Aslan Burcu 2020-2020 Aslan burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2020 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2020 aşk hayatı muhteşem gelişmelere hazır. Siz de buna hazırsanız sevgiyi, bağlılığı, tutkuyu doya doya yaşayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda ilişkisinde düzen sağlamaya çalışan pek çok Aslan olmuştu. Siz de onlardan biriyseniz bu emeklerinizin karşılığını eksiksiz biçimde bu sene alabileceğinizi söyleyelim. Anlaşmazlıklar, münakaşalar, yanlış anlamalar bu sene sizden ve ilişkinizden uzak olacak.

Partneriniz olan kişinin hayranlığını artırarak devam ettirebileceğiniz bu senede dikkat etmeniz gereken tek şey sivri dilli olmaktan kaçınmak.

Yalnız olan Aslanlar yılın ilk yarısına kadar durağan, sonraki dönemde ise hareketli olabilirler. Karşı cinsle yapacağınız aktivite sayılarında artış görülüyor.

Aslan Burcu 2020 İş Hayatı

Aslan Burcu 2020 iş hayatı çok olumlu geçecek de denemez çok olumsuz geçecek de denemez. Naifliği koruyabilen Aslanlar için daha iyi bir yıl olacak.

Geçen sene bazı Aslanlar kariyer ve mali durum konusunda oldukça yükselişe geçmişti. Bunu başarabilmişlerdenseniz aynı seyrin bu sene de sizin için devam edeceğini bilin.

Girişimci, yatırımcı ya da şirket sahibi olan Aslanlar vergi ya da diğer resmi ödemeler konusunda dikkatli olmalı. Resmi bir makamla muhalefet yaşayacağınız bir konu gündeme gelebilir.

Aslan Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2020 tılsımı görevi ‘Anlayış Göstermek’. Eşinize, kardeşinize, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza…vs. Çevrenizde olan herkese ve en önemlisi de kendinize anlayış göstermek!

Böylece ruh haliniz oldukça hafifleyecek ve zihninizde berraklık oluşacak. Bu da 2020’de burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalamanızı kolaylaştıracak.

Yaşamınıza ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 4 kez yaşanacak. Haritanızda parıldayan 4 dönem görülüyor. İlki Mayıs ayı sonu gibi, ikincisi 03 Temmuz 06 Temmuz arası, üçüncüsü 20 Eylül 24 Eylül arası, sonuncusu da Kasım ayı sonu gibi.

Tılsımlı görevinizi unutmayın, verilen tarihlere dikkat edin ve mucizelerinizi görmeye çalışın.

Aslan Burcu 2020 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2020 sağlık durumu hiç olmadığı kadar iyi olacak. Zayıflar kilo almaya, kilolu olanlar ise vermeye başlayabilir. Su tüketimine dikkat edin. Özellikle mineralli ve alkali su içmeye özen gösterin.

Kilo alım verim sonrasında sinir sisteminde görülebilen anlamsız değişimler yaşayabilirsiniz. Buna tedbir olması amacıyla sinir sisteminizi güçlendirecek besinlerden faydalanabilirsiniz.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***