Yay Burcu 2020-2020 Yay burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Yay Burcu 2020 İş Hayatı

Yay Burcu 2020 iş hayatı muhteşem olacak. Geçmişte edinilmiş tecrübelerin hepsi bir araya toplanmış ve adeta işinin piri şeklinde hareket edecek pek çok Yay var. Bu durum elbette ki hem kariyer hem de mali anlamda size harika bir ivme kazandıracak.

Özellikle kendi işinin patronu olanlar için durum az önce izah ettiğimiz gibi. Fakat tüm bu güzelliklerle beraber, Yayların gereksiz harcamalardan kaçınmaya hala dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü aşırı bonkörsünüz!

Çalışan konumundaki Yaylar bu sene işlerine yeterince odaklanamayabilirler. Konfor düşkünlüğünüz sizi geriletecek. Elbette bu gerileme dışardan bir gözün anlayabileceği kadar ileri seviyede olmayacak. Sadece içerisine gireceğiniz ruh halini belirtmek istedik. Odaklanma sorununuzu kimse fark etmeyecek, endişe etmeyin. İş yerinizle ilgili konfor sorununuzu halletmek üzere üstlerinize talepte bulunmaktan çekinmeyerek bu sorunu çözümleyebilirsiniz.

Henüz istediği işi bulamamış Yaylar için bu sene umut var.

Yay Burcu 2020 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2020 aşk hayatı gayet güzel. Çatışmacı yapılarını dinginleştirmeyi becermiş Yaylar için ayrıca güzel geçecek bir aşk yılı olacak 2020.

Evli ya da bir ilişkisi olanlar, yaptıkları bazı espriler nedeniyle partnerlerinin kızgınlığına maruz kalabilirler. Kelimelerinizi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Ya da ne söylemek istiyorsanız söyleyin ancak bu durumun nahoş sonuçlar doğurabileceğini aklınızda tutun. Yay burçları çok açık sözlü ve net insanlardır. Bu nedenle onların konuşma tarzına kırılıp bozulabilen çok olur ama Yaylar candır! Keşke etrafımızdaki herkes onlar kadar açık ve net olabilse.

Yalnız olan, ilişkisi olmayan Yay burçları bu sene aşkı yakalayabilir veya hafif bir aşk dalgasına kapılıp bir süre sonra bu frekanstan çıkabilirler. Adı konmayan bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Olduğu gibi Kabul Etmek’. Bazı şeyler vardır onları olduğu gibi kabul etmek gerekir. Bu durum Yay burcuna epey uzak bir yaklaşımdır denebilir çünkü Yaylar mükemmeliyetçidir. Bu nedenle olduğu gibi kabul etmez, hep en iyisi olsun isterler. Bu yaklaşımınıza biraz mola vererek zihninize ve psikolojinize tatil yaptırabilirsiniz. Biraz rahatlayın ve olanları, insanları, durumları olduğu gibi kabul edin. Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalama şansınız da artacak.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2020’de iki kez yaşanacak. İlki 08 Ağustos 17 Ağustos arası, ikincisi ise 12 Ekim 29 Ekim arası olabilir.

Tılsımlı görevinize yıl boyunca sadık kalın, verdiğimiz tarihleri bir kenara not edin ve mucizelerinizi yakalayın.

Yay Burcu 2020 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2020 sağlık durumu gayet iyi. Sigara içenler bırakma kararı alabilir. Vücudunun harekete ihtiyacı olduğunu düşünenler spora başlayabilir. Yay burcu ekstrem sporları sever ama bu sefer kondisyon artırıcı ve kalp ritmini koruyucu sporlara yönelecekler. Sıvı tüketimine ihtiyacınız olabilir. Çünkü cildinizde dökülmeler görülebilir.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel
Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog Yıllık Aşk yorumu

***