Bir erkek bir kadına nasıl aşık olur sırasıyla anlatıyoruz. Yapılması gerekenler, yapılmaması gerekenler. Aşk için ihtiyacınız olan bilgiler burada.

Aşk denen şey çok bilinmeyenli bir denklem gibi görünse de aslında durum hiç de karmaşık değil. Hem bilimsel bir tarafı var hem de organize edebilir tarafı. Gelin her ikisini de deşelim ve bir erkek bir kadına nasıl aşık olur Eros okları efsanesini bir kenara bırakıp artık şu mantıksal gerçeği anlayalım.

Bir Erkek Bir Kadına Nasıl Aşık Olur işte Detaylar

Bir erkek bir kadına nasıl aşık olur aşk efsaneleri altında yatan mantık nedir? Bir erkeğin bir kadına aşık olabilmesi tıpkı kadınlarda olduğu gibi pek çok değişkene bağlıdır. Bilimsel tarafını açıklamakla başlayalım, ardından da organize edebileceğiniz tarafını aktaralım.

Eğer birine yıldırım aşkı ile tutuluyorsak bunun en önemli nedeni hormonlarımızdır. Eros’un oku efsanesinin dayandığı temel de budur!

Bünyemizde var olan kimyasal salınımların değişkenliği bizi bir anda aşka doğru itebilir ya da aşktan uzaklaştırabilir. Hormonlarımızın bizi aşka doğru ittiği dönemde çevremizde var olan, karşı cinsten en uygun durumda olan kişiye bir anda tutulu veririz. Bir erkek bir kadına nasıl aşık olur sorusunun ilk cevabı budur. Hormonlar!

Örneğin, harika güzellikte bir kadın değilseniz ve bir erkek size bir anda abayı yakmışsa bunun sebebi onun hormon dengesinin değişimi anına denk gelmiş olmanızdır. Ya da çok güzelsinizdir, huyunuz suyunuz da gayet güzeldir ama ne yaparsanız yapın istediğiniz o erkeği kendinize aşık edemiyorsunuzdur. İşte bunun nedeni de hormonlarının onu aşktan uzaklaştırıyor olmasıdır. Fakat endişe etmeyin, bu süreç hiç kimsede uzun süre devam etmez.

Bir Erkek Bir Kadına Nasıl Aşık Olur Taktikler

Aşkın kimyasal kısmı için yapabileceğiniz bir şey yok. Çünkü elde etmek istediğiniz erkeğin bünyesindeki kimyasalları organize edemezsiniz. Fakat işin bir de başka bir boyutu var ve bu kısımları organize ederek bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz.

Bir erkek bir kadına nasıl aşık olur işte taktikler;

 1. Ruhunu okşayacak tavırları ona sergilemek,
 2. Kılık kıyafetinizi, giyim tarzınızı beğenebileceği yönde güncellemek,
 3. Erkek zihninin kayıtsız kalamayacağı şeyler yapmak,
 4. Bir dişiye yakışır türden edaları barındırmak,
 5. Erkeklerin duygu durumlarını kontrol edebilecek, eril enerjilerini artıracak özel davranışları keşfetmek ve bunları uygulamak gibi taktiklerle aşkı organize edebilirsiniz.

Kolay olmasını biz de isterdik ama unutmayın, aşk emek ister!

Uğraşamam diyerek bunları yapmamayı seçebilirsiniz ve bir de bakmışsınız ki 10 gün sonra kendiliğinden size aşık olmaya başlamış. Bu mümkün! Fakat bunun hiç olmaması ve onla tanışıklığınız süresince yanlış şeyler yaparak onu kaybetmeniz, hatta onu başka bir kadına kaptırmanız da mümkün. Bu nedenle doğru yol ve yöntemleri öğrenerek aşkı organize etmeye bir an evvel başlamak en akıllıcası.

Bir Erkek Bir Kadına Nasıl Aşık Olur Süreç Nasıl İşler?

Bir erkeğin bir kadına aşık olma sürecini aşağıda sıralı şekilde göreceksiniz.

 1. Erkek ve kadın bir şekilde tanışırlar, tanışma anı ve sonrasındaki görüşmelerde bir şeyler olur ve erkek kadının hal/hareketlerinin izlemeye değer olduğunu fark eder.
 2. Zaman ilerledikçe kadının karakterinin nasıl olduğunu anlamaya başlar ve bu karakteri etkileyici bulup bulmadığına karar verir.
 3. Etkileyici bulmuşsa izlemeye bir süre daha devam eder ve beraber geçirdikleri her an bu etkinin devam edip etmediğini yoklar. Yani kendi iç dünyasını ve hislerini yoklar.
 4. Altında kaldığı etki belli bir süre devam ederse aşk başlar. Süreç böyle işler.

Şimdi bu maddeleri biraz daha açalım. Aşkını kazanmak istediğiniz erkek için çözmeniz gereken kilitler şunlar;

 1. Görüşmelerde bir şeyler olması kısmında kast edilen, onda bıraktığınız fiziksel ve duygusal izlenimdir. Kılık, kıyafet, saç, kaş, bakışlar, tavırlar…vs.
 2. Kadının hal/hareketlerinin izlemeye değer olması kısmı konuşma şeklinizden tutun da kahkahanıza kadar, bir kafede garsona yaklaşımınızdan tutun da çevrenizdeki her şeyle etkileşiminiz anındaki davranışlarınızın onun zevkine hitap etmesi demektir.
 3. Karakterinizi etkileyici bulup bulmaması, sizle yaptığı her görüşmede ruhunuz ve karakterinizle ilgili edindiği bilgilerin hoşuna gitmesi, kendi ruhuna hitap etmesi ve bu nedenle de sizden etkilenmeye başlaması demektir.
 4. Bu etkinin belli bir süre devam etmesi, içerisine girdiği etkinin saman alevi olmaması kayda değer bir süre devam etmesi gerektiğidir.

Özetle kızlar, “bir erkek bir kadına nasıl aşık olur” sorunuzla aramakta olduğunuz aşk formülü budur. Aşkın gerçekten de formülü var. Önemli olan bu formülü nasıl uygulayacağınızı bilmek! Bu konuda sırtınızı yaslayacağınız bir kitapla tanıştıralım sizi. Onu Elde Et pdf e-kitabını indirip okuyarak aşk formülünü nasıl uygulayacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

onu elde et kitabı