Aslan Burcu 2020 Yorumu

Aslan Burcu 2020-2020 Aslan burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2020 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2020 aşk hayatı muhteşem gelişmelere hazır. Siz de buna hazırsanız sevgiyi, bağlılığı, tutkuyu doya doya yaşayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda ilişkisinde düzen sağlamaya çalışan pek çok Aslan olmuştu. Siz de onlardan biriyseniz bu emeklerinizin karşılığını eksiksiz biçimde bu sene alabileceğinizi söyleyelim. Anlaşmazlıklar, münakaşalar, yanlış anlamalar bu sene sizden ve ilişkinizden uzak olacak.

Partneriniz olan kişinin hayranlığını artırarak devam ettirebileceğiniz bu senede dikkat etmeniz gereken tek şey sivri dilli olmaktan kaçınmak.

Yalnız olan Aslanlar yılın ilk yarısına kadar durağan, sonraki dönemde ise hareketli olabilirler. Karşı cinsle yapacağınız aktivite sayılarında artış görülüyor.

Aslan Burcu 2020 İş Hayatı

Aslan Burcu 2020 iş hayatı çok olumlu geçecek de denemez çok olumsuz geçecek de denemez. Naifliği koruyabilen Aslanlar için daha iyi bir yıl olacak.

Geçen sene bazı Aslanlar kariyer ve mali durum konusunda oldukça yükselişe geçmişti. Bunu başarabilmişlerdenseniz aynı seyrin bu sene de sizin için devam edeceğini bilin.

Girişimci, yatırımcı ya da şirket sahibi olan Aslanlar vergi ya da diğer resmi ödemeler konusunda dikkatli olmalı. Resmi bir makamla muhalefet yaşayacağınız bir konu gündeme gelebilir.

Aslan Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2020 tılsımı görevi ‘Anlayış Göstermek’. Eşinize, kardeşinize, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza…vs. Çevrenizde olan herkese ve en önemlisi de kendinize anlayış göstermek!

Böylece ruh haliniz oldukça hafifleyecek ve zihninizde berraklık oluşacak. Bu da 2020’de burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalamanızı kolaylaştıracak.

Yaşamınıza ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 4 kez yaşanacak. Haritanızda parıldayan 4 dönem görülüyor. İlki Mayıs ayı sonu gibi, ikincisi 03 Temmuz 06 Temmuz arası, üçüncüsü 20 Eylül 24 Eylül arası, sonuncusu da Kasım ayı sonu gibi.

Tılsımlı görevinizi unutmayın, verilen tarihlere dikkat edin ve mucizelerinizi görmeye çalışın.

Aslan Burcu 2020 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2020 sağlık durumu hiç olmadığı kadar iyi olacak. Zayıflar kilo almaya, kilolu olanlar ise vermeye başlayabilir. Su tüketimine dikkat edin. Özellikle mineralli ve alkali su içmeye özen gösterin.

Kilo alım verim sonrasında sinir sisteminde görülebilen anlamsız değişimler yaşayabilirsiniz. Buna tedbir olması amacıyla sinir sisteminizi güçlendirecek besinlerden faydalanabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

12 Thoughts to “Aslan Burcu 2020 Yorumu”

 1. Nurhayat

  22.08.1998 Azerbaycan- Baku saat 08:30 dogumluyum. Hesaplamalarım yanlış değil ise burcum da yükselenim de aslan. 2019-2020 senesini akademik ve kariyer alanlarını nasıl geçireceğime dair beni aydınlatırsanız sevinirim. Hatta daha spesifik olayım ben önümüzdeki dönem başvurduğum oldukça iyi üniversite de mastır mı yapacağım yoksa mastırım 2020-2021 senesine mi erteleyeceğim? Yıldızlar ne diyor? Teşekkürler.

  1. Mutlu Yazar

   Mastırınız sizden kaynaklanmayan bir nedenle 2020-21 dönemine ertelenebilir olarak görünüyor.

 2. hakan

  03/08/1970 saat 06 ….iş ve maddi durumumu ailedeki gelişmeri ögrenmek istiyorum

  1. Mutlu Yazar

   Şans çizginiz yükselişte haliyle iş aşk aile sağlık gibi hayatınızın tüm alanlarında olumlu gelişmeler olacak görünüyor.

 3. canan aydoğan

  03.08.1970 – istanbul sabah 03.30 da doğmuşum.

  Hayatımda çok fazla maddi kayıp ve kazalar var. Düzelmeyecek mi?

  teşekkürler

  1. Mutlu Yazar

   Merhaba Canan Hanım, 2019 para açısından şanslı olacağınız bir yıl fakat olumsuz döngüyü tekrar yaşama ihtimalinizi ortadan kaldırmak için geçmişteki maddi kayıplarınızın sebebine odaklanın. Kazalar da aynı şekilde. Bu iki olumsuz vakalarda sizin kusurunuz var mıydı/vardı ise neydi o kusurlar? bunlara odaklanın, cevapları bulun ve bundan sonrası için dikkatli olun. İşte o zaman kayıplarınız kazanca dönüşmeye başlayacaktır.

 4. Veli

  15 08 1990. Saat 06 00

  1. Mutlu Yazar

   Sorunuzu da yazınız lütfen.

 5. meryem

  Aslan burcu yukselen ikizler ay burcu terazi 16 agustos 1999 saat 8 ila 8 30 arasi sabah bu yilki falimi istiyorum 2018 simdiden teekurlers

  1. Mutlu Yazar

   Spesifik tek bir soru sorun lütfen.

 6. Lenuta

  İkizler Burcu ama yükselen burcu bilmiyorum

  1. Mutlu Yazar

   Doğum tarih yer saat bilgileriniz ve spesifik sorunuzu da eklerseniz hemen cevaplayalım.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.