Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Aslan Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:58

2017 Aslan Burcu-2017 Aslan burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Aslan burcu üyeleri genellikle çok güçlü karakterlerdir. Gururu hayli okşayan bu özellik, kimi aslanlar tarafından iyi yönde kullanılmıyor maalesef. Sırf güçlü görüneceğim diye dominant ve diktatör tavırları abartarak sergileyen pek çok aslan var ve haliyle insan ilişkilerinde bir yerden sonra fena tıkanma yaşamaktalar. 2017 aslan burcu için kendilerini olumlu yönde değiştirecekleri bir yıl olacak. Gereğinden fazla saygı beklemek yerine, başkalarına saygı göstermeyi seçecekler ya da benim dediğim olacak tavrı yerine senin dediğini de yapalım tavrında olacaklar. Bu bir nevi; Baştan aşağı değişim!

2017 Aslan Burcu Aşk Hayatı

2017 Aslan burcu aşk hayatı ilgi çekici değişimlerin olmacağı bir yıl gibi görünüyor. Aşk konusunda 2017’de büyük gelişmeler olmayabilir ama zaten 2017 sizin için daha çok kariyer senesi olacak. Aşkı sonraki senelere bırakabilir ve bu yıl iş/ekonomik yaşamınızı daha iyi bir seviyeye getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Böylece tek bir şeye odaklanmış olur ve hayatınızın asıl yapı taşlarını daha hızlı şekle sokmuş olursunuz. Yılın ikinci evresinde ise bazı aslanlar için aşk hayatında sıra dışı şeyler olabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Sosyal konularda 2017 yılı için bir diğer değişim ise; Hayata daha eğlenceli tarafından bakmaya başlamaları olacak. Bugüne kadar ciddiye aldıkları çoğu şeyin aslında ciddiyeti hiç de hak etmediklerini fark edecek ve mizahi bir bakışla hayatı yeniden kucaklayacaklar. İş yaşamınızı da hayli etkileyecek olan bu durumu 2017’nin sonuna geldiğinizde ‘Hayatınızın Baharı’ olarak adlandıracaksınız. O derece güzel geçecek bir yıl olacak!

Evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede ama bu seviyede zamanla bir artış görülecek. Özellikle ailenizde kalp kırgınlığı yarattığınız kişiler olmuşsa mutlaka gönüllerini alın. Kimin haklı ya da kimin haksız olduğunun inanın önemi yok. Önemli olan; Aile bireylerinin tamamının huzur dolu yaşamasıdır ve bireylerin hepsinin öncelikli görevi bu huzuru arttıracak şeyler yapmasıdır. Bazı aile ilişkilerinde ise birbirinden uzak yaşayıp huzuru bu şekilde devam ettirme durumu olabilir. Eğer durumunuz böyle ise, onlarla irtibata geçmeyebilirsiniz ama uzakta dahi olsanız huzuru kaçıracak şeyler yapmamaya dikkat etmelisiniz.

2017 Aslan Burcu İş Hayatı

2017 Aslan Burcu iş hayatı mizahi yaklaşımınızın gelişmesi nedeniyle ummadığınız kariyer olanakları ile karşılaşabilirsiniz. Unutmayın, ciddiyet kadar espritüel bir zeka da iş hayatında oldukça önemlidir ve geliştireceğiniz bu yönünüz bazı patronların ilgisini çekip, sizi onların gözünde daha cazip hale getirebilir.

2017 Aslan Burcu Tılsımlı Görevi

Aslan burcunun 2017 yılı tılsımı ‘Huzur Koruyuculuğu’. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2017 de aslan burcuna bahşedilmiş pek çok mucizeden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı şimdiden söyleyelim.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. Biri Şubat ayı civarında, ikincisi ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayın!

2017 Aslan Burcu Sağlık Durumu

2017 Aslan Burcu sağlık durumu hakkında sinir sistemi ve sindirim sisteminin hassas olabileceğini söyleyebiliriz. Kendinizi olabildiğince mutlu ve moralli tutarsanız olumsuz belirtileri asgariye indirebilirsiniz.

