ikizler Burcu 2020-2020 ikizler burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

ikizler Burcu 2020 İş Hayatı

ikizler burcu 2020 iş hayatı umulmadık gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. İş hayatınızda var olan kişilerden biri ya da birkaçıyla fikir ayrılıklarına bu sene sıkça girebilirsiniz.

Şirket sahipleri var olan ortaklarıyla, üst kademe yöneticiler ise yönetimde payı bulunan diğer kişilerle münakaşalar yaşayabilir. Bu aşamada önemli olan bu süreci nasıl yöneteceğiniz olacak. Var olan ipleri koparacak tavırlar sergileyebilirsiniz veya uzlaşmacı bir yol ile herkesin dediği olacak şekilde bir yön verebilirsiniz! Bu biraz o anki sabrınıza bağlı olacak ama bu yılki yıldız haritanıza göre iş yaşamınızda sabırsız davranmanız olası. Bunu aklınızdan çıkarmazsanız, zamanı geldiğinde hislerinizi kontrol etmeniz kolaylaşacaktır.

İşsiz olan ikizler bu sene bambaşka fikirler geliştirebilir, kendi işlerini kendileri yaratabilirler. Yaratıcılığınızı kullanıp, üzerine biraz da cesaret eklerseniz kendi işinizin patronu olabilir ve bundan iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Mali açıdan tüm ikizler için iyi bir yıl olacak.

ikizler Burcu 2020 Aşk Hayatı

ikizler burcu 2020 aşk hayatı kısmen durağan kısmen hareketli olacak. Ayın hilal ve hilale yakın olduğu evrelerde aşk hayatınız hareketlenecek.

Yalnız olan ikizler için geçen sene ‘Aşk ansızın kapınızı çalabilir…’ demiştik. Geçen sene aşkı yakalamış olanlar bu sene ilişkilerine keyifle devam edecekler.

Evli olan ve evliliği 4 yılı devirmiş olan ikizler, evliliklerine renk katmak için belli çabalara girebilirler. Yıldız haritasına göre ikizlerin bu çabası neticesiz kalmayacak, ilişkilerinde güzel bir frekans yakalayacaklar.

ikizler Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

ikizler burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Sorumluluk’. Önce kendi geleceğine, ardından da hayatına etki edebileceği kişilerin geleceğine karşı sorumluluk. Örneğin; Bir arkadaşınızın yanlış bir hamle yaptığını gördüğünüzde bunu ona söylemekten çekinmemek ve onu sıkıp bunaltmadan ona yardımcı olmak gibi…

Tılsımlı görevini uygulayanlar için ikizler burcuna bahşedilmiş mucizeleri yakalama şansı daha yüksek olacak çünkü evren yapılan iyiliklerin hiçbirini unutmaz, es geçmez!

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2020 yılında da 2 kez yaşanacak. Yıldız haritanıza göre parıltılı dönemlerinizin ilki 01 Haziran 12 Haziran aralığında, ikincisi ise 09 Kasım 17 Kasım tarih aralığında olabilir.

Tılsımlı görevinizi yıl boyunca uygulamaya devam edin. Bu tarihlerde dikkatinizi artırın ve mucizevi fırsatları görmeye çalışın.

ikizler Burcu 2020 Sağlık Durumu

ikizler burcu 2020 sağlık durumu fiziki açıdan iyi fakat moral açısından zaman zaman düşük olabilir. Bunun öncelikli nedeni yukarıda lafını ettiğimiz, iş yaşamında karşılaşacağınız problemler olabilir. Ek olarak hassas yapınız da sizi kırılgan yapabilir. Aslında üzülmenizi gerektirecek önemli bir şey olmayacak. Eğer zihin yapınızı ufak tefek aksaklıklara hazır ederseniz bu süreçte moralinizin düşmesine engel olabilirsiniz.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***