 aylık hamileyim yıldız haritama bakıp nasıl yön vermem gerektigini ve ne zaman sansımın yaver gidecegini söylerseniz çok sevinirim

Merhaba Serpil, hiç canınızı sıkmayın bu olup bitenlere. Yeniden yapılanmak için her yeni gün yeni bir şanstır. Yıldız haritanıza göre siz de başkalarına en özverili davranan Yaylardansınız. Bu nedenle bu sorunları yaşıyorsunuz. Elbette dahil olduğunuz Yayların da bu gidişata bir “dur” deme hakkı var. Temmuz ayının başı bunun için gayet iyi bir dönem. Zaten o dönemde pırıltılı bir süreciniz olduğu görülüyor. O vakte kadar ders çalışır gibi, bundan sonrasında olmasını istediklerinizi odaklanarak bir kağıda dökün. Listenizi yapın. Temmuz ayına girer girmez de uygulamaya başlayın. ilk zamanlar kolay olmayabilir ama bir süre sonra olumlu etkileri görmeye başlayacaksınız. Hayatınız tamamen değişebilir. Yay burcu para kazanma potansiyeli çok yüksek bir burçtur. Ummadığınız işler yaparak iyi bir gelir sahibi olabilirsiniz. Bu da sizi daha güçlü kılacak ve diğer hayallerinizin gerçekleşmesini kolaylaştıracaktır. Gelişmelerden haberdar edin bizi lütfen ve 2018’e girdiğimizde de yeniden bakalım yıldız haritanıza. Sevgiler,

Merhabalar Musa ben. Küçük kizimin yildiz haritasini merak ettim. Onun nasil bir karakteri ve kisiligi olacak ve genel olarak hayattaki duruşu ne yonde olacak? Bilemiyorum bilgi verebilirmisiniz ancak birseyler soylerseniz sevinirim… Kizimin adı Inci Zeynep ve 27.11.2014 saat 08.57 dogumlu.. Kolay gelsin…

Ayrica kendim de yay burcuyum.. Benim 2017 yilim nasil gececek genel anlamda? 13.12.1986 dogumluyum.. Tesekkurler

Merhaba Musa Bey, Karakteri ve kişiliği büyük oranda genetik + yaşamsal deneyimler şekillendiriyor ama elbette astrolojik hareketlerin de mizaçlarımız üzerinde gücü yok değil. Yay burcu hayatın tadını çıkarmaya en yatkın burçlardan biridir. Ruhundaki mükemmeliyetçiliği ve her şeyin kusursuz olmasına olan düşkünlüğü törpüleyebilse hayattan çok daha haz alabilecek bir burç. Siz de bir yay burcu olarak bu ruhani sıkıntıları deneyimlemiş olabilirsiniz. Bu nedenle, Minnoş’unuz büyürken bu vizyonu kendisine aşılayabilirseniz bir baba olarak ona büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Hayatta hataların da olabileceğini, hataları ders almak için birer nimet gibi karşılamayı öğretmek, özellikle yay burcu ebeveynleri için çok önemli. Bu arada yay kızlarının babaya çok düşkün olabileceğini söyleyelim. Buna ek olarak bir kız çocuğunun şekillenmesinde en önemli faktörün baba olduğunu da söyleyelim. Mesela bir baba kızına ne kadar iltifat ederse o kız çocuğu genç kızlığa geçtiğinde erkeklerin ilgisiyle şımarmıyor ya da ilgisizliği ile mutsuz olmuyor. Tam bir denge sahibi oluyor. Ee bir de yay kızlarının babaya olan düşkünlüğünü buna eklersek demek istediğimiz şu ki; Kızınızın karakterini ve kişiliğinin nasıl olacağı size çok bağlı olacak 🙂 ileriki seneler için yıldız haritalarını net görebilmek imkansız ama genel olarak iyi bir hayat yaşayacağını söyleyebiliriz. Yazılım mühendisliği gibi teknolojik alanlarda bir meslek edinebilir. Çok da güzel olur. Geleceğin meslekleri bunlar. Size gelecek olursak; 2017 sizin için güzel geçecek gibi görünüyor. Özellikle parasal anlamda yükseliş olabilir. İşinizle ilgili bir arada olduğunuz kişilerle otorite nedeniyle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz ama durumu idare etmeyi seçerseniz büyüyecek bir sorun olmayacak. İş hayatınızda unutkanlık-dalgınlıkla ilgili ufak sorunlarınız olabilir. Bu unutkanlık halleri eşinizle de bir iki tatsız diyalog yaşamanıza neden olabilir. Tüm bunlara rağmen 2017 sizin için genel anlamda gayet güzel bir yıl olacak gibi görünüyor. Minnoşunuzu çok öpüyor size de sevgilerimizi gönderiyoruz. Nice güzel seneleriniz olsun sevdiklerinizle.