Aslan burcuyla ilgili son olarak, 2017’de görülecek en önemli gelişmelerden birinin, kitap yazmak ve bunun gibi kalıcı bir şeyler üretmeye adım atmak olabileceğini de ekleyelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Aslan Burcu” için 21 yanıt

Merhaba, ben 16.08.2001 12:00 pm Azerbaycan dogumluyum. 2018 in nisan-mayıs arası üniversite başvurusu için sınavım var ve tüm 2017 boyu gerçekden çok çalışdım. 2018de beni neler bekliyor sınavımla ilgili?) önceden teşekkürler

Merhaba, tam da bahsettiğiniz tarih aralığında pırıltılı bir seyir görünüyor yıldız haritanızda. Bu durumu sınavınızdan istediğiniz sonucu alabilirsiniz şeklinde yorumlayabiliriz rahatlıkla. Başarılar,

merhaba, dogum tarihi 15.08.1975 ve saat 16-16.30 arasi.Bu yil is hayati ve ozel hayatim acisindan nasil gececek.ozellikle hangi tarih araliklarina dikkat etmeliyim? ayrica kisi veya isle ilgili hayirli olacak secenekler ne zaman onume gelecek. kismetleri kacirmamak acisindan. Gecen yil temmuzda kurdugum isime bu yilin basinda tam konstrasyon sagladim. nasil gozukuyor durum? musteriler satislar artacakmi? nerelerden hangi sektorlerden beni bulacak. simdidem tesekkurler.

Merhaba Yeşim, önümüzdeki günleri muhteşem geçirecek Aslanlardansınız. Hem iş hem de aşk hayatı açısından! fırsatları kaçırmamak adına gözlerimizi her daim 4 açmak gerekir ama özellikle Kasım ayı içerisindeki gelişmelere gözünüzü mutlaka açın. Kurduğunuz işle ilgili gayet güzel gelişmeler görülüyor. Satış sayısı mı ortacak yoksa yıllardır beklediğiniz ama umudu kesmiş olduğunuz bir yerden para mı gelecek kesin olarak bunu göremeyiz ama maddi bir artış olacağı kesin! Özetle yıldız haritanız harika görünüyor. Keyfini çıkarın 🙂 Sevgiler,

Merhaba Mutlu Astrolog😊
Ben 09.08.1994 istanbul dogumluyum.
Kasim 2015 te 25 kasim 1993 saat gece 3 te dogmus olan biri ile tanistim.Bu kisiyle iliskimizin bir dargin bir barisik olma hali beni fazlasiyla yipratti ne ask yasayabildik ne arkadas kalabildik yaklasik 7 aydir konusmuyorduk yeniden sans istiyo nasil bir karar vermem benim adima olumlu olur
Ve dil egitimimi gelistirmek istiyorum hangi tarih araligi uygun olur etkili ogrenmem adına
Birde Gelecekte iş hayatimda üst duzey bir noktada olabilecek miyim
Maddi yönden şansli etkiler barindiriyor mu haritam🤗
Çok yazdim sanirim affiniza siginiyorum en kisa surede donüs yaparsaniz cok mutlu olurum
Sağlıcakla kalın guzel insan✒

Tekrar Merhaba Aylin, daha önce de yazışmıştık, hatırladık. Sıkı takipçilerimizden olduğun için çok memnunuz 🙂 Yay burcu ve Aslan arasında çatışmalar olması çok normal. Bu durum özellikle aynı cins olanlarda daha belirgindir ama karşıt cinslerle de belli bir miktar sorun olur Yay ve Aslan arasında. Her iki taraf da daha esnek olmaya çalışırsa bu iki burçtan güzel bir ilişki doğabilir. Ama en önemlisi şudur; Bilinçaltımızdaki Bilge, en doğru cevabı bilir her zaman. Bir saat dilimini kendine ayır ve meditasyon yaparcasına zihninin derinliklerine in lütfen. Bak bakalım oradaki Bilge, bu adamla ilgili sana ne söylüyor? Bu çok önemli! Bilge, eğer isteksiz ise ona yeni bir şans verme. istekliyse ver. Etkili öğrenme konusunda Haziran-Temmuz-Ağustos ayları iyi olabilir. Yıldız haritana göre bu dönem, 2017 hayatının en berrak olacağı dönem gibi gözüküyor. iş yaşamınla ilgili genel olarak iyi bir gidişat izleyeceğini geçen sefer de söylemiştik, bu kez de söyleyeceğiz. Doğum gün ve saatine göre en naif karakterli Aslanlardansın. Bu nedenle, sadece iş hayatında değil hayatının genelinde çok iyi durumda olabilecek Aslanlardansın. Kariyer odaklı olursan ve her 10 yıllık yaşam planını önceden yaparsan parasal anlamda da iyi olacaksın. Yaşamınla ilgili gelişmeleri dönem dönem bize soruyor olman çok hoşumuza gitti. Ne zaman ihtiyaç duyarsan buradayız. Sevgiler,

Merhaba Eylül, 2017 sizin için gayet iyi bir yıl olacak. ilişkilerde ufak tefek sorunlar olabilir ki bu kadarı normaldir. Çok can sıkıcı bir durum görünmüyor. Kariyer yılınız olabilir 2017. Doğum gün ve saatinize bakılırsa siz de hayatı hayli ciddiye alan Aslanlardansınız. Ay tutulmaları mizacınızda değişim yaratabilir, daha mizahi bir yaklaşıma geçiş yapabilirsiniz. Bu durum aşk hayatınız ve iş hayatınızda çok işinize yarayacak. Biraz hayatı tiye almakla yaşamınızda su gibi bir akış yakalayabilecek Aslanlardansınız. İyi seneler geçirmeniz dileği ile.

İyi sabahlar mutlu hanım uykum saçtı sabaha karşı nette gezerken blogunuza denk geldim içim açıldı ☺️ Kalaminize ,yüreğinize sağlık. O kadar akıcı ve herkesin çok rahat algılayabileceği şekilde yazdığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. 12.08.1987 19.00 İzmir doğumluyum kasım ayından beri işsizim iş ve evlilik merak ettiğim açıkçası bir erkek arkadaşım var 10.11.1989 12.30 İzmir doğumlu oda bu uyumlu Bi ilişki mi evlilik adına şimdiden teşekkür ederim ilginize. Sıkı takipçinizim artık

Merhaba Ceylan, Çok tatlısınız teşekkür ederiz 🙂 sizin de yüreğinize sağlık. Tatlı dilli Aslan bulmak zordur 🙂 Nadir örneklerden biriyle karşı karşıyayız şu an ne güzel! işsizlik evet çok can sıkıcı bir durum. Dünyanın çoğu yerinde her insanın, en az bir kez deneyimlediği bir şey bu. Üzülmeyin demek işe yarar bir şey değil biliyoruz fakat hepimizin unutmaması gereken şey şu ki bazı ülkelerde böyle bir dert yok ve haliyle bu konuda rahat ülkelerde yaşayan insanlar çalışmıyor olsalar da buna üzülmüyorlar. Böyle bir üzüntüleri yok. Ne harika bir şans değil mi! Bu hatırlatma en azından bunun sorumlusunun siz olmadığını size hatırlatarak zihninizdeki üzüntüyü hafifletebilir diye yazalım istedik. Yıldız haritanıza gelecek olursak iş konusunda eğer çıtanızı biraz aşağı alırsanız iş bulabileceğinizi söyleyebiliriz. ilk etapta sizi tatmin etmeyecek bir iş olabilir bu ama oradaki işiniz başka bir işyerine sıçrama şansı doğurabilir. Aşk konusunda Akrep ve Aslan birlikteliği zor olabilir. İlla zor olacaktır demek değil bu. Çift olarak nadir başarılı örneklerden olabilirsiniz. Yıldız haritanızda yakın zamanda evlilik görünmüyor. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle. Sevgiler,

Uzun süredir ayrı yaşıyoruz.biz izmir o ankara 🙂 çok teşekkürederim mutlu gazete.sizi tanıdığıma çok sevindim.

Merhabalar.yanlış yere yazmışım.buyüzden tekrar yazıyorum.12.08.1981 10:30 sabah.izmir.bayan.eşim bir kadın yüzünden boşanmak istiyor.ben istemiyorum.16mayıs ta 3.celse olacak.2018 e kadar sürer dedi avukatım.davanın reddini istiyorum.onu seviyorum.birde otistik bir oğlumuz var.çalışamıyorum bu yüzden.sonumuzda ayrılık varmı?bize geri dönermi ki ? 2.03.1974 saatini hatırlamıyorum ama yükseleni boğaydı.şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba Zeynep, Yukardaki genel yorumda fark etmişsinizdir şöyle yorumlamıştık Aslan burcu 2017 yılını ‘Ailenizde kalp kırgınlığı yarattığınız kişiler olmuşsa mutlaka gönüllerini alın. Kimin haklı ya da kimin haksız olduğunun önemi yok. Önemli olan; Aile bireylerinin tamamının huzur dolu yaşaması ve huzuru arttıracak şeyler yapmasıdır. Bazı ilişkilerde birbirinden uzak yaşayıp huzuru bu şekilde devam ettirme durumu olabilir.’ demiştik. Sizin durumunuz da buna aynen uyuyor. Yıldız haritasında kişinin içerisinde olduğu hukuki süreci görebilmek pek mümkün değil. Bu konuda avukatınızın önerilerine kulak asmanız elbette ki en mantıklısı olacaktır. Fakat bunla birlikte, bu durumu düzeltmek için kişisel çabalar gösterebilirsiniz. Bu süreci eşinizle tartışma/münakaşa yaşamadan geçirmeye çalışın. Kendisinde yarattığınız kalp kırgınlıkları olmuşsa gönlünü almaya çalışın. Genel yorumda bahsetmiş olduğumuz, bir süreliğine ayrı yaşama durumu size de iyi gelebilir. Yıldız haritasında bu sürecin iyileştirici etkisi olduğunu görmüş ve bu nedenle yazmıştık. Eşinize bunu teklif edebilirsiniz ‘Bir süreliğine ayrı yaşayıp, üstesinden gelip gelemeyeceğimize bakalım’ yaklaşımında olabilirsiniz. Yılın (2017) ikinci evresinde bazı Aslanlar için aşk hayatında sıra dışı şeyler olabilir bu sizin için de geçerli ve bu sıra dışılık sizin için moral bozucu bir olay olacakmış gibi görünmüyor. Boşanmama ihtimaliniz var! diye yorumlayabiliriz.

Merhabalar mutlu hanım sitenizi yeni keşfettim hemen yazmak istedim.Kalemi ustalıkla kullanımınıza hayran kaldım.ben 09.08.1994 istanbul saat:14.45 doğumluyum üniversite öğrencisiyim mesleki ve ask hayatımla ilgili öngörülerde bulunursanız sevinirim umarım dogum haritam gelecek hakkında iyi şeyler fısildıyordur..Sevgilerimle

Merhaba Aylin, 🙂 güzel sözlerin için çok teşekkürler, enerjimizi yükselttin. Facebook hesabın varsa ve arzu edersen bizi oradan da takip et lütfen, böylece senin gibi sevgi dolu bir okurla bağımızı koparmamış oluruz. Sana özel burç yorumun şöyle; Şu an hem okuyor hem çalışıyor musun bunu bilemiyoruz tabi ama iş yaşamınla ilgili genel olarak iyi bir gidişat izleyeceğini söyleyebiliriz. Doğum gün ve saatine bakılırsa en naif karakterli Aslanlardansın. Bu özelliğin sana sadece iş hayatında değil, hayatının genelinde çok faydalı olacak. İhtiyacın olacak en önemli şey hayatı fazla ciddiye almamak. Çünkü bu açıdan da doğum gün ve saatin, üst seviye Aslanlardan olduğunu gösteriyor. Evet, eğlenmeyi gülmeyi biliyorsun ama bunla beraber insanları ve yaşamı gereğinden fazla ciddiye alıyor olabilirsin. Bu seni hem iş hem de aşk yaşamında yavaşlatıp, geriletebilir. Örneğin; Gelecekte ya da şu an iş arkadaşlarına ya da sevgilin olacak kişilere gereksiz alınganlıkların olabilir. Yaşanacak küçük şeyleri zihnine fazla takıp, odağını kaybedebilirsin. Bu durum gelecekte hem işine hem de hayatının her alanına olumsuz temas edebilir. 2017’ye dönecek olursak bu yıl özellikle kariyerine odaklanacağın bir yıl olacak. Aşkta durağan olabilir ama zihnin daha çok gelecek planları ve mesleki meselelerle dolu olacak. Bu oldukça iyi bir durum aslında, çünkü hayati önem taşıyan iş ve meslek konularında rahata erdikten sonra insan aşkı doya doya yaşama imkanı kazanır. Yani kendine sağlam bir altyapı hazırlayabileceğin bir yıl yaşayacaksın. Planlar yapabilir, bunları nasıl uygulayacağına dair fikirler geliştirebilirsin. Üzücü, olumsuz hiç birşey görünmüyor. Çok mutlu bir yıl olsun emi! Unutma lütfen, bu şansa bağlı olduğu kadar en çok da bizlere bağlı bir durum. Sevgilerimizle Aylin…

Merhabalar mutlu astrolog insallah bi aslan burcu olarak bende mutlu olurum 06.08 1993 9.30 alasehir doğumluyum bu tutulmalar beni nasıl etkileyecek evliliğim sıkıntıda iyi bir mesleğim olucak mi kendimize ait bi evimiz olucak mi bu mutsuz günlerim ne zaman son bulucak ücretsiz demissiniz cvplarsaniz çok mutlu olurum şubat ve ağustos tutulmalarını çok merak ediyorum sizi seviyorum

Merhaba Merve, Biz de sizi çok sevdik 🙂 Teşekkür ederiz.
2017 Aslan Burcu kişileri için zaten genel olarak iyi bir yıl. Özellikle kariyer anlamında! Bu yüzden endişe etmeyin. Bazı Aslanlar’ın ilişkilerindeki olumsuzluklar altında yatan neden dış dünya ile olan bağındaki olumsuzluklardan kaynaklanmaktaydı (ki sizin doğum gün ve saatinize de bu gruba denk geldiğinizi gösteriyor!) Kariyer yılınız olacak bu yıl, ilişkinizdeki olumsuzlukları da süpürmeye başlayacak. Kendinize ait ev konusu evet oldukça önemli bir mesele ama içerisinde bulunulan hayat şartları gereği; Bir ev sahibi olmanın artık birçok insan için çok zor olduğunu unutmayın olur mu? Yani bu kaygınızda yalnız değil, kalabalıksınız. Ama ev konusundaki çıtanızı düşürürseniz evet bir ev sahibi olabilirsiniz. En iyisi, en güzeli olsun derseniz bu yatırımınız gecikebilir ve var olan paranızı da sağa sola harcayabilirsiniz. Önce küçük bir ev alıp, mali durumunuzda hafifleme yaşadıkça onu satıp üzerine para ekleyip daha iyisini alma yöntemini kullanmaya çalışın! Yukarıdaki genel yorumumuzda; ‘Mizahi yaklaşımınızın gelişmesi nedeniyle ummadığınız kariyer olanakları ile karşılaşabilirsiniz’ demiştik, buna mutlaka dikkat edin olur mu? Bu yönünüzü geliştirmeye çalışın. Çünkü doğum gün ve saatiniz hayatı en ciddiye alan Aslanlardan olduğunuzu söylüyor. Halkalı Ay tutulması da dahil diğer tutulmaların hepsinde hayata karşı motivasyon artışı yaşayacaksınız. Özetle; Bu yıl sizin için hayli iyi bir yıl olacak Sevgili Merve. Keyfini çıkarın 🙂 Sizi seviyoruz…

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.