Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları arayışındakilere çok etkili 3 yolun ne olduğunu anlatıyoruz. Onu aşık etme metotlarını keşfedin!

Burada önereceğimiz bazı şeyler size tuhaf gelebilir çünkü pek de alışkın olmadığınız yöntemlerden bahsedeceğiz. Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları üzerinde ilerlerken planlı ve bilinçli ilerlemeye ihtiyacınız var. Evet, biliyoruz bu durum aşkta pek alışılagelmiş bir şey değil ama bu yazıdan sonra siz de göreceksiniz ki aşkta kesinlikle planlı programlı hareket etmek gerekiyor. Bunu içten pazarlıklı olmak ya da kurnaz olmakla karıştırmayın! Önereceğimiz şeyler sadece hedefe odaklı ilerlemenize destek sağlayacak metotlar olacak.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Yolları-1

Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları üzerinde doğru adımlarla ilerleyebilmek için öncelikle onun cinsiyeti nedeniyle sahip olduğu psikolojik eğilimlerini bilmelisiniz. Örneğin aşk duyduğunuz kadın ya da erkeğin tabiatı nedeniyle sahip olduğu inançları nelerdir? Zihninde karşı cinsle ilgili ne gibi inançlar bulunmaktadır? Karşı cinsle ilgili değerlendirme yaparken referans aldığı olumlu ve olumsuz düşünceleri nelerdir? Nelerden puan kırar, nelerle puanınızı artırır? ve bunun gibi detayları bilmeniz gerekir.

Bunun bir tık ilerisindeki aşama, kişinin kendi hemcinsleriyle ortak sahip olduğu inançların bireyselleşmiş basamağıdır. Yani, sizin aşk duyduğunuz o özel kişinin, yaşamı boyunca edindiği tecrübeler nedeniyle sahip olduğu kendi bireysel inançları! Bunların neler olduğunu keşfetmek tamamen sizin gözlem yeteneğinize kalmış bir durum. Onla yakın bir tanışıklığınız ve sohbet imkanınız varsa ihtiyacınız olan bu doneleri konuşmalarınızdaki satır aralarından elde edebilirsiniz.

Böylece onun ideal erkek/ideal kadın modelini öğrenebilir ve kendinizi o yönde güncelleyebilirsiniz. Bunu yapmaya başladığınız andan kısa bir süre sonra yeşeren meyveleri toplamaya başlayacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz ama yapmanız gereken şeylerin henüz bitmediğini bilmelisiniz. Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları üzerinde takip etmeniz gereken diğer adımları aşağıda göreceksiniz.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Yolları-2

Onun aşkına talip olurken, ona vermeniz gereken şeyler var. Güven, huzur, eğlence ve özgürlük gibi.

Bu dört alandan birinde eksik kalırsanız, dünyanın en yakışıklı erkeği ya da en güzel kadını da olsanız olumsuz bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Onun aşkını kazanabilmek için bu 4 duyguyu ona eksiksizce vermelisiniz.

Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yollarında güven duygusunun önemine değinelim önce.

Güven: Ona hava atmak için ya da onu etkilemek için yalana ya da abartılı anlatımlara asla başvurmayın. Olabildiğince sade olun. Unutmayın! Onun aşkına talipsiniz ve ilişkiniz başladıktan sonra zaten sizin ne olduğunu pek çok şeyi ile öğrenecek. Flört zamanı gördüğü siz ile ilerleyen zamanlarda göreceği siz arasında farklar olduğunu sezerse onu henüz kazanamadan kaybedersiniz.

Huzur: Sizinle her daim huzurlu olabileceğini ona en baştan hissettirmelisiniz. Olaylara gösterdiğiniz olumlu yaklaşımlar, yapıcı tavırlarınız, ufak meseleleri büyütmeyen halleriniz gibi şeyler huzur etkisi yaratan davranış örnekleridir.

Eğlence: Hepimiz hayatımızda eğlenceli şeyler sever, bu eğlenceye ortak olan ya da onu yaratan insanlara bağlanırız. Eğlenceli bir kişilik olduğunuzu ona gösterin.

Özgürlük: Sonsuz bir özgürlük! Sizle arkadaş da olsa sevgili de olsa sizin tarafınızdan asla sıkboğaz edilmeyeceğini hissetmeli. Kıskançlık, sınırlama, gelecek planlarına engel olma gibi davranışlar ona hiçbir zaman tam bir özgürlük veremeyeceğinizin belirtileridir. Yapmayın!

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Yolları-3

Erkekler eril enerjisini artırabilen, kadınlar ise dişil enerjisini artırabilen karşı cinse doğru su gibi akarlar. Bunun çekim gücüne kayıtsız kalamaz ve girdaba kapılı verirler. Bir erkeğin eril enerjisini arttıracak özel metotları bilmeyen bir kadın ve tabi ki bir kadının dişil enerjisini arttıracak özel metotları bilmeyen bir erkek sevdiği kişiyi kendine aşık etme yollarında başarılı şekilde ilerlemiyor demektir.

Hiç düşündünüz mü? Çirkin şansı denen şey aslında nedir? Örneğin; Çok yakışıklı bir Hollywood aktörünün çirkin karısına olan aşkı nereden gelir? Hollywood’a gitmeye gerek yok aslında, buna benzer onlarca canlı örnek çevremizde de var. Güzellik dereceleri uyuşmadığı için birbirine yakıştıramadığınız çiftleri düşünün! ve toplumumuzun bu durumu ‘Çirkin Şansı’ olarak adlandırmasını.

Çirkin şansı falan değildir bu, bu tam da yukarıda bahsetmiş olduğumuz enerjiye temas edebilmekle alakalıdır. Karşı cinsin derinindeki kadına ya da erkeğe dokunabilen herkes istediği o aşkı kazanır!

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Yolları Kitabı

‘Evet, bu bilgiler güzel faydalı ama nereden başlamam gerektiğini bilemedim, nasıl uygulayacağımdan emin olamadım’ diyenleriniz olacaktır. Bu konuda size sıralı bir biçimde ve A’dan Z’ye yapılması gerekenleri metotlar halinde aktaran iki kaynak e-kitap önerebiliriz.

Onu Elde Et isimli e-kitaba sırtınıza yaslayabilirsiniz. Tam bir Aşk Doktoru gibi, onun aşkını kazanmak için ne zaman ne yapmanız gerektiği harfiyen anlatıyor. Örnekler veriyor, hatta örnek senaryolar çiziyor. Kitabın hem kadın hem erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu bulunuyor.

“Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları” konusunda daha fazla bilgi için, aşağıda cinsiyetinize uygun olan linki tıklayarak bu rehber kitapları indirebilirsiniz.

Kadın okuyucular için Onu Elde Et Kitabı

Erkek okuyucular için Onu Elde Et Formen Kitabı