2017 Terazi Burcu-2017 Terazi burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Kendi kendini eğlendirmeyi en iyi bilen burçlardan biri olan terazi burcu, bu sene de eğlence odaklı yaşamaya devam ediyor. Olayların komik yanlarını görme başarınız en eşsiz yeteneklerinizden biri ama bu konuda dengeyi sağlayabilmeniz oldukça önemli! Mesela; Siz eğlenirken başkalarını üzmemeye dikkat etmeniz gerekiyor. 2017 terazi burcu için yeniliklere en çok merhaba diyeceği yıllardan biri olacak.

2017 Terazi Burcu İş Hayatı

2017 Terazi burcu iş hayatı hakkında çok olumlu gelişmeler yaşıyor. Özellikle iş hayatınızda da ciddi ve dengeli olmanız gerektiğini öğretecek bir yıl geçirebilirsiniz. Eğlenceyi ve ciddiyeti gerektiği gibi harmanlayabilirseniz bu hem sizin için hem de iş arkadaşlarınız için olumlu gelişmelere sebep olacak. Yapmış olduğu hataları yeniden yapmak istemeyen teraziler, iş çevrelerinde onlara doğru yolu göstermeye çalışan kişileri 2017’de iyi seçmeliler. Çünkü kimileri bunu iyi niyetle yapmaya çalışıyorken kimileri ise art niyetle yapıyor olabilir. Yani dostunuzu iyi seçmeniz gereken bir sürece merhaba diyeceksiniz ve bu konuda son derece dikkatli olmanız gerekecek. Çünkü teraziler, genellikle oynayacakları at seçimini yanlış yapmakla ünlüdürler! Sizin için faydalı olacak insanları göz ardı edip, bunun yerine yanlış insanları hayatınızda barındırma huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

İş hayatında dengeli ilerlemeyi seven terazi burçları bazen aceleci davranabilirler. Bu da iş arkadaşları ya da iş ortaklarına kötü intiba bırakma nedeni olabilir. Acele giden ecele gider derler. Biraz sakinleşin! Bu huyunuza engel olamıyorsanız da en azından öncesinde azcık daha sağlıklı düşünüp, ondan sonra adım atma konusunda kendinize hatırlatmalar yapabilirsiniz. Böylece geriye dönüp baştan düzenlemeniz gereken detayların çoğunu önceden halletme şansı yakalamış olur, pişmanlıklar yaşamazsınız.

2017 Terazi Burcu Aşk Hayatı

2017 Terazi burcu aşk hayatı olağanüstü olaylara gebe kalacak gibi görünüyor. Terazi burcu insanı, karşı cinsle olan ilişkilerinde çoğu zaman becerikli değildir diye bilinir. Bu tespit kısmen doğrudur ama birazcık çabayla kadın erkek ilişkilerinde uzman seviyeye yükselmesi an meselesi olabilir. Yapmanız gereken tek şey; Egonuza ve kişisel hırslarınıza yenik düşmeden objektif düşünmek ve geçmiş hatalarınızdan ders çıkarmak. Son ilişkinizi baz almanızı tavsiye edebiliriz. En son ilişki, bir sonraki ilişki için en iyi akıl hocasıdır. Karşı cinste, Akrep burcu hariç tüm burçlarla yakınlaşabilirsiniz çünkü akrep burcu ‘Bir sevgilim olsun’ diye asla ilişki kurmaz, aşkı gerçek ve bir o kadar da olağan üstü yaşamak ister. Siz henüz bu noktada değilsiniz. Kendinizi de onu da üzmemek için özellikle 2017 yılı içerisinde Akrep burcundan biriyle duygusal ilişki kurmamaya dikkat etmelisiniz.

Sosyal konularda, özellikle aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz size bağlı. Çevrenize ne kadar titiz ve adil davranırsanız ilişkileriniz de o denli düzene girecek. 2017 yılı tılsımınız ‘Titizlik’. Yani; hayatınıza, kendinize, çevrenize, aşkınıza, ortağınıza ne denli titiz ve adil yaklaşırsanız siz de o denli kazanacaksınız. Aksi halde de kaybedeceksinizdir..!

2017 Terazi Burcu Tılsımlı Görevi

Tılsımlı göreviniz ‘Dürüstlük’. Hayatınıza ivme kazandıracak, terazi burcuna bahşedilmiş mucizeleri kaçırmak istemiyorsanız dürüstlüğünüzü artırın. İkinci adımda dikkat etmeniz gereken şey; Bu mucizeleri görebilmeniz için hayatınızda önemli yer edinmiş insanlardan birinin aurasına ihtiyacınız olduğunu bilmek ve bunu unutmamak. Bu kişi, birlikte iş yaparken iyi sonuçlar elde etmiş olduğunuz biri olabilir. Bazı iş ortaklıklarından etkili bir aura oluşur ve bu auranın devam etmesi, 2017 yılında terazilere bahşedilmiş o mucizeyi yakalamanıza yardımcı olacak. Bugüne kadar ayağınıza gelmiş kısmetleri çoğu kez kaçırmış olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Bu yüzden bu sefer dikkat!

2017 Terazi Burcu Sağlık Durumu

2017 Terazi Burcu sağlık durumu konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilir. Beyin ve karaciğere özellikle dikkat etmelisiniz. Ceviz ve enginar gibi bu organlara şifa olacak besinleri beslenme alışkanlıklarınıza sokmanızda fayda var.

Son söz olarak, 2017’nin sizin için en önemli gelişmelerinden biri; Alacağınız bir ayrılık kararından kısa süre sonra son derece pişman olacağınızdır. Bu ayrılık büyük ihtimalle iş hayatı içerisinde alınmış bir ayrılık kararı olabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***