Akrep Burcu 2020-2020 Akrep burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Akrep Burcu 2020 Aşk Hayatı

Akrep Burcu 2020 aşk hayatı biraz durgun geçecek gibi görünüyor ama az sayıdaki bazı Akrepler için çok keyifli ve unutulmaz geçecek.

Özellikle 10 Kasım ve 16 Kasım arasında doğanlar için aşk, dörtnala geliyor. Bu yeni bir aşkın başlangıcı olabileceği gibi, zaten ilişkisi olan Akrepler için de partnerlerine duydukları aşktaki artış olarak yorumlanabilir.

Akrep burcu aşkta zaten uzman olmasıyla bilinen bir burç. Bu hiç de yanlış değil. Gerçekten aşk uzmanıdır onlar ve aşkı benzersiz yaşarlar. Tek sıkıntıları kendilerine ayak uydurabilecek düzeyde aşık bulmakta zorlanmalarıdır. Bu nedenle kolay kolay beğenmez, sık ilişki yaşamazlar. Yalnız kalmak istedikleri dönemleri olur. Kimseyi hayatlarına sokmazlar ama geride çok aşık bırakırlar.

Bu yıl, evli Akrepler boşanma gibi konuları düşünebilir eşlerine de bunun lafını edebilirler. Bu taleplerini neticelendirecek akrepler olacağı gibi, vazgeçecekleriniz de olacak. Şimdiden hayırlısı olsun diyelim.

Akrep Burcu 2020 İş Hayatı

Akrep Burcu 2020 iş hayatı da biraz durgun olabilir. Bu maddi anlamda kayıp yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Aslında daha çok sarf edeceğiniz eforla ilgili. İş yaşamında vakti zamanında atılımlarını yapmış olanların efor sarf etmesi gerekmeyeceği için durağanlık yaşayacaklar. Diğer Akrepler ise tam gaz devam edecek.

Kendi işinin sahibi olanlar belki yeni yatırımlar yapabilir. Çalışan konumundakiler var olan hedeflerini değiştirebilirler. Aradığı işi henüz bulamamış Akrepler bir anda bambaşka bir atılım yapabilir, sıra dışı bir işe emek vermeye başlayabilirler.

Kariyer ve para anlamında bu sene de tüm akrepler oldukça şanslılar. Mali gücünüzün artış göstereceği bir yıl olacak.

Akrep Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Akrep Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Arınmak’. Geçtiğimiz yıllarda hayatından gereksiz insanları çıkaran pek çok Akrep olmuştu. Bu sene de hem bu konuda hem de hayatınızın her alanında arınmaya devam etmeniz gerekiyor. Yüklerinizden arının, vaktinizi çalan şeylerden arının, moralinizi düşüren ne varsa hepsinden arının. Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza sorunsuzca çekebileceksiniz.

Yaşamınıza kayda değer bir ivme kazandıracak bu mucizeler 2020’de 2 kez yaşanacak. İlki 2020 Ocak ayı başı gibi, ikincisi ise Haziran ayının sonu gibi.

Verdiğimiz tarihlere dikkat edin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi yakalayın.

Akrep Burcu 2020 Sağlık Durumu

Akrep Burcu 2020 sağlık durumunda herhangi bir problem görünmüyor fakat kişisel bakım ve tedbir amaçlı tedaviler için kendi isteğiniz doğrultusunda ilgili uzmanlara sıkça gideceksiniz gibi görünüyor.

Bu gayet güzel! akrep burcunun en önemli özelliklerinden biri de budur. Kendine önem verir ve sağlık rutinlerini kolay kolay ihmal etmez.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel
Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog Yıllık Aşk yorumu

***