03.12.1976 Doğum saatimi bilmiyorum;sabaha karşı olabilirmiş annemin dediği.maddi manevi daha ne kadar sıkıntı çekeceğim

Doğum yerim Ankara sabah 5 veya altı civarı kesin değil Doğum saatim
03.12.1976 Doğum tarihim
Bu sene beni neler zorlayacak

Merhaba, Yay burcu para kazanma potansiyeli yüksek bir burçtur. Yıldız haritanıza göre siz de bu kategoridesiniz aslında ama son yıllardaki Satürn hareketleri pek çok kişiyi olumsuz etkilemişti. Bu yıl maddi anlamda bir rahatlama yaşayacaksınız. Henüz yılın çok başındayız, biraz daha sabredin. Manevi rahatlama konusunda ise Yay burçlarına genellikle dediğimiz şey şu; Zihinsel terbiye ile manevi sıkıntıları aşabilirsiniz. Çünkü Yay burcu zaman zaman hayatla çok barışık zaman zaman ise çok küskündür. Yıldız haritası ne kadar iyi görünse bile bazı yaylar bu dönmelerini kötü yaşamaya meyillidirler. Bunu yenmenin tek yolu zihinsel egzersizlerle hayatla barışık olmaya çalışmaktır. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileği ile sevgiler,

27. 11.1991 Corum dogum saati :20:30

Is ve ask konusundaki tikanikliklar hakkinda bilgi alabilirmiyim. Tesekkurler

Merhaba Selvinaz, 2015’ten bu yana Satürn’ün olumsuz etkileri dışında yıldız haritanıza göre belli bir tıkanıklık görünmüyor fakat hemen hemen her yay burcunun yaşıyor olduğu iletişim problemi bu tıkanıklığı yaratıyor olabilir! Satürn etkileri bu yılın sonuna doğru hayatınızdan tamamen çıkacak. Bunun müjdesini verebiliriz. İyi bir yıl geçirmenizi dileriz.

merhaba ben 20/12/1976 saat 05-07 arası doğmuşum tam belli olmamakla birlikte,
doğum haritama göre sıkıntılarım ne zaman son buluyor? Teşekkürler.

Merhaba Derin, sıkıntılarınızın hangi alanda olduğunu belirtmemişsiniz. Yay burcunun genelinde nükseden sıkıntılar genellikle mükemmeliyetçi, aceleci, sabırsız olmaları ve iletişim kanallarındaki tıkanıklıklar nedeniyle yaşanan sıkıntılardır. Sizin özel yıldız haritanızda, Yay burçlarının genel olarak yaşadığı sorunlar dışında ekstra farklı bir şey görmedik. Bu sıkıntılar Temmuz ayı gibi hafifleyebilir. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileği ile…

Çok teşekkürler. Cevabınız için. 1,5 yıldır kızım rahatsız iyileşme süresi anlamında sormuştum.

Kızınızın burcu nedir? Onun burcu altına yorum olarak onun doğum tarih ve saatini yazabilir misiniz? Şimdiden geçmiş olsun.

Selam. Yazacaklarımı başkaları görmez umarım. Ben şerife. 23 kasım 1979 sabahında 7 buçuk 8 gibi dünyaya gelmişim…

Merhaba Şerife, yorum kısmına yazdığınız özel alanları isteğiniz üzerine sildik. Ancak size bir cevap verebilmek için belli bir kısmı da yayınlamak zorundayız elbette. Bu kadarcık kısmın sorun olacağını düşünmüyoruz. Dediğimiz gibi cevap yazabilmemiz için yorumu yayınlamamız gerekiyor.Burç yorumunuza gelecek olursak; Evli olmayan ama ilişkisi olanlar yaylar ayrılık yaşayabilirler demiştik yukarki yorumumuzda, siz de yaşamışsınız. Bunla beraber hayatında hiç kimse olmayan yaylar bu sene aşkı yakalayabilir de dedik. Sabırlı olun sizin doğum gün ve saatinize göre siz de bu aşkı yaşayacaklardansınız. Enerjinizi kendinize çevirmeye yani öncelikli olarak kendinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Bunu ne kadar başarabilirseniz 2017 yılı da aynı oranda huzur, güven ve başarıyla ilerleyecek. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileği ile…

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.