Erkekleri anlatan kitaplar TOP 10 Listesine göz atın. En iyi kitaplar hangileri bunları sıraladık. Çok faydasını göreceğiniz kitaplar bunlar.

Bilinmeyen bir dünyanın kapılarını aralamak için iki yol vardır. İlki yaşayarak öğrenmektir. İkincisi ise okuyarak öğrenmektir. Erkekleri anlatan kitaplar yardımıyla yaşayarak öğrenme adımını atlayabilir ve hayli zaman kazanabilirsiniz. Önerdiğimiz pdf kitapları okuyabileceğiniz linkleri bu yazımızın son satırlarında görebilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan erkekleri anlatan kitap sıralamamıza geçebiliriz.

Erkekleri Anlatan Kitaplar

Erkekleri anlatan kitaplar sizi basmakalıp dar fikirlerden kurtaracak! Erkeklerin ruhundan anlayan bir kadın yapabilecek know-how kitaplar listemiz şöyle;

  1. Onu Elde Et
  2. Onu Elde Tut
  3. Kocanın Kalbine Gir
  4. Yataktaki Kraliçe

Erkekleri anlamak, onları keşfetmek için birçok erkekle kayda değer bir zaman geçirip, derin ilişkiler yaşamanız gerekir. Hayatınıza alacağınız her bir erkekle en az 2 sene geçirecek olsanız 5 erkekten öğreneceğiniz bilgi için hayatınızdan 10 sene harcamak zorundasınız demektir! İşte bu noktada kitaplar büyük önem arz ediyor. Tarih boyunca erkeklerin iç dünyası ve eğilimleri hakkında edinilmiş bilgilerin toplamını, ortalama 100 sayfalık bir kitapla öğrenebilirsiniz ve bu kitabı bitirmeniz maksimum 1 haftanızı alır.

Know-How tabirini daha önce duymamış olanlarınıza kısa açıklama olsun, Know-How Türkçeleştirirsek ‘Bil-Nasıl/Nasıl Yapıldığını Bil’ anlamındadır. Bu tür kitaplar okuyucusuna tam bir yaşam koçluğu yaparcasına bilgiler aktarır, bunla beraber kitabın amacı olarak belirlenmiş konuya okuyucunun nasıl ulaşacağı, hangi metotları kullanacağı sırayla aktarılır.

Örneğin 1. sıradaki Onu Elde Et Kitabı, bir erkeği etkilemek ve onu elde etmek için erkeklerin iç dünyasına, zihin yapısına dair çok önemli ipuçları verir hem de o erkeğe yönelik uygulanması gereken özel metotları öğretir. Sıralı bir biçimde ilerleyerek, istediği erkeği etkilemek isteyen kadın okuyucuya adım adım yapılması gerekenleri gösterir.

2. Sıradaki Onu Elde Tut Kitabı, sevgiliniz olan erkeğin size olan ilgi ve alakasından memnun değilseniz onu kendinize nasıl bağlayabileceğinizi, size duyduğu aşkı nasıl artıracağınızı anlatan bir kitaptır.

3. Sıradaki Kocanın Kalbine Gir Kitabı, evliliği iyi ya da kötü giden her iki kategorideki kadınlara da tavsiye edilebilir bir kitaptır. Kocanızın sevgisini ve evine bağlılığını artırabileceğiniz bilgileri verir.

4. Sıradaki Yataktaki Kraliçe Kitabı, erkeklerin yatakta ne istediklerinden tutunda onlara en çok haz yaşatan 25 özel pozisyondan, oral seksin inceliklerine kadar herşeyi resimli ve yazılı olarak anlatan bir kitaptır.

5. Sıradaki Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı, ayrıldığınız ama hala unutamayıp yeniden birlikte olmak istediğiniz eski sevgilinizi geri kazanmanın yollarını anlatan bir kitaptır. Onu geri kazanmak için ihtiyacınız olacak ipuçlarını verir ve uygulanması gereken özel metotları da öğretir.

Erkeklerin Eğilimlerini Anlatan Kitaplar

Bu kitapların ortak noktaları; Erkeklerin eğilimlerini, nörolojik yapılarını, psikolojik durumlarını, kalıplaşmış inançlarını, zihin yapılarını temel alıyor olmalarıdır. Erkekler hakkında verdikleri tüyoların her biri hem psikolojik hem de ampirik bilgilere dayanıyor.

Ha bu arada, kitapların e-kitap formunda olduklarını da ekleyelim. Know-How kitaplar dünya genelinde e-kitap formunda yayınlanmakta. Zaten içerisinde bulunduğumuz şu dijital çağda basılı yayına pek de gerek yok!

“Erkekleri anlatan kitaplar” olarak önerdiğimiz kitapları okumak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayarak kitapların kendi web sayfalarına geçiş yapabilirsiniz.

  1. Onu Elde Et / Erkekleri etkilemenin yollarını ve ilgi duyduğunuz özel bir erkek varsa onu nasıl elde edeceğinizin sırlarını anlatır.
  2. Onu Elde Tut / Erkeği kendine bağlamanın yollarını anlatır. Evli olmayan bayanlara önerilir.
  3. Kocanın Kalbine Gir / Kocasının ilgisini, hayranlığını ve bağlılığını kazanmak isteyen bayanlara önerilir.
  4. Yataktaki Kraliçe / Erkekler yatakta ne ister, erkekleri sekste etkilemenin yolları nelerdir resimli anlatımlarla gösterir.
  5. Eski Sevgiliyi Elde Et /Eski sevgiliyi geri kazanmanın yollarını gösterir. Sevgilisinden ayrılmış ama onu unutamamış ve yeniden kazanmak isteyenlere önerilir.