Yay Burcu 2020 Yorumu

Yay Burcu 2020-2020 Yay burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Yay Burcu 2020 İş Hayatı

Yay Burcu 2020 iş hayatı muhteşem olacak. Geçmişte edinilmiş tecrübelerin hepsi bir araya toplanmış ve adeta işinin piri şeklinde hareket edecek pek çok Yay var. Bu durum elbette ki hem kariyer hem de mali anlamda size harika bir ivme kazandıracak.

Özellikle kendi işinin patronu olanlar için durum az önce izah ettiğimiz gibi. Fakat tüm bu güzelliklerle beraber, Yayların gereksiz harcamalardan kaçınmaya hala dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü aşırı bonkörsünüz!

Çalışan konumundaki Yaylar bu sene işlerine yeterince odaklanamayabilirler. Konfor düşkünlüğünüz sizi geriletecek. Elbette bu gerileme dışardan bir gözün anlayabileceği kadar ileri seviyede olmayacak. Sadece içerisine gireceğiniz ruh halini belirtmek istedik. Odaklanma sorununuzu kimse fark etmeyecek, endişe etmeyin. İş yerinizle ilgili konfor sorununuzu halletmek üzere üstlerinize talepte bulunmaktan çekinmeyerek bu sorunu çözümleyebilirsiniz.

Henüz istediği işi bulamamış Yaylar için bu sene umut var.

 

Yay Burcu 2020 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2020 aşk hayatı gayet güzel. Çatışmacı yapılarını dinginleştirmeyi becermiş Yaylar için ayrıca güzel geçecek bir aşk yılı olacak 2020.

Evli ya da bir ilişkisi olanlar, yaptıkları bazı espriler nedeniyle partnerlerinin kızgınlığına maruz kalabilirler. Kelimelerinizi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Ya da ne söylemek istiyorsanız söyleyin ancak bu durumun nahoş sonuçlar doğurabileceğini aklınızda tutun. Yay burçları çok açık sözlü ve net insanlardır. Bu nedenle onların konuşma tarzına kırılıp bozulabilen çok olur ama Yaylar candır! Keşke etrafımızdaki herkes onlar kadar açık ve net olabilse.

Yalnız olan, ilişkisi olmayan Yay burçları bu sene aşkı yakalayabilir veya hafif bir aşk dalgasına kapılıp bir süre sonra bu frekanstan çıkabilirler. Adı konmayan bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Olduğu gibi Kabul Etmek’. Bazı şeyler vardır onları olduğu gibi kabul etmek gerekir. Bu durum Yay burcuna epey uzak bir yaklaşımdır denebilir çünkü Yaylar mükemmeliyetçidir. Bu nedenle olduğu gibi kabul etmez, hep en iyisi olsun isterler. Bu yaklaşımınıza biraz mola vererek zihninize ve psikolojinize tatil yaptırabilirsiniz. Biraz rahatlayın ve olanları, insanları, durumları olduğu gibi kabul edin. Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalama şansınız da artacak.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2020’de iki kez yaşanacak. İlki 08 Ağustos 17 Ağustos arası, ikincisi ise 12 Ekim 29 Ekim arası olabilir.

Tılsımlı görevinize yıl boyunca sadık kalın, verdiğimiz tarihleri bir kenara not edin ve mucizelerinizi yakalayın.

Yay Burcu 2020 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2020 sağlık durumu gayet iyi. Sigara içenler bırakma kararı alabilir. Vücudunun harekete ihtiyacı olduğunu düşünenler spora başlayabilir. Yay burcu ekstrem sporları sever ama bu sefer kondisyon artırıcı ve kalp ritmini koruyucu sporlara yönelecekler. Sıvı tüketimine ihtiyacınız olabilir. Çünkü cildinizde dökülmeler görülebilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

