Başak Burcu 2020-2020 Başak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Başak Burcu 2020 İş Hayatı

Başak Burcu 2020 iş hayatı güzel olmakla beraber bir miktar da durağan bir yıl olacak. Mali olarak zayıflayacağınız bir yıl değil hem de işlerin eskisine nazaran durağan bir hal alması nedeniyle biraz dinlenmiş de olacaksınız.

İşsiz Başaklar Mart ayı gibi ya da Temmuz ayı gibi istedikleri türde bir işe başlayabilirler.

Zaten çalışıyor olan Başaklar iş değişikliği düşünebilir fakat sonrasında bir nedenle bundan vazgeçebilirler.

Şirket sahibi veya yönetici konumdaki Başaklar alt çalışanları hakkında bazı ek sorumluluklara girebilir. Onların özel meseleleri ile ilgilenebilir, kendi özel tecrübelerini onlara yol göstermek için paylaşabilirler.

Başak Burcu 2020 Aşk Hayatı

Başak Burcu 2020 aşk hayatında sıkılmış olduğunu fark edebilir. Belki kendinden belki de partnerinden sıkılacak pek çok Başak var.

Evli veya sevgilisi olanlar aşkta yeniliklere özlem duyabilir. Bu yönde değişiklikler isteyebilir. Partneriyle farklı aktivitelerde bulunmak, yakın yerlere hafta sonu tatillerine çıkmak, belki biraz birbirinden uzaklaşmak ve özlem tazelemek gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

Yalnız olan Başaklar ise aşkın burunlarının dibinde olduğunu hiç umulmadık bir olayla fark edebilir ve zaten yakınında olan bu kişiyle adı konmayan bir ilişki yaşayanlarınız olabilir.

Başak Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Başak Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Verimli Olmak’. Ailenize, işinize, kendinize verimli olmak!

Üretin, yaratın, düzenleyin. Belki bir resim yapmak, belki aile içerisinde var olan bir sorunu çözmek gibi pek çok şey verimli olmaya örneklerdir. Burcunuza 2020’de bahşedilmiş mucizeleri ayağınıza çekmeniz için buna ihtiyacınız var.

Bu mucizeler bu sene 4 kez yaşanacak. İlki Nisan başı gibi, ikincisi 16 Haziran 20 Haziran arası, üçüncüsü ağustos ayı sonu gibi ve sonuncusu da 26 Kasım 28 Kasım arası olabilir.

Bu tarihlere dikkat etmelisiniz. Tılsımlı görevinizi de unutmamalısınız.

Başak Burcu 2020 Sağlık Durumu

Başak Burcu 2020 sağlık durumu için tatsız rahatsızların yaşanacağını söyleyemeyiz fakat sırt bölgenize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle masa başı iş yapanlar ve ağırlık kaldırılması gereken sporlarla uğraşanlar dikkatli olmalı.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel
Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***