Seviyor Sevmiyor dizinin yakışıklı oyuncusu Gökhan Alkan hayalleri için nasıl savaştığından bahsetti.

Hadi Be! isimli programa katılan yakışıklı oyuncu, programın sunucusu tarafından ‘Takipçilerin albüm çıkarmanı, klipler yayınlamanı istiyor. Var mı gönlünde bu gibi şeyler?’ demesi üzerine hayallerinden birinin de bu olduğunu ifade eden Gökhan ‘Zaten hayal kurmadan bu sektörde iş yapılmaz’ diyerek sözlerine devam etti…

Tüm hayalleri için bu zamana kadar savaştığını, bir hayalin gerçekleşmesinin başka bir hayale kapı açtığını dile getirdi. Hayallerine erişmek için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapmak gerektiğini, kendisinin bu disiplinle yolunu takip ettiğini de ekledi.

Sigortalı Bir İşte de Çalışabilirdim!

Sigortalı bir işte de çalışabilirdim ama ben hayallerimin peşine düştüm diyen oyuncuya espri yapan program sunucusu ‘Abi, sana sigortalı iş de yakışırdı valla. Düşünsene bir kafede kahve dolduruyorsun mesela, Biscolata erkeği gibi… en çok iş yapan dükkan sizin ki olurdu valla!’ dedi.

Espri sonrasında konuya dönen Gökhan, güfteleri olduğunu da söyledi ve albüm yapmaya sıcak baktığını fakat öncelikle oyunculuğunu daha çok geliştirmeyi hedeflediğini belirtti.