7 Thoughts to “Yay Burcu 2020 Yorumu”

 1. GÜL DENİ

  GÜL DENİZ
  MERHABA MUTLUBEY.
  18.12.1966.saat23.24 arası izmir.Daha once sizle burdan yorumlarinizi almistim ama o gunden bu gune hayatimda çok mucizevi olaylar yasadim.1 yil icinde gönüllü bir av arkadsim sayesinde bosndim.30 nisan son imza gunu İLK ASKİM aradi bulustuk 36 yil sonra bulusup konustuk yenide devam dedik.oda esine bosanma davası acacak bugun megerse birbirinizi hic unutmamisiz.o terazi muhtesem bir uyum sanki ruh ikizim simdi bayramdam sonra dini nikahla berber yasamaya karar verdik ama cocuklarimiz nasıl bskacak buduruma bilemiyoruz ve cevre. karisi anlasmali bosanmaya razi degil.sancili bir süreç bekliyor.ne olurbize bir cozum.bizbayramdan sonra birlikte kacip 20 gun suan bulundugumuz sehri terk edip sonra ortam sakinlesince gelmeyi dusunuyoruz sizce ne yapmalıyız nasil duyumali.BİZ SUAN DÜNYANIN EN İYİ ANLAŞAN MUTLU CİFTİYİZ DİYEBİLİRİM.BİZE BİR YOL GOSTERİN EVLATLARİMİZA BUDURUMU NASİL ACİKLAYALİM NASIL HERKESE DUYURALİM SUAN COK AZ KİSİ BİLİYOR.SİZCE ARTİK BİZİM DE YÜZÜMÜZUN GÜLME ZAMANİ GELDİMİ.ODA ESİNDEN 35 SENE CEKMİS.BU BİZE SANKİ ALLAHİN MİCİZESİ GİBİ BİSEY
  YOK BOYLE BİRMUTLULK.DAHA ONCE 32 YİLLİK EVLİLİK HATATİM DA BOYLE MUYLU OLMAMIŞTIM.COK UYUMLUYUZ BİZE OLUR ÇÖZÜM YOLU GOSTERİN BAYRAMDAN SONRA BURDAN BİRLİKTE GİDEREK BİTLİKTELİGİMİZİ DUYRMAK İSTİYORUZ BU ÇÖZÜM DOGRUMU TEŞEKKÜRLER.

  1. Mutlu Yazar

   Çocuklarınız iş bittikten sonra öğrenecek olduklarında size kızıp gönül koymayacaklarsa sorun yok. Bunu iyi tartın lütfen. Ama şu da var eğer siz gerçekten mutluysanız sizi sevenler de bunla mutlu olmalı.

   1. GÜL DENİZ

    Gül deniz.merhaba mutlu bey.biz byramdan sonra dini nikahla evlencektik.ama karisi duyunca kiyametleri kopardi.yilladir ilgilenmedigi kicasini sahiplenmeye basladi.beni tehdit ettirdi ayrilmam icin.biz suan ayrik gibi görünüyoruz.ama ayrilmadik ben 4 çocugumu raxi ettim.ama o ailesini edemedi.sizce bu isin sonune olacak?? O 01 09 1964 manisa dogumlu.yukselen akrep.sizce durumlarimiz nasil cozum bulabilr yıllardır hic kadinlik yapmayan bu esinden nasil ayrilabilir.biz kavusabilecekmiyiz 36 yil sonra tekrar bizi kader karşılaştırıyor.Nisan’sonunda da mucize yasiyacak demistiniz yaylar bizde 30 nisanda buluştuk bize bir yol gösterin bu kader degilde ne dir. Dogru olan ne dir.marta bosamisti hakim eşimde davayi uzatti hala bitmedi bu dava nezaman biter.hayatim duzene girer sizce.ve NETWORK işi yapıyorum başarılı olcakmiyim umutluyum bu yil ve sonradi sizce??
    tesekkurler.hakkinizi helal edin.kolay gelsin.

    1. Mutlu Yazar

     Merhaba, sizin davanız lehinize sonuçlanacak gibi görünüyor. Münasebette olduğunuz beyin de hukuk yolu ile işlem başlatması konusunda kendisine bilgi verin. Bir tarafta nikahlı kadın varken size imam nikahı yapmak ta nedir? Haklı sebepleri varsa adli makamlar nezdinde bitirsin evliliğini. Bunu hallederseniz hayatınız düzene girecek. Sevgiler,

 2. Gül Deniz

  Merhaba ben 18 12 1966 gece 24 00 izmir de doğmuşum.4 cocuk annesi..32 yıllık evliliğimi bitiriyorum 2. mahkeme şubatta bundan sonraki dönemini merak ediyorum.ilerde ruh ikizimi bulma şansım varmı.beni aydınlatırmısınız.Teşekkürler.sağlıkla kalın.

  1. Mutlu Yazar

   Merhaba Gül Hanım, şimdiden hayırlı olsun ve evet, 2018 de olmayabilir ama ileri bir tarihte sizi çok mutlu edecek biri görünüyor. Şimdiden mutluluklar

   1. Gül deniz

    Çoooooooooook teşekkürler.
    Bu Güzel haber.
    Mutlu bey
    Allah bana o kadar çok yetenek vermişki.Ama her işte başarılı olduğum anda eşim tarafından durduruldum.
    Artık ondan ayrılacagıma göre51 yaşındayım ne iş yapabilirim.şans verilse inanıyorum o işi uçura bilirim.ama işte nasıl bir iş .Teşekkürler

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.