Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Başak Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:59

2017 Başak Burcu-2017 Başak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Başak burcunun kimi üyeleri oldukça hareketli kimi üyeleri ise hayli ağır kanlıdırlar. 2017 senesi aksi yöne doğru kayma yapacağınız bir yıl olacak. Bu hayli olumlu bir gelişme çünkü yıllardır denge kurmaya çalışan pek çok başak bulunmaktaydı. 2017 başak burcu için ağırkanlı olanların ritim kazanacağı, hareketli olanların ise biraz durağanlaşacakları bir yıl olacak. Dolayısıyla iç huzur seviyenizde de bir iyileşme olacak. Kendinizi hiç birşey yapmanıza gerek kalmadan iyi hissetmeye başlayacaksınız.

2017 Başak Burcu İş Hayatı

2017 Başak burcu iş hayatı için sıra dışı gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Son yıllarda, fazla merhamet ve sorumluluk duygularınızla aslında çok da üzerinize vazife olmayan pek çok görevi omuzlarınızda taşımaktaydınız. Bu yıl o yüklerden biraz kurtulacaksınız ve bu durum size çok iyi gelecek. Astrolojik gelişmeler merhamet duygunuzu zaten biraz köreltecek ama siz de buna yardım eder ve kendinizi bu yönde terbiye etme çalışmalarına başlarsanız hayatınızdaki dengeye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu yapın ve sırtınızdaki yüklerin hafifleyişini zevkle izleyin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

İş hayatınıza daha az titiz davranıp, özel hayatınıza öncelik vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yapamadığınız tatil, aklınızda kalan ne etkinlikler olmuşsa hepsine yavaş yavaş sahip olacaksınız. Maddi açıdan sıkıntılı bir yıl olmayacak aksine ummadığınız yerlerden gelecek paralarla bile karşılaşabileceksiniz. 2017 yılı tıpkı terazi burçlarında olduğu gibi başakların da yeniliklere merhaba diyeceği bir yıl olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları yeniden yapmak istemeyişiniz sonucunda alacağınız kararları başarılı şekilde devam ettirebilmeniz için 2017 çok ideal bir sene olacak.

2017 Başak Burcu Aşk Hayatı

2017 Başak burcu aşk hayatında biraz daha seçici olması gereken bir yıl olarak görülüyor. Çünkü bu yıl aynı zamanda sizin çok duygusal olacağınız bir yıl olacak. Üzülmemek için hayatınıza sokacağınız insanların kim olacağını ve sizi üzüp üzmeyeceklerini önceden belirlemelisiniz. Aşk hayatında önümüzdeki yıllarda sizi  üzmeyecek burçlar olarak Akrep ve Boğa burçlarını önerebiliriz.

Partnerinizle olan cinsel uyumu artırmanın yaşadığınız ya da yaşayacağınız ilişkiye hayli ivme kazandıracağını da ekleyelim.

Sosyal konularda, özellikle evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede. Yakın akrabalarınızdan girdiğiniz beklentilere dikkat edin. Merhametiniz nedeniyle sizin gösterdiğiniz vericiliğin aynısını onlardan beklememelisiniz. Hatırlayın, bu merhamet duygusu sizi de mutlu etmemişti ve ondan kurtulma çabasında olacağınız bir yıla girmek üzeresiniz. Aynı fırsatı onlara da tanıyın. Böylece bencillik yapmamış olursunuz.

2017 Başak Burcu Tılsımlı Görevi

Başak burcunun 2017 yılı tılsımı ‘Çekicilik’. Her anlamda çekici olmaya özen gösterin. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2017 de burcunuza bahşedilmiş mucizelerden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı belirtelim.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. Biri yılbaşı civarında, ikincisi Mayıs ayı civarında ve sonuncusu ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlere dikkat edin ve bu mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi uygulayın!

2017 Başak Burcu Sağlık Durumu

2017 Başak burcu sağlık durumu konusunda bazı hususlara dikkat etmesi salık verilebilir. Çok ciddi rahatsızlıklar olmayacak gibi görünüyor ama ani gelişen ağrı ve kramplara dikkat etmenizde fayda var.

Son söz olarak 2017’nin başak burcu insanı için en önemli gelişmelerinden birinin; ikamet ettiği yerin değişimi olabileceğini de eklemiş olalım.

***

Mutlu Astroloğa Sorun!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Başak Burcu” için 14 yanıt

Merhaba. dogum tarihim 17.091991 saat 9-10 arasi sabah saatleri . Is ve Ask hayatimda beni ne bekliyor?

Bunları yukarıdaki genel yorumunuzdan da okuyabilirsiniz. Spesifik bir soru sorun lütfen onu cevaplayalım. Kişiye özel genel yorum yapamıyoruz artık çok vaktimizi alıyor.

iyi gunler. ozur dilerim genel yazmisim soruyu. bu yil ask hayatimda bir gelisme olacakmi? su an bir belirsizlik icindeyim. yorumlarinizibekliyorum.simdiden tesekkurler ^_^

Akrep, Boğa ve Aslan burçlarından biri ile güzel bir ilişki yaşayabileceğiniz görülüyor.

Merhaba 07,09,1984 saat:12,30(gündüz) doğumluyum.Son 4-5 yıldır hem aşk hem iş hayatımda ciddi sıkıntılar vardı,çok çabalamama rağmen hiç birsey istediğim gibi gitmiyordu.Bu yılın şubat ayından itibaren herşey yavaş yavaş yoluna girmeye başladı umarım daha iyi günler yakındadır yorumlanızı sabırsızlıkla bekliyorum

Merhaba Betül, son yıllarda yaşanan tatsızlıklar Satürn etkisinden kaynaklanıyordu. Bu yıl bu durum temizlenmeye başladı fakat özellikle Haziran ayı sonrasında neredeyse tüm tıkanıklıkların açıldığını siz de göreceksiniz. Yıldız haritanıza göre hem aşk hem de iş hayatınızda son derece olumlu değişiklikler görünüyor. Çabalamaya son verip kendinizi biraz tembelliğe verebilirsiniz. Çünkü zaten kendiliğinden bir değişim olacak. Üzülmeyin, endişe etmeyin. Sevgiler,

Merhaba 19.09.1977 basak burcuyum.saat02.00. 2017 ye sıkıntılı giriş yaptım ve hala devam etme parasal acidan henüz rahatlamış değilim. Bu durum ne kadar daha surecek.beklediğim para yakın zamanda gelecekmi.teşekkürler.

Merhaba Aslı, yıldız haritanıza göre kısa bir süre daha bu sıkıntılı durumun böyle devam edeceği söylenebilir. Fakat Ağustos ayı sonu gibi olumlu değişimler olabilir. Ağustos sonu gibi başlayan pırıltılı bir döneminiz var. Bu pırıltı, kişinin kendini çok iyi hissedeceği olayların işaretidir. Yani azcık daha dişinizi sıkın. Güzel günler geliyor 🙂 Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

13.09.1970 yili Ankara saat sabah 07:00 dogumluyum. İş olsun ask hayati olsun zor gunler yaşıyorum. Sıkıntılı gunler hala devam ediyor. Yorgunum bezdim hayattan hic bir sey duzelmiyecekmis gibi. Yorumlarinizi merakla bekliyorum. Ozellikle ask hayatı adina. teşekkürler

Merhaba Rüzgar, sakın sakın ama sakın üzülmeyin. Neden biliyor musunuz? Çünkü hayatınızdaki çoğu sıkıntının sebebi Başak burçlarına has mizaçtan kaynaklanıyor ve bunu yok edebilirsiniz. Bakın aşağıda göreceğiniz diğer 2 Başak burcu olan kişilerin sorularına lütfen mutlaka göz gezdirin. İnanın bu kadar sıkıntı ve dertten bahseden başka bir burç yok. Diğer burç yorumlarımızın altında göremezsiniz bu denli birbirine benzer soruları. Yani bu durum Başak insanlarının mizacından kaynaklanıyor. Mizacınızı köreltmeye çalışırsanız hayli değişim yaşayacaksınız. Yıldız haritanız da bunu diyor. Başak burcunun en büyük sıkıntısı çevresine karşı aşırı merhametli ve özverili olmasından kaynaklanır. Köreltin bu halinizi bakın hayat nasıl değişecek! Aşk hayatınızda da mutlu olamazsınız bu özveriyle, alttan almayla, aşırı anlayışla ve içe atmakla devam ederseniz. Biraz serseri olun. Hak ettiniz bunu. Kendinize gerçekten iyi gelecek şeylere vakit ayırın. Bencil olun! Haziran ayı ve sonrasında yıldız haritanızda bir pırıltı görünüyor. Belki de bu değişimi yaşayacağınız dönem Haziran ve sonrası olabilir. Kendinizi hiç üzmeyin. DEdiğimiz gibi, bu sıkıntıları zihinsel terbiye ve egzersizlerle bertaraf edebilirsiniz.

Merhaba 19.09.1977 antalya gece 02:00 civari doğmuşum. Başak burcuyum.sıkıntılı dönemler yasiyorum halen adeta hayata küstüm umudum kesildi herseyden diyebilirim.bu böyle devam edecekmi şans bana ne zaman gülecek?2017 basak burcunun yılı deniyor inslh öyle olur.
Yorumunu zu merakla bekliyorum tskler😊

Merhaba Aslı, Evet bu yıl Başaklar için iyi bir yıl. Henüz olumlu etkileri görmeye başlamadıysanız endişe etmeyin çünkü yılı henüz yarılamadık bile. Umutsuzluğunuza da aklınızı fazla takmayın yıldız haritanıza göre Haziran ayı gibi geçeceğe benziyor. Bu zaten inanın birçok insanın yaşadığı bir ruh hali. Hepimizde dönem dönem oluyor bu. Özellikle de Başaklarda çok oluyor. Çünkü Başaklar merhamet duygusu ve sorumluluk duygusu çok yüksek bir burç. Bu nedenle sinir sistemini hayli zayıflatan bir burç! Önemli olan bu buhranın sizi esir almasına izin vermemek. Serserilik yapın biraz! Sorumluluk duygunuzu azcık köreltin. Yıldız haritanızda Mayıs ayı harika bir pırıltı görülüyor. 🙂 Mutlu bir yıl geçirmeniz dileği ile…

16.09.1971 dogumluyum, dogum saatim 13:15. 2015 yili sonundan itibaren sikintili bir donem yasiyorum. Analizlerinizi bekleyecegim. Yukselen burcum yay’da basakta cok sikintili bir donemdeyim. Ne zaman nefes alip rahatlayacagimi merak ediyorum. Ozellikle 2018 ferahlatir mi?

Merhaba, Evet ferahlayacaksınız ama 2018’de değil. O kadar gecikmeyecek 🙂 2017 yılı sonuna doğru hızlı bir değişim görünüyor. Bakın genel yorumunuzda da şunu demişiz; Gereğinden fazla merhamet konusunda ‘Kendinizi bu yönde terbiye etme çalışmalarına başlarsanız hayatınızdaki dengeye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu yapın ve sırtınızdaki yüklerin hafifleyişini zevkle izleyin.’ Sizin doğum tarihi ve saatinize göre özel haritanızda da aynı detay çok belirgin! Sanıyoruz ki siz de merhamet duygusu fazla gelişmiş, kendinden çok veren Başaklardansınız. Bu konuda aksi yönde hareket etmeye başlarsanız sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Maddi manevi tüm sıkıntılar bu sebeple tıkanıklık yaşıyor olabilir. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.