Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı-Aldatılan kadına ışık tutacak çok faydalı bir yazı bu. Erkek aldatırsa kadın ne yapmalı aldatılan kadınların yapması gerekenler neler sırasıyla aktardık.

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı konulu bu yazıda, günümüz ilişki uzmanlarının önerdiği farklı ve yeni bir yöntemi aktaracağız sizlere.

Bir kadının başına gelebilecek en sarsıcı olaylardan biri, eşinin bir başka kadınla ilişkisi olduğunu öğrenmektir. Kendinizi bir anda yapayalnız, kenara itilmiş, kandırılmış, gururu kırılmış olarak hissedersiniz. Hemen ardından eğer varsa ‘Çocuklar ne olacak? Etraf ne der?’ gibi soruların cevaplarını düşünmeye başlarsınız. Yani her yönüyle ıstırap verici günler kapınıza dayanmıştır ama endişe etmeyin, şu anki tarifsiz üzüntünüzü akıllı hamlelerle gayet güzel idare edilebilirsiniz. Bir anlık kızgınlıkla boşanmayı düşünenleriniz elbette ki olacaktır fakat şunu bilmelisiniz ki yenilgiyle terk edeceğiniz bir ilişki en başta sizde, ardından da çocuklarınızda tamir edilemeyecek izler bırakacaktır.

Aldatılan Kadın Ne Yapmalı Nasıl Davranmalı Sıralı Metotlar

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı konulu bu yazıda, günümüz ilişki uzmanlarının önerdiği yöntem şu; Kocanızı kendinize yeniden aşık etmek!

Uzmanlar bu durumun maksimum 3 ay gibi kısa bir sürede yapılabileceğini ve böylesinin hem kadının psikolojisi hem de çocuklar ve dünürlerin psikolojisi için çok daha iyi olacağını vurguluyorlar. Bu nedenle ‘Kocam beni aldattı boşanmak istiyorum’ demeden önce bir kez daha düşünün ve mümkünse boşanmayı unutun!

Boşanmayı Unutun

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı ilk öneri bu. Boşanmayı düşünüyorsanız, bir kez daha düşünün! Toplum ve etrafımız tarafından bizlere ilk olarak genellikle gurur yapmamız gerektiği aşılanır. Belki yakın bir hemcinsiniz, belki iş yerinden bir arkadaşınız kocanız hakkında size olumsuz telkinlerde bulunuyor olabilir ama unutmayın ki alınacak olan bu önemli karar onların değil sizin hayatınızı değiştirecek!

Fevri biçimde fikir verenler çok olur. Muhtemelen iyi niyetli olarak yapıyorlardır ama bunda kültüründe etkisi büyüktür. Bizim ki gibi toplumlarda, sırf siz kendinizi o an için iyi hissedin diye ya da sizin yanınızda olduğunu, size iyi bir arkadaşlık yapmaya çalıştığını hissettirmek için sizi yanlış yola sürükleyen söylemlerde bulunan dostlarınız olabilir.

Biliyor musunuz, Avrupa gibi gelişmiş toplumlarda, bu gibi anlarda insanlar sözlerini hayli tarttıktan sonra aldatılan arkadaşlarına akıl verirler ve bu akıl veriş genellikle ‘İyi düşün ve içinden nasıl geliyorsa onu yap!’ şeklinde olur. Yani kişiyi özgür bırakır ve bireysel özgür bir karar almasına destek verirler.

Ayrıca, çevrenizdeki bu insanlar size böylesi akıllar, nasihatler verirken kalpleri yüzde yüz temiz midir acaba! Bu gibi gizli detayları da göz önünde bulundurmak lazım.

Unutmayın, evlilik terapistlerinin ve ilişki uzmanlarının önerdiği boşanma karşıtı bu yöntem kendi psikolojinizle birlikte çocuklarınızın ve de ebeveynlerinizin psikolojileri için çok daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

Güçlü Olun

Eşim beni aldattı psikolojim bozuldu, önerdiğiniz bu yöntemi nasıl uygulayabilirim ki? dediğinizi duyar gibiyiz. Evet elbette ki psikolojiniz bozulacak. Bu gayet normal ama bir ömür boyu bozuk psikoloji ile yaşamak zorunda değilsiniz! Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı konusundaki en önemli bir diğer adım da bu. Kendinize biraz zaman tanıyın, üzüntünüzü doya doya yaşayın ama bu dönemi asla uzun tutmayın. Bir karar alın, bir tarih belirleyin ve deyin ki ‘Şu tarihte silkelenip kendime geleceğim ve kocamın bana yeniden aşk duymasını sağlayarak diğer kadınları aklının ucundan geçirmesine engel olacağım!’

İnanın bu hiç zor değil. İlişki uzmanlarının ve evlilik terapistlerinin zaten biliyor olduğu özel metotları öğrenerek siz de kocanızın aşkını eskisinden daha kuvvetli bir biçimde yeniden kazanabilirsiniz. Kocanızı kendinize aşık etmek için kullanacağınız yöntemlerin neler olduğunu anlatan e-kitabı indirebileceğiniz linki yazımızın sonunda vereceğiz.

5+4 Metodu

Kendinizi, ailenizi ve tabi ki evliliğinizi önemsiyorsanız, çok geç olmadan birtakım temel kuralları gözden geçirmeniz gerekiyor.

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı? Asla Yapmamanız Gereken 5 Şey;

  1. Kocanıza diğer kadın/kadınlar hakkında asla soru yöneltmeyin. Bu yazıyı okumanız öncesinde bunu zaten yapmışsanız da üzülmeyin. Ama tekrarını yapmayın.
  2. Bağırma, hakaret etme, sitem etme gibi tepkiler vermeyin. Bu yazıyı okumanız öncesinde bunu zaten yapmışsanız yine üzülmeyin. Tekrarını yapmamaya dikkat edin.
  3. Aldatıldığınızdan kimseye bahsetmeyin. Ne kadar az kişi bilecek olursa, ileriki aşamalarda yapmanız gereken metotları uygulamanız o denli kolay olacak. Ayrıca; yukarıda da bahsettiğimiz gibi aldatıldığınızı bilenlerin çoğu gurur yapmanız gerektiğini size aşılayacak ve haliyle bu süreci akıllıca yürütmenize engel olacaklar.
  4. Kocanızla farklı mekanlara geçmeyin. Evden ayrılmayın ve onu da evden uzaklaştırmayın.
  5. Fevri davranmayın. Olup bitenleri kocanızla hemen konuşmak zorunda değilsiniz. Sabırlı olun ve gerekli konuşmaları kendinizi hazır hale getirdikten sonra yapın. Onu bir an evvel hırpalamak istediğinizi tahmin edebiliyoruz ama inanın bu size hiçbir fayda sağlamayacak. Aksine, o kadına koşar adımlarla gitmesi için ona geçerli bir sebep yaratmış olacaksınız.

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı? Mutlaka Yapmanız Gereken 4 Şey;

  1. İçinizdeki hırsı, kini, onu acıtma isteğini bastırmaya çalışın.
  2. Aldattığını öğrendiğinizi bilmiyorsa bırakın bu şekilde devam etsin. Çaktırmayın!
  3. Öğrendiğinizi biliyorsa, yukarıda değindiğimiz ‘Olup biteni hemen konuşmak zorunda değilsiniz’ metodunu uygulayın. Bu konu üzerine bir şeyler düşüneceğinizi, düşünceleriniz netleştiğinde oturup sakince konuşabileceğinizi söyleyin. Sizi konuşmanız konusunda zorlayacak olursa kontrolü elden bırakmayın. ‘Bir şeyler düşüneceğimi söyledim, zamanı geldiğinde konuşuruz’ gibi bir cümle ile konuyu kapatabilirsiniz.
  4. Uzmanlar bu döneme ‘Sessiz Dönem’ diyorlar. Erkekler üzerinde şaşırtıcı şekilde çekim gücü yaratan bir dönem bu. Çok dikkatli olunması gereken bir dönem! Kocanızla hafif mesafeli olmanız gereken ama bunla beraber asla trip yapmadığınız, ses tonunuz ve vücut dilinizle sakin olgun bir imaj çizmeniz gereken bir dönem. Bu dönemde kendisine yönelik kızgınlık, kin, intikam duyguları yansıtmamanız gerekiyor. Aksi halde onu kendi ellerinizle o kadına itmiş olursunuz.

Sessiz Dönemde Yapılması Gereken Önemli Şeyler

Değişime start verin! Kendinizi yenileyecek çok özel şeyler yapmalısınız. Şimdi kimileriniz şunları diyebilir ‘Ne yani bu aldatmaya sebep ben miyim?Bu tamamen benim suçummuş gibi yazmışsınız!’ gibi düşüncelere dalabilirsiniz. Yersiz gururu bırakın ve sizi güçlü konuma sokup yenilgiden çıkaracak plana odaklanın. Bundan sonraki hayatınızı aldatılmış, kenara itilmiş, arkasından ‘Yazık bu kadına!’ denilen bir kadın imajı bırakmadan yaşamak istiyorsanız gururu bir kenara bırakın ve plan doğrultusunda devam edin.

Şöyle düşünün, kocanız haklı ya da değil, durum ne olursa olsun sonuç olarak size aşk duyuyor olsaydı hayatında başka bir kadın hiç olmayacaktı değil mi? Bunla beraber şu gerçek de var, kocanızın aşkını şimdiki halinizle elde edememişseniz demek ki değişime ihtiyacınız var! Özetle; Onu kendinize yeniden aşık edip etrafınızda 4 dönmesini sağlamak ve diğer kadın/kadınlardan kendiliğinden vazgeçmesini sağlamak için DEĞİŞİM ŞART! Bu yüzden buna direnmeyin. Aklınızı kullanın, size önerilen yol haritasını kullanın.

Sessiz dönem olarak adlandırılan bu dönemde ne tür bir değişime girmeniz gerektiği konusunda size rehberlik edecek iki çok önemli kaynak önerebiliriz.

İlki; Kocanın Kalbine Gir isimli e-kitap. İkincisi ise; Yataktaki Kraliçe e-kitabı. Bu iki kitabın tamamını maksimum 3 gün gibi kısa bir sürede okumayı bitirebilirsiniz. Hayli akıcı kitaplardır.

Hem gündelik yaşamda hem de cinsel yaşamda kocanız nazarında VAZGEÇİLEMEZ BİR KADIN olmanın metot ve tüyolarını öğreten kitaplar bunlar. İçerisine gireceğiniz Sessiz dönemde değişiminizi destekleyecek, size hem ilişki koçluğu hem de yol arkadaşlığı yapacaklarına emin olabilirsiniz.

kocanın Kalbine Gir kitabı

Hanımlar, eğer istersek hepimiz tahmin edemeyeceğiniz hızda değişebiliyoruz ve inanın erkekler de kadınların yaşadığı bu değişimlere ışık hızıyla cevap veriyorlar! Siz de davranışlarınızı kocanızın gözünde çok daha çekici bir hale getirebilir ve bu üzüntülü, mutsuz anlara son verebilirsiniz.

Hakaretle, bağırıp çağırmayla, tehdit etme yoluyla kocanızı asla kazanamayacağınızı bilin! Ama ona bile hissettirmeden izleyeceğiniz güzel yöntemlerle yola devam ederseniz, bir süre sonra diğer kadınları hayatından kendiliğinden çıkardığına tanık olacaksınız.

DİPNOT:

‘Aldattığını bildiğinizi biliyorsa’ diyerek bu kategoride olan okuyucularımıza 3. maddede ‘Olup biteni hemen konuşmak zorunda değilsiniz’ demiştik. Hatta ‘Bir süre düşüneceğim’ demenizi tavsiye etmiştik. Bu konuşmadan bir süre sonra yani Sessiz Dönem içerisine girip değişim çalışmalarınızı yaparken uygun bir zamanda sessizliğinizi bozup aldatma sebebi altında yatan şeyin ne olduğunu sorun.

Alacağınız cevaplara sinirlenmeyin, tepki vermeyin, lafını kesmeyin, olgunlukla dinleyin. Sebeplerini sıralaması bittiğinde ‘Anladım, şimdi de bir süre bu söylediklerini düşüneceğim’ deyin.

Bu hem onda şaşırtıcı bir çekicilik yaratmanızı sağlayacak hem de edindiğiniz bilgileri değişim sürecinde kullanabileceksiniz. Son noktada ise;

‘Bazı yanlışlar yapmış olduğumu anlıyorum. Hak verdiğim yönlerin var. Bir değişim sürecine girdim. Bir de bu şekilde denememizi yapar bu ilişkinin üstesinden gelip gelemeyeceğimize bakarız.’ deyin ve bundan sonra ki hayatınızı yarattığınız yeni kadını sergileyerek yaşayın. İnanın bu iş mutlu sonla bitecek.

Aldatılan kadın ne yapmalı nasıl davranmalı konusundaki rehber kitaplarınıza kulak asmayı ihmal etmeyin… Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki Kraliçe! Resim üzerine tıklayarak kitapları indirebilir ve izlemeniz gereken yolları sırasıyla keşfedebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı

DipNot 2

Eğer aldatıldığından emin değilseniz aşağıda görselini göreceğiniz Aldatan Erkeği Yakalamak isimli kitabı da inceleyebilirsiniz. Çok faydasını göreceksiniz.

Unutmadan belirteyim. Üstteki iki kitapla birlikte çok uygun bir fiyata da sahip olabilirsiniz.

Aldatan Erkeği yakalamak kitabın yazarı gamze divan