Kategoriler
2020 Burç Yorumları

Aslan Burcu 2020 Yorumu

Güncellendiği tarih 16.03.2020 saat 11:48

Aslan Burcu 2020-2020 Aslan burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2020 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2020 aşk hayatı muhteşem gelişmelere hazır. Siz de buna hazırsanız sevgiyi, bağlılığı, tutkuyu doya doya yaşayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda ilişkisinde düzen sağlamaya çalışan pek çok Aslan olmuştu. Siz de onlardan biriyseniz bu emeklerinizin karşılığını eksiksiz biçimde bu sene alabileceğinizi söyleyelim. Anlaşmazlıklar, münakaşalar, yanlış anlamalar bu sene sizden ve ilişkinizden uzak olacak.

Partneriniz olan kişinin hayranlığını artırarak devam ettirebileceğiniz bu senede dikkat etmeniz gereken tek şey sivri dilli olmaktan kaçınmak.

Yalnız olan Aslanlar yılın ilk yarısına kadar durağan, sonraki dönemde ise hareketli olabilirler. Karşı cinsle yapacağınız aktivite sayılarında artış görülüyor.

Aslan Burcu 2020 İş Hayatı

Aslan Burcu 2020 iş hayatı çok olumlu geçecek de denemez çok olumsuz geçecek de denemez. Naifliği koruyabilen Aslanlar için daha iyi bir yıl olacak.

Geçen sene bazı Aslanlar kariyer ve mali durum konusunda oldukça yükselişe geçmişti. Bunu başarabilmişlerdenseniz aynı seyrin bu sene de sizin için devam edeceğini bilin.

Girişimci, yatırımcı ya da şirket sahibi olan Aslanlar vergi ya da diğer resmi ödemeler konusunda dikkatli olmalı. Resmi bir makamla muhalefet yaşayacağınız bir konu gündeme gelebilir.

Aslan Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2020 tılsımı görevi ‘Anlayış Göstermek’. Eşinize, kardeşinize, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza…vs. Çevrenizde olan herkese ve en önemlisi de kendinize anlayış göstermek!

Böylece ruh haliniz oldukça hafifleyecek ve zihninizde berraklık oluşacak. Bu da 2020’de burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalamanızı kolaylaştıracak.

Yaşamınıza ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 4 kez yaşanacak. Haritanızda parıldayan 4 dönem görülüyor. İlki Mayıs ayı sonu gibi, ikincisi 03 Temmuz 06 Temmuz arası, üçüncüsü 20 Eylül 24 Eylül arası, sonuncusu da Kasım ayı sonu gibi.

Tılsımlı görevinizi unutmayın, verilen tarihlere dikkat edin ve mucizelerinizi görmeye çalışın.

Aslan Burcu 2020 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2020 sağlık durumu hiç olmadığı kadar iyi olacak. Zayıflar kilo almaya, kilolu olanlar ise vermeye başlayabilir. Su tüketimine dikkat edin. Özellikle mineralli ve alkali su içmeye özen gösterin.

Kilo alım verim sonrasında sinir sisteminde görülebilen anlamsız değişimler yaşayabilirsiniz. Buna tedbir olması amacıyla sinir sisteminizi güçlendirecek besinlerden faydalanabilirsiniz.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Aslan Burcu 2020 Yorumu” için 19 yanıt

Teşekkurler geri dönüş için tılsımlı görev anlayış göstermek sanırım insallah hayirli mevzulara anlayis gösteririz 💛💚💜💗

Ben 29 kasımda aşık oldum şuan sevgili değiliz daha önce hiç sevgilim olmadı aşk durumum nasıl olur bu kişiyle

03.08.1994 / Sabah 06:00 Sakarya doğumluyum. Bu sene kariyer alanında değişim yapmak için haziran yada temmuz ayında olacak bir sınava hazırlanıyorum sizce 2020 için bu durum ne olur?

22.08.1998 Azerbaycan- Baku saat 08:30 dogumluyum. Hesaplamalarım yanlış değil ise burcum da yükselenim de aslan. 2019-2020 senesini akademik ve kariyer alanlarını nasıl geçireceğime dair beni aydınlatırsanız sevinirim. Hatta daha spesifik olayım ben önümüzdeki dönem başvurduğum oldukça iyi üniversite de mastır mı yapacağım yoksa mastırım 2020-2021 senesine mi erteleyeceğim? Yıldızlar ne diyor? Teşekkürler.

Mastırınız sizden kaynaklanmayan bir nedenle 2020-21 dönemine ertelenebilir olarak görünüyor.

Şans çizginiz yükselişte haliyle iş aşk aile sağlık gibi hayatınızın tüm alanlarında olumlu gelişmeler olacak görünüyor.

5.8.1980 saat 18 de dogmusum beni onumuzdeki yillarda neler bekliyor dugumlerden hic cikamiyorum burcum aslan tam dugumlerden kurtuldum derken yukselenim oğlak gene dugumlendim simdi oglaktan kurtulucam derken ay burcum ikizler onumuzdeki yilda ikizlere dugumlenecek offf bana bir yol gosterin bitsin bu sıkıntılar artk evliligim de ne olucak tasinacakmiym mutlu gazete resekkurler

03.08.1970 – istanbul sabah 03.30 da doğmuşum.

Hayatımda çok fazla maddi kayıp ve kazalar var. Düzelmeyecek mi?

teşekkürler

Merhaba Canan Hanım, 2019 para açısından şanslı olacağınız bir yıl fakat olumsuz döngüyü tekrar yaşama ihtimalinizi ortadan kaldırmak için geçmişteki maddi kayıplarınızın sebebine odaklanın. Kazalar da aynı şekilde. Bu iki olumsuz vakalarda sizin kusurunuz var mıydı/vardı ise neydi o kusurlar? bunlara odaklanın, cevapları bulun ve bundan sonrası için dikkatli olun. İşte o zaman kayıplarınız kazanca dönüşmeye başlayacaktır.

Aslan burcu yukselen ikizler ay burcu terazi 16 agustos 1999 saat 8 ila 8 30 arasi sabah bu yilki falimi istiyorum 2018 simdiden teekurlers

Ben songul 20.05.1995 saat.11.30 dogdum ask hayatim onumde ne gibi bir surec var istedigim gibi bir ask evliligi yapacakmiyim ne zaman lutfennnnnn

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.