Erkekleri elde etme ve etkileme sanatı kitabı indirip okumak isteyenler bu yazımızdaki linki kullanabilir. O özel erkeği kapmak istiyorsan gel.

Senin için özel, yüreğini hoplatan bir erkek mi var? Onun aşkını, hayranlığını, sonsuz beğenisini kazanmak mı istiyorsun? Öyleyse erkekleri elde etme ve etkileme sanatı kitabı çok işine yarayacak!

Aşkı kazanmanın ajandasını hazırlamış, okuyucusu olan kadınlara adım adım ne yapması gerektiğini sırasıyla gösteren bu kitap, yakın arkadaşlarının vereceği aklı solda sıfır bırakacak. Erkeğin zihinsel ve psikolojik eğilimlerini temel alarak ilerleyen bu sıralı metotlar, okuyucusu olacak kadınlara aşkı kazanmanın sırlarını veriyor.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı yani kısaltılmış adı ile O’nu Elde Et Kitabını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsin. Bu pdf e-kitabı bilgisayarından ya da telefonundan okurken, karşı cinsle olan yakınlaşmalarında daha önce ne gibi yanlışlar yapmış olduğunu hemen fark edeceksin. Çünkü bu kitap, yapılması gereken doğruları gösterirken yapılmaması gereken yanlışları da gösteriyor. Böylece seni yanlış tavır ve yaklaşımlardan koruyor. Bu da o özel erkeği kaybetme riskini azaltıyor. Örnek senaryolarla zenginleştirilmiş kitap içeriği hayli zengin ve çok anlaşılır bir dile sahip.

Kitabı okumak için
onueldeet.com
adresine tıklayabilirsin.

 

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabını Kimler Okumalı?

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabını, istediği erkeği henüz elde edememiş 18-45 yaş aralığındaki tüm kadınlar okuyabilir. Kitabın giriş bölümünde aşağıda göreceğiniz iki uyarı bulunuyor.

Şöyle denmiş;

Bir erkeğin ilgisini kazanmak ve bu ilgiyi azalmadan devam ettirebilmek, birbirine bağımlı ve de bağımsız birçok bileşene bağlıdır. Yani; Tek bir şey yaparak O’nun kalbini kazanmak ve bunun uzun süre devam etmesini sağlamak imkânsızdır. Bu kitapta, sizlere verilecek olan bilgileri bir bütünün parçaları gibi görmelisiniz. Aktarılan bilgileri zihninize iyice yerleştirmeli, erkeklerin beklentileri altında yatan mantığı tam olarak kavramalı, önerilen tüm detayları adım adım uygulamalısınız.

Yani aktaracakları metotları tam bir disiplinle uygulamanız isteniyor. Diğer bir detay ise aşağıdaki cümlelerde gizli. Giriş bölümündeki ikinci uyarı şöyle;

Her ilişki türünde olduğu gibi kadın & erkek ilişkilerinde de samimiyet ve içtenliğe çok önem veriyoruz.  Bu yüzden bu e-kitaptaki bilgilerin, gerçekten ilgi duyduğunuz ve güzel bir ilişki düşlediğiniz erkeğe yönelik uygulanmasını rica ediyoruz. Üzerine iddiaya girilmiş, hırs yapılmış ya da sebepler başkaca ne olursa olsun, sevgi duymadığınız bir erkeğe lütfen bu metotları uygulamayın. Tanımıyor olsak dahi birlerinin kalbinin kırılmasında azıcık bile tuzumuz bulunmasına çok üzüleceğimizi bildirir, bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Yani bu kitabın samimi ve iyi niyetli kadınların okuması isteniyor. “Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı” indirip okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

Kitabı indirmek için
onueldeet.com
adresine tıklayabilirsin.

onu elde et kitabı