Kadınlar sevişirken nelerden zevk alır detaylar burada. Kadınlar sevişirken nelerden hoşlanır ne ister hepsini anlattık. Kadınların cinsellikte zevk aldığı şeyler nelerdir keşfedin.

Bir kadını tam olarak mutlu etmeyi bilen bir erkek eğer isterse dünyayı da fethedebilme gücüne sahiptir demiş ünlü bir şair. Hakikaten doğru. Kadınlar sevişirken nelerden zevk alır ne isterler? bir kez öğrendikten sonra inanın sizi de kimse tutamaz. Çok bilinmeyenli denkleme sahip kadın türünü mutlu ve memnun edebilme yetisi kazanmış bir erkek bu özgüvenle istediği diğer her şeyi de kolaylıkla elde edebilir. Tıpkı erkeklerin dünyasında olduğu gibi kadınların dünyasında da cinsellik çok önemli bir yer tutar. Kendisine, cinsel yolla tam bir tatmin yaşatan erkeğe kul köle olmaya hazırdırlar. Bu da yapmanız gereken her şeyi bilmeniz ve doğru uygulamanız sonucunda oluşur.

Kadınlar Sevişirken Nelerden Zevk Alır? Sohbet mi!

Kadınlar sevişirken nelerden hoşlanır zevk alır konusunda vereceğimiz ilk tüyo sohbet olacak. Kadınlar sevişirken partneri olan erkeğin ona sohbet havasında bir şeyler söylemesinden yoğun zevk alırlar. Çünkü seks yaptıkları erkeğin sadece seksi düşünmediğini, ruhsal ve duygusal bağı devam ettirdiğini bu yolla anlarlar. Kısacık da olsa partnerinize bir şeyler söylemeye mutlaka özen gösterin. Kast ettiğimiz şeyi Dirty Talking ile karıştırmayın. Normal gündelik zamanda en beğendiğiniz yönleri neyse kendisine bunlarla ilgili hatırlatmalar yapabilirsiniz. Örneğin burnunu çok beğeniyorsanız sevişme esnasında ‘Sadece o güzel burnunu öpmek için bile saatler verebilirim’ diyebilirsiniz. İlişkinin romantizm seviyesini de arttırma etkisine sahip bu gibi sohbetler cinsel açıdan kadınlar için oldukça heyecan vericidir.

Kadınlar Sevişirken Hangi Pozisyonlardan Zevk Alır?

Kadınlar sevişirken en haz verici pozisyonları isterler orası kesin peki en çok hangi pozisyondan zevk alırlar? Cinsel pozisyonların her birinin farklı bir amacı olduğunu biliyor muydunuz? Çoğu insan pozisyonların sadece öylesine bir çeşitlilik olsun diye yapıldığını düşünür fakat pozisyonların asıl amacı çiftlere en çok haz verecek doğru açıyı bulmaktır. Çiftlerin bel kalça duruş açıları cinsel organlar üzerinde uyarıcı etki yaratırken, her bir pozisyonun görsel uyarıcı etkisinin farklı olması nedeniyle de ayrı birer görevi bulunur. Mesela seks sırasında partnerinizin libidosunda düşüş sezmiş olursanız geç kalmadan hemen görsel uyarıcı etkisi yüksek pozisyonları uygulamanız gerekir. Yani kadınların erkekte en sevdiği bölgeleri doya doya izleyebilecekleri özel pozisyonlara geçiş yapmanız gerekir. Bu sayede hazzı azaltmadan, hatta artırarak devam edebilirsiniz. Aksi halde her ikiniz için de keyifsiz bir sevişme ile yola devam edersiniz.

Pozisyonların derin mana ve görevleri çok önemli bir konu çünkü karşı tarafa yüzde yüz tatmin yaşatabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli bilgilerden biri bu. Pozisyonlarla ilgili daha detaylı bilgi için arzu ederseniz Kadınları Azdıran Pozisyonlarbaşlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz ama siz bizce Smart Casanova kitabını indirin ve her erkeğin okuması gereken bu cinsel rehberi kaçırmayın.

Kadınlar Sevişirken Nelerden Zevk Alır Casanova’dan Öğrenin

Kadınlar sevişirken nelerden zevk alır konusunda örnek alabileceğiniz erkek modeli Casanova’dan ve bu rehberden biraz bahsedelim. Casanova 1700’lü yıllarda İtalya’da doğmuş ve sonrasında da şu an Çek Cumhuriyeti olarak adlandırılan bölgede yaşamış çok ünlü bir erkek. Ünü kadınlar üzerindeki karşı konulamaz etkisi ve çekiciliğinden geliyor. Çok yakışıklı sayılmazmış ama tavır ve edaları ile en önemlisi de cinsel becