Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim erkeğin aşık olması için ne yapmalı bu taktikleri uzmanından aldık. 1 erkeği kendine aşık etmenin yolları.

ilgi duyduğunuz ve hatta belki de delicesine aşık olduğunuz erkekle bir türlü şansınız yaver gitmemişse, ne yaparsanız yapın onu elde edemiyorsanız ve erkeği aşık etme yöntemleri arıyorsanız hoş geldiniz. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim konusundaki soru işaretlerinizin tamamını yok edecek bilgiler burada. Mojo Akademi’den uzman Didem Hanım’a sorduk, işinize çok yarayacak taktikler aldık.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Didem Hanım?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim sorusunu soran hemcinslerimize öncelikle şunu söyleyelim, erkeği aşık etmenin püf noktaları onun dürtülerini harekete geçirebilen bir kadın olmaktan geçiyor. İşin en büyük kilidi bu. Erkeğin dürtülerini harekete geçirebilen biri olmak, Angelina Jolie kadar güzel bir kadın olmaya eşdeğer!

Erkeğin dürtülerini hareket ettirmeyi bilen bir kadın o erkek için dünyanın en güzel ve en çekici kadını olma ünvanını yakalamış demektir. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diye dünya güzeli bir kadın olmanız gerekmiyor. Zaten erkeklerin de hepsi birer Brad Pitt değil. Güzellik, fiziksel çekim evet çok önemli birer faktör ama erkeği nasıl aşık ederiz sorunuza verilecek en iyi cevap dürtü uyarıcısı bir kadın olmayı becerebilmektir.

Peki, erkeği aşık etme yöntemlerinin en önemlisi olan bu dürtü uyarı mı nedir? Nasıl yapılır?

Bunun mantığını şöyle anlatalım… Çirkin şansı tabirini sıkça duymuşsunuzdur ama üzerine pek düşünmemişsinizdir, değil mi? Biz bunu şöyle izah ediyoruz. Çirkin şansı, güzel olarak adlandıramayacağımız bir kadının, bazı yöntemlerle erkekler üzerinde dürtüsel bir etkileyicilik yakalamış olmasıdır. Kadın kişi bunu belki bilerek yapar, belki bilmeyerek yapar ama öyle ya da böyle bir şekilde bu şansı yakalamış olur. İşte biz, bu şansın nasıl yaratılabileceğini yani erkeği aşık etme yöntemlerini biliyoruz.

1 erkeği kendine aşık etmenin yolları aslında gayet kolay. Böyle izah edince karışık gelmiş olabilir. Elbette bunun altında yatan bir sürü detay var. Taktikler var, bu taktiklerin ne zaman ve nasıl uygulanması gerektiği gibi detaylar var. Kadın tarafından yapılması gereken bu uygulamalara, ilişkideki ‘Temel Dinamikler’ diyoruz. Temel dinamikleri yerine getirirseniz kendinize aşık edemeyeceğiniz erkek yok!

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Temel Dinamikler Nedir?

Açıkça söylemek gerekirse, az sayıda kadın temel dinamiklerin neler olduğunu harfiyen bilerek uyguluyor. Kitaplar kurcalıyor, psikoloji biliminin bazı tespitlerine ulaşıyor vesaire. Ama çoğu kadın bu bilgilerden habersiz. Okumanın faydaları ve okumamanın zararları burada da karşımıza çıkıyor işte!

Sosyopsikologlar erkeği aşık etmek için ne yapmalı diye araştırmıyorlar elbette. Psikoloji bilimi içerisinde erkek beyninin eğilimleri ve zaafları harfiyen biliniyor. Bizler de bu bilgileri başka bilgilerle harmanlayarak erkeği aşık etme yöntemleri olarak kullanılabilir hale getiriyoruz. Bunlar, biz uzmanlar tarafından bilinen ama sadece halka inmemiş bilgiler. Arayan, araştıran okuyucular bu bilgileri bulabiliyor.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim merakında olan bayanları daha fazla bekletmeden detaylara geçelim. İşin sırrı, erkeklerin psikolojik gerçeklerini bilmekte yatıyor! Bir takım psikolojik tesirlerle erkeğin zihninin derinliklerine giriş yapabilir ve belli bir süre sonra size aşk duymasını sağlayabilirsiniz. Hedef almanız gerekenler şunlar;

 • Erkeklerin kör noktalarını açmak,
 • Onların duygularında iştah uyandırmak,
 • Her an senle olmayı istemelerini sağlamak,
 • Bilinçaltını ele geçirmek ve zihninin derinine tesir etmek,
 • Karşı konulamaz bir heyecan yaratmak,
 • Dünyanın en güzel kadınını görüyor etkisi yaratmak.

Aşamalarıyla gidelim;

ilk Aşama→ Erkeği, aşık olmaya hazır bir ruh haline sokacağınız aşama.

İkinci aşama→ Onun aşkını avcunuzun içerisine almanızı sağlayacak TEMEL DİNAMİKLER’i uygulayacağınız aşama.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim İşte Taktikler

Erkeği nasıl aşık ederiz sorusuna biraz daha açalım cevaplarımızı.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 1

Birinci aşamada hedefiniz olan erkeğin spesifik özelliklerini iyi algılamanız gerekiyor. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadının ilk taktiği bu olmalı. Ona olan ilginizi ona hissettirmeden önce onu olabildiğince iyi tanıyın!

Onu analiz edin, gerekiyorsa yeniden analiz edin. Ruhunu ve özel zevklerini keşfetmeye çalışın. Gözünüz sürekli üzerinde olsun ama bunu ona hissettirmeden yapmaya çalışın. Ortak tanıdıklarınız varsa, o tanıdıkların fikirlerinden faydalanın. İzleyin, gözlemleyin, empati kurun ve anlamaya çalışın! Gözlemleyerek keşfetmeye çalıştığınız konular şunlar olmalı;

 • Bir kadında ilgisini çeken özelliklerin neler olabileceği,
 • İnsanlarda hayranlık duyduğu detayların neler olabileceği,
 • Kimlere saygı duyduğu, ne gibi kişilere saygı duymadığı,
 • Hoşlanmadığı ve hatta nefret ettiği şeylerin neler olduğu,
 • Hoşlandığı ve ona keyif veren şeylerin neler olduğu,
 • Birlikte vakit geçirmekten en çok keyif aldığı insanların kimler olduğu,
 • Bu insanlarla birlikte olmaktan neden keyif duyduğu,
 • Yalnızlığı sevip sevmediği,
 • Varsa hobilerinin neler olduğu,
 • Uğraştığı hobi türlerini neden seçmiş olabileceği,
 • Ailesiyle arasının nasıl olduğu,
 • Sinirlendiğinde nelere nasıl tepkiler verdiği.

Tespitlerinizi mümkünse bir yere not alın. Çünkü temel dinamikleri uygulayacağınız asıl aşamada bu notlara ihtiyacınız olacak.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 2

Onun ilgisini ve beğenisi kazanmak için asla taşkın hareketler yapmayın. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadın buna çok özen göstermeli. Çünkü bu hataya düşen pek çok kadın var! Göze girmek, dikkatini çekmek, öne çıkmak, sizi görmesini sağlamak için taşkınlıklar yapmayın. Onun kalbinin kilidini çözecek anahtarlar henüz elinizde değil. Onda tılsım etkisi yaratacak metotları öğrenmeden acele ederseniz ondaki izleniminizi riske edebilirsiniz.

Örneğin, arkadaş grubunuzla hep beraber bir bara gittiniz diyelim. Kendinize aşık etmek istediğiniz erkeğin ilgisini çekmek için deliler gibi dans etmeyin. Seksi dans figürleri sergilemeyin. Sarhoş olup sarhoşluğu bahane edip kendisine laubali şekilde yaklaşmaya, bu şekilde diyalog geliştirmeye çalışmayın.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 3

Erkeği aşık etmek için ne yapmalı diyen bir kadın, aşık etmek istediği erkeğe bir nebze de olsa kendi yaşamının inceliklerini yansıtmalı. Hayatınızın kendine has bir tadı olduğunu, dünyanızın zengin olduğunu ona gösterin. Kıyıda köşede kalmış, tatsız, keyifsiz yaşam süren bir kadın olmadığınızı görmesi erkeği aşık etmenin önemli püf noktalarından biridir. Yapacak bir şeyleri olmayan biri izlenimi bırakırsanız, boşlukta olduğunuz için sevgili arayışında olan biri olarak değerlendirilebilirsiniz. Böyle değerlendirmeyecek olsa bile bu kez de yaşam içerisindeki titrinizi eksik bulacak olabilir. Bu durum, erkekler nazarında çekiciliğinizi hayli düşüren bir detaydır.

Erkeği aşık etmek için yaşam şeklinize bir nebze hayranlık duyması gerekir. Bunu şimdiden sağlamaya çalışın! Böylece gün gelip sizin hakkınızda bilgiler edinmeye başladığında onu cezbedecek yaşamsal detaylarınızı çoktan hazır etmiş olursunuz. Neler yapabilirsiniz? Resim yapın, var olan yeteneklerinizi kullanarak ufak tefek bir şeyler yaratın. En önemlisi de bu yeteneklerinizi çevrenize sergileyin.

Yaşam ritüelleriniz olsun. Arkadaşlarınız, sizden bahsettiğinde ilgi duyduğunuz erkeğin de kulağına gidebilecek, çok belirgin malzemeler verin onlara. Örneğin, Elif her Cuma mutlaka tenis oynar. Elif’i bugün beklemeyin arkadaşlar! Bugün onun meditasyon günü. Asla dışarı çıkmaz, kimseyle konuşmaz! gibi şeyler. Saçma gelebilir ama karakterinizin ve yaşamınızın oturmuş olduğunu etrafa yansıtan, klasınızı yükselten aksesuarlar ekleyin hayatınıza. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadının bunlarla ne işi olur demeyin.

Unutmayın! Harika özellikleri olduğunu bildiğimiz birine ya da bir şeye sahip olmak için, hepimiz güçlü bir istek duyarız. İşte bu yüzden bunlar gerekli. Cazibenizi artıracak yöntemler bunlar.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 4

Erkeği aşık etmenin püf noktalarından biri de parlayan yıldızınızı ona göstermektir. Erkekler, sadece size bakmazlar. Arkadaşlarınızın size nasıl baktığına da dikkatle bakarlar!

Belli bir ortamda, arkadaşları arasında yıldızı en çok parlayan kız ortamın en önemli erkeğini kapma şansı en yüksek kızdır. Girdiğiniz ortamı avucunuzun içerisine alabiliyorsanız istediğiniz erkeği avucunuzun içerisine alma yolunda da sağlam adımlarla ilerliyorsunuz demektir. Herhangi bir etkinlikte kıyıda köşede kalmışlardan olmayın. Enerjiniz yüksek, canlı ve pozitif enerji saçan biri olun.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 5

1 erkeği kendine aşık etmenin yolları üzerinde temel dinamiklere doğru ilerlerken atılması gereken adımlardan biri de ortak arkadaş sayınızı artırmanızdır. Eğer, ilgi duyduğunuz erkekle fazla tanışıklığınız yoksa ona yaklaşmadan önce arkadaşlarıyla diyalog geliştirmeniz akıllıca bir yaklaşımdır. İlgi duyduğunuz erkekle zaten ortak arkadaşlarınız varsa, bu kişilerin sayısını artırmanızda ya da onun en yakınlarıyla olan samimiyetinizi artırmakta büyük fayda var.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 6

Erkeği aşık etme yöntemlerinden biri de onun hakkında dedikodu yapmaktır. Bu taktik ile erkek psikolojisindeki önemli bir noktaya temas etmiş olacaksınız. Gıyabında iyi şeyler konuşulduğunu bilmek erkeğin enerjisinin akış yolunu, gıyabında konuşan kişiye doğru yönlendirme gücüne sahiptir. Size yönelik zihnindeki kör noktalardan birini açar ve zihni boş kaldıkça sizi düşünmesine salık verir. Önemli püf noktalarından biridir.

Erkeği Nasıl Aşık Ederiz Taktik 7

Erkeği aşık etmek için ne yapmalı sorusuna yine önemli bir cevap. Hayallerinizi ve tutkularınızı onla paylaşın! Çünkü bir erkek, karşısındaki kadının bazı hayallere ve tutkulara sahip olduğunu gördüğünde ona karşı saygı ve sahiplenme hissi duyar. Özellikle sahiplenme hissi yoğun olarak hissedilir. Çünkü erkek zihni, olmayanı oldurmak üzerine kendine vazife çıkaran bir düşünce sistemine sahiptir. Onla yakınlığınız çok olmasa bile, sizden duyacağı bir hayalinizi gerçekleştirebilmeniz için onun zihni hemen neler yapılabileceğine odaklanacaktır. Bu da size karşı bir sahiplenme duymasını sağlayacaktır. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen hanımlar bu psikolojik tılsımı da ihmal etmeden uygulasınlar. Çok etkilidir!

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Hepsi Bu mu?

Hayır, henüz yeni başladınız. Peki, 1 erkeği aşık etmek için daha ne yapmalı? Asıl cevaba anca gelebildik. Sırayı hatırlatalım, ne demiştik;

ilk Aşama→ Erkeği, aşık olmaya hazır bir ruh haline sokacağınız aşama. (Yukarıdaki 7 taktik ile bu kısmı geçtiniz!)

İkinci aşama→ Onun aşkını avcunuzun içerisine almanızı sağlayacak temel dinamikleri uygulayacağınız aşama.

Yukarıdaki taktikler, temel dinamikler aşamasına hazırlık içindi. Yani kendinize aşık etmek istediğiniz erkeği hazır bir ruh haline getirmek için yapmanız gerekenlerdi. Şimdi ise sıra erkeği aşık etme yöntemlerinin asıl aşaması olan temel dinamiklere geldi.

Onu Elde Et isimli 65 sayfalık pdf kitabı indirip okuyabileceğiniz linki sizlerle paylaşalım. Bu kitapta, erkeğin aşkını kısa sürede kazanmanızı sağlayacak kilit ve çok ilginç bilgilere detaylı şekilde ulaşmanız mümkün. Kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek uygulamanız gereken metotları rahatlıkla okuyabilir ve “bir erkeği kendime nasıl aşık ederim” konusundaki tüm soru işaretlerinizi yok edebilirsiniz. Kitabı indirmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Erkeğin aşık olması için ne yapmalı tüm taktikleri uzmanından öğrenin ve 1 erkeği kendine aşık etmenin yolları nedir diye düşünmeye son verin. Onu Elde Et pdf kitabına sırtınızı yaslayın, püf noktalarının tümünü keşfedin.

onu elde et kitabı