2017 Başak Burcu-2017 Başak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Başak burcunun kimi üyeleri oldukça hareketli kimi üyeleri ise hayli ağır kanlıdırlar. 2017 senesi aksi yöne doğru kayma yapacağınız bir yıl olacak. Bu hayli olumlu bir gelişme çünkü yıllardır denge kurmaya çalışan pek çok başak bulunmaktaydı. 2017 başak burcu için ağırkanlı olanların ritim kazanacağı, hareketli olanların ise biraz durağanlaşacakları bir yıl olacak. Dolayısıyla iç huzur seviyenizde de bir iyileşme olacak. Kendinizi hiç birşey yapmanıza gerek kalmadan iyi hissetmeye başlayacaksınız.

2017 Başak Burcu İş Hayatı

2017 Başak burcu iş hayatı için sıra dışı gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Son yıllarda, fazla merhamet ve sorumluluk duygularınızla aslında çok da üzerinize vazife olmayan pek çok görevi omuzlarınızda taşımaktaydınız. Bu yıl o yüklerden biraz kurtulacaksınız ve bu durum size çok iyi gelecek. Astrolojik gelişmeler merhamet duygunuzu zaten biraz köreltecek ama siz de buna yardım eder ve kendinizi bu yönde terbiye etme çalışmalarına başlarsanız hayatınızdaki dengeye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu yapın ve sırtınızdaki yüklerin hafifleyişini zevkle izleyin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

İş hayatınıza daha az titiz davranıp, özel hayatınıza öncelik vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yapamadığınız tatil, aklınızda kalan ne etkinlikler olmuşsa hepsine yavaş yavaş sahip olacaksınız. Maddi açıdan sıkıntılı bir yıl olmayacak aksine ummadığınız yerlerden gelecek paralarla bile karşılaşabileceksiniz. 2017 yılı tıpkı terazi burçlarında olduğu gibi başakların da yeniliklere merhaba diyeceği bir yıl olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları yeniden yapmak istemeyişiniz sonucunda alacağınız kararları başarılı şekilde devam ettirebilmeniz için 2017 çok ideal bir sene olacak.

2017 Başak Burcu Aşk Hayatı

2017 Başak burcu aşk hayatında biraz daha seçici olması gereken bir yıl olarak görülüyor. Çünkü bu yıl aynı zamanda sizin çok duygusal olacağınız bir yıl olacak. Üzülmemek için hayatınıza sokacağınız insanların kim olacağını ve sizi üzüp üzmeyeceklerini önceden belirlemelisiniz. Aşk hayatında önümüzdeki yıllarda sizi  üzmeyecek burçlar olarak Akrep ve Boğa burçlarını önerebiliriz.

Partnerinizle olan cinsel uyumu artırmanın yaşadığınız ya da yaşayacağınız ilişkiye hayli ivme kazandıracağını da ekleyelim.

Sosyal konularda, özellikle evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede. Yakın akrabalarınızdan girdiğiniz beklentilere dikkat edin. Merhametiniz nedeniyle sizin gösterdiğiniz vericiliğin aynısını onlardan beklememelisiniz. Hatırlayın, bu merhamet duygusu sizi de mutlu etmemişti ve ondan kurtulma çabasında olacağınız bir yıla girmek üzeresiniz. Aynı fırsatı onlara da tanıyın. Böylece bencillik yapmamış olursunuz.

2017 Başak Burcu Tılsımlı Görevi

Başak burcunun 2017 yılı tılsımı ‘Çekicilik’. Her anlamda çekici olmaya özen gösterin. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2017 de burcunuza bahşedilmiş mucizelerden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı belirtelim.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. Biri yılbaşı civarında, ikincisi Mayıs ayı civarında ve sonuncusu ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlere dikkat edin ve bu mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi uygulayın!

2017 Başak Burcu Sağlık Durumu

2017 Başak burcu sağlık durumu konusunda bazı hususlara dikkat etmesi salık verilebilir. Çok ciddi rahatsızlıklar olmayacak gibi görünüyor ama ani gelişen ağrı ve kramplara dikkat etmenizde fayda var.

Son söz olarak 2017’nin başak burcu insanı için en önemli gelişmelerinden birinin; ikamet ettiği yerin değişimi olabileceğini de eklemiş olalım.

***

Mutlu Astroloğa Sorun!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***