ilk gece pozisyonları resimli anlatımla gösterdik, yapılması gerekenler nelerdir aktardık. Evlenince ilk gece yapılması gerekenler.

Evlilik hazırlıkları yapan binlerce insan var. Gelinlik, damatlık, davetli listesi, düğün mekanı…vs. hepsi birer telaş. Fakat asıl bir telaş var ki belki de kimileri için işin en stresli kısmı bu. Evlenince ilk gece pozisyonları ilk gecede yapılması gereken diğer şeyler büyük bir endişe yaratabiliyor. İlk kez deneyimlenecek olmasının verdiği belirsizlik duygusu, endişe, korku hepsi iç içe geçmiş halde ne yapacağını bilmeyen ve ilk geceden korkan binlerce insan.

ilk Gece Pozisyonları Nasıl Olmalı?

Evlenince ilk gece pozisyonları hayli önemli bir konu ama korkacak bir şey yok. Peki nasıl olmalı? Öncelikle pozisyonların ne olduğundan, neye hizmet ettiklerinden bahsedelim. Böylece aklınızdaki soru işaretleri büyük oranda yok olacak ve belirsizliğin ortadan kalkması nedeniyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz.

ilk gece pozisyonları

evlenince ilk gece pozisyonları

Cinsel pozisyonların esprisi şudur, çiftlerin seks esnasında alacakları hazzın üst seviyede olması için farklı açılar deneme ihtiyacı cinsel pozisyonları doğurmuştur. Erkeğin cinsel organı ile kadının cinsel organının birleşmesini en iyi şekilde sağlayacak farklı açılar arayışı tarih boyunca her kültürde olmuştur. Evlenince ilk gece sadece pozisyonlar değil yapılması gereken ne varsa hepsini sansürsüzce anlatan Mutlu İzdivaç “ilk Gece” isimli kitabını aşağıdaki resme tıklayarak inceleyebilirsiniz.

mutlu izdivaç kitabı oku

Pozisyonların yüksek haz açısını bulma çabasıyla beraber, evlenince ilk gece pozisyonlarının farklı amaçları da bulunmaktadır. Hamile kalmayı daha kolay hale getiren pozisyonlar ya da görsel uyarıcı etkisi daha yüksek olan pozisyonlar gibi farklı durumlar olduğu tarih boyunca deneyimlenmiştir. Tabi bu uyarıcı etkisi olan pozisyonlarda cinsiyete göre farklılıklar doğmuştur. Mesela, kadınları azdıran pozisyonlar ile erkekleri azdıran pozisyonlar birbirinden oldukça farklıdır. Azdırıcı pozisyonlar adı üstünde azdıran, iştah kabartan, libidoyu yükselten bir vazife görür ve bu pozisyonların arkasından uygulanması gereken pozisyonlar için belli bir hazırlık evresi niteliğindedir.

ilk Gece Pozisyonları ve Dahası Mutlu İzdivaç’ta

Evlenince uygulanması gereken ilk gece pozisyonlarının bir kısmını resimli ve yazılı anlatımlı olarak yukarıda verdiğimiz linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz ama ilk gece olması gerekenler elbette ki bu pozisyonlardan ibaret değil. ilk geceye psikolojik hazırlıktan mekân hazırlığına, ön sevişmeden orgazma, oral seksten ilk gece kanamasına kadar bilmeniz gereken her şey bu rehberde mevcut. Muhteşem bir klavuzdur ve bu konuda size hayli yardımcı olacaktır. Kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirebileceğiniz linki verelim. 22 farklı pozisyonun hepsinin yazılı ve resimli anlatımını ve ilk gece yapılması – yapılmaması gereken her şeyi bu pdf kitaptan okuyabilirsiniz.

Kitabın sadece pozisyonlardan bahsetmediğini, cinsellik hakkında bilmeniz gereken ne varsa hepsini detaylıca anlatıyor olduğunu belirtelim. Oral seksin inceliklerini, eşinizi yüzde yüz tatmin etmenin yollarını, seks esnasında giyilmesi gerekenleri, eşinizi baştan çıkarmanın yollarını, handjobu, genital sağlığınızı nasıl korumanız gerektiğini…vs. gibi her şey bu kitapta mevcut.

Evlenince ilk gece pozisyonları ve daha fazlasını Mutlu İzdivaç ilk Gece’den öğrenmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

mutlu izdivaç kitabı oku