Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı hakkında merak edilen her şey burada. Kitabı indirmek için tıklayın eski sevgiliyi elde etme taktiklerini keşfedin.

Bu taktikler neler, neler yaparak unutamadığınız o eski sevgilinizi yeniden kazanırsınız hepsini Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı gösteriyor olacak. Kitabı indirebileceğiniz linki bu yazının sonunda görebilirsiniz. Know-How (Bil-Yap) kategorisine giren bu tür e-kitaplara ilgi her geçen gün daha da artıyor.  E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibi tarafından hazırlanmış olan bu kitap yüzlerce aşkı yeniden canlandırmış başarılı bir örnek. Sizin de çok işinize yarayabilir.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı Başarısını Neye Borçlu?

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı üreticisi olan Mojo Akademi & E-Kitap Dünyası Ar-Ge’nin tanıtım amacıyla bize gönderdiği kitap setini okuduk ve şunu gördük. Bu kitap, insan psikolojisine dair sırları ve püf noktalarını paylaşıyor ve eski sevgilinize belli başlı yöntemler uygulayarak onu kendinize yeniden aşık etmenizi, size geri dönmesini sağlıyor. Yani işin sırrı, insan psikolojisinin zaaflarını bilmek! Kitap okuyucusuna bu bilgileri veriyor.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı bir ana kitap ve yanında 3 adet ek kitaptan oluşuyor. Setin tamamı pdf biçimli e-kitap şeklinde. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek rahatlıkla okuyabiliyorsunuz.

65 sayfalık ana kitapta, eski sevgilinize yönelik yapmanız gerekenler sırasıyla anlatılıyor. 65 sayfa gözünüzü korkutmasın, anlatım dili öylesine net ve akıcı ki 2-3 saatte ana kitabı okumayı bitirebilirsiniz. Elbette, anlatılan metotları sindirerek anlamak için yavaş okumanız, acele etmemenizi öneririz ama ‘Ben hızlı okurken de çok iyi anlarım’ diyenlerdenseniz, siz bilirsiniz.

Ek kitaplardan ikisi özel testler barındırıyor. Örneğin, İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli ek kitap sizin kendinizi dışarıdan bakan bir göz gibi değerlendirmenizi sağlıyor. Yeniden kazanmak istediğiniz sevgilinizin nazarında nasıl bir izlenme sahip olduğunuzu test eden bir sistem var. Test sonucunuza göre bir değerlendirme yapıp, eksi yönlerinizi nasıl düzelteceğinizi gösteriyor. Bu ek kitap 30 sayfadan oluşuyor.

Bir diğeri, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli ek kitap. Bu kitabın da giriş bölümünde 35 sorudan oluşan özel bir test var. Yeniden kazanmak istediğiniz sevgilinizin nazarında ne denli kıskanç biri olarak görüldüğünüz test ediliyor ve test sonucuna göre bir değerlendirme yapıp, kıskançlık nedeniyle geçmişte yapmış olduğunuz hatalar olmuşsa bunları nasıl düzelteceğiniz anlatılıyor. Bu ek kitap da 30 sayfadan oluşuyor.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabında son olarak Onla Chat isimli ek kitap bulunuyor. Eski sevgilinizle irtibat kurabileceğiniz tüm kanallarda, yani Facebook, WhatsApp, SMS gibi kanalları nasıl kullanmanız, onla nasıl yazışmanız gerektiği gösteriliyor.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı İndir ve Oku

“Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı” indirmek için aşağıdaki linki tıklayın. Açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin. Cinsiyetinize uygun kitap resmini gördüğünüzde üzerine tıklayın. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eski sevgiliyi elde et kitabı