Erkekler sekste neleri sever yatakta ne ister tüm detayları sıraladık. Erkeklerin sekste hayranlığını kazanmak için yapılması gereken şeyler.

Bir erkeğin nazarında on numara bir kadın olabilmek, onun hayranlığını kazanabilmek, bağlılığını arttırabilmek ve etrafınızda dört dönmesini sağlamak için yapılması gereken pek çok şey var. Erkekler sekste neleri sever sorusunun cevaplarını verdiğimiz bu yazıda siz de bu kilit bilgilere ulaşmış olacaksınız. Bu konuda yapılmış bir anketin cevaplarını ve de Yataktaki Kraliçe pdf kitabını okuyabileceğiniz linki aşağıdaki satırlarda göreceksiniz.

Erkekler Sekste Neleri Sever Anketi

Erkekler sekste neleri sever konusunda yapılmış harika bir anket var. Bloggerların ya da Web Master’ların faydalanabilmesi için online anketler düzenleyen özel bir araştırma ekibi bu konuyu ele almış. Yapılan araştırmanın katılımcı sayısı yüz erkek olarak belirlenmiş. Katılımcılar 25 ile 45 yaş aralığında, orta halli gelir sahibi erkeklerden oluşturulmuş. Hepsinin evlilik ya da sevgililik şeklinde ilişkileri bulunmakta.  Bakın, bu erkekler sekste neleri sevdikleriyle ilgili ne gibi bilgiler vermişler.

Erkekler Sekste Değişiklik Seviyor

Yüz katılımcıdan çoğu, sekste değişiklik sevdiğini belirtmiş. Seks hayatının monotonlaşmasının ilişkiyi oldukça cansız hale getirdiğini ve bir süre sonra hiç bir espirisi kalmadığını söylemişler. Değişik pozisyonlar denemenin, değişik mekanlarda sevişmenin heyecanı arttırdığını ve böylece partneri olan kadına karşı ilgi artışı duyduklarını belirtmişler.

Canlılık Seviyor

Erkekler sekste neleri sever sorusuna, katılımcıların çoğunun ortak olarak verdiği bir diğer cevap canlılık  olmuş. Her birinin kullandığı kelime tam olarak bu olmasa da söylemek istedikleri şeyin ortak anlamının bu olduğuna karar verilmiş. Canlılık, yani seks esnasında yatakta ölü gibi hareketsiz kalmayıp kadının aktif rol alması kast edilmiş.  Birçok erkek partnerinin sevişme arzusunda azalma olmasa da, zaman zaman bu şekilde cansız olduğundan yakınmış. Bunun sebebi sizce ne olabilir diye sorulduğunda ise; Kadın kişinin o an ne yapacağını bilememesinden yani cinsel bilgi eksikliğinden kaynaklandığını düşündüklerini söylemişler.

Tecrübe Seviyor

Katılımcıların neredeyse tamamı, sekste tecrübeli bir kadınla olmanın paha biçilmez bir haz yaşattığını vurgulamış. Ne tuhaf değil mi! Eskiden cinselliği bilmemek, utanmak, çekimser davranmak makbul görülürken şimdi de tam aksine bunlar dezavantaj olarak görülüyor. Dünya hızla değişiyor hanımlar. Erkekler sekste yeterli tecrübesi olan kadınla daha iyi vakit geçiriyor, böylesi kadınlara daha çok değer veriyorlar. Zaten evliliklerin çoğunun bitmesinin sebebi de cinsel uyumsuzluk değil mi? Yapılan bir başka araştırmanın konusu da buydu. Ülkemizdeki boşanmaların %77’si cinsel uyumsuzluktan kaynaklanıyor. Lakin çiftler bu durumu çevrelerine duyurmamak için ayrılık sebebi olarak mahkemeye başka sebepler gösteriyor.

Erkekler Sekste Neleri Sever Yataktaki Kraliçe ile Keşfet

Yataktaki Kraliçe kitabı bu konuda tam bir fenomen! Resimli ve yazılı anlatımları ile erkeklerin deli oldukları pozisyonlardan tutun da handjobun inceliklerine kadar ne ararsanız son derece açık bir dille bu kitapta gösteriliyor. Kitabı aşağıdaki görsele tıklayarak okuyabilirsiniz.

Erkeklerin, cinsellikte başarılı ve becerikli kadınlara olan zaafını bilmeyen yok! Onları yatakta dört dörtlük memnun eden kadınlardan kolay kolay kopamaz hatta bu kadınlara kul köle olurlar. İşte bu kitap böyle bir kadın olabilmenin yollarını gösteriyor aslında.

“Erkekler sekste neleri sever” sorusuna alacağınız her faydalı cevap ilişkinize yüksek ivme kazandıracak güce sahip. ihmal etmemek ve partnerinizle cinsel uyum yakalamak için elinizden geleni yapmak istiyorsanız bu kitabın verdiği eşsiz bilgilerden faydalanabilirsiniz. Tıklayın okuyun.

Yataktaki Kraliçe Kitabı