2017 Aslan Burcu-2017 Aslan burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Aslan burcu üyeleri genellikle çok güçlü karakterlerdir. Gururu hayli okşayan bu özellik, kimi aslanlar tarafından iyi yönde kullanılmıyor maalesef. Sırf güçlü görüneceğim diye dominant ve diktatör tavırları abartarak sergileyen pek çok aslan var ve haliyle insan ilişkilerinde bir yerden sonra fena tıkanma yaşamaktalar. 2017 aslan burcu için kendilerini olumlu yönde değiştirecekleri bir yıl olacak. Gereğinden fazla saygı beklemek yerine, başkalarına saygı göstermeyi seçecekler ya da benim dediğim olacak tavrı yerine senin dediğini de yapalım tavrında olacaklar. Bu bir nevi; Baştan aşağı değişim!

2017 Aslan Burcu Aşk Hayatı

2017 Aslan burcu aşk hayatı ilgi çekici değişimlerin olmacağı bir yıl gibi görünüyor. Aşk konusunda 2017’de büyük gelişmeler olmayabilir ama zaten 2017 sizin için daha çok kariyer senesi olacak. Aşkı sonraki senelere bırakabilir ve bu yıl iş/ekonomik yaşamınızı daha iyi bir seviyeye getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Böylece tek bir şeye odaklanmış olur ve hayatınızın asıl yapı taşlarını daha hızlı şekle sokmuş olursunuz. Yılın ikinci evresinde ise bazı aslanlar için aşk hayatında sıra dışı şeyler olabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Sosyal konularda 2017 yılı için bir diğer değişim ise; Hayata daha eğlenceli tarafından bakmaya başlamaları olacak. Bugüne kadar ciddiye aldıkları çoğu şeyin aslında ciddiyeti hiç de hak etmediklerini fark edecek ve mizahi bir bakışla hayatı yeniden kucaklayacaklar. İş yaşamınızı da hayli etkileyecek olan bu durumu 2017’nin sonuna geldiğinizde ‘Hayatınızın Baharı’ olarak adlandıracaksınız. O derece güzel geçecek bir yıl olacak!

Evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede ama bu seviyede zamanla bir artış görülecek. Özellikle ailenizde kalp kırgınlığı yarattığınız kişiler olmuşsa mutlaka gönüllerini alın. Kimin haklı ya da kimin haksız olduğunun inanın önemi yok. Önemli olan; Aile bireylerinin tamamının huzur dolu yaşamasıdır ve bireylerin hepsinin öncelikli görevi bu huzuru arttıracak şeyler yapmasıdır. Bazı aile ilişkilerinde ise birbirinden uzak yaşayıp huzuru bu şekilde devam ettirme durumu olabilir. Eğer durumunuz böyle ise, onlarla irtibata geçmeyebilirsiniz ama uzakta dahi olsanız huzuru kaçıracak şeyler yapmamaya dikkat etmelisiniz.

2017 Aslan Burcu İş Hayatı

2017 Aslan Burcu iş hayatı mizahi yaklaşımınızın gelişmesi nedeniyle ummadığınız kariyer olanakları ile karşılaşabilirsiniz. Unutmayın, ciddiyet kadar espritüel bir zeka da iş hayatında oldukça önemlidir ve geliştireceğiniz bu yönünüz bazı patronların ilgisini çekip, sizi onların gözünde daha cazip hale getirebilir.

2017 Aslan Burcu Tılsımlı Görevi

Aslan burcunun 2017 yılı tılsımı ‘Huzur Koruyuculuğu’. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2017 de aslan burcuna bahşedilmiş pek çok mucizeden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı şimdiden söyleyelim.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. Biri Şubat ayı civarında, ikincisi ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayın!

2017 Aslan Burcu Sağlık Durumu

2017 Aslan Burcu sağlık durumu hakkında sinir sistemi ve sindirim sisteminin hassas olabileceğini söyleyebiliriz. Kendinizi olabildiğince mutlu ve moralli tutarsanız olumsuz belirtileri asgariye indirebilirsiniz.

Aslan burcuyla ilgili son olarak, 2017’de görülecek en önemli gelişmelerden birinin, kitap yazmak ve bunun gibi kalıcı bir şeyler üretmeye adım atmak olabileceğini de ekleyelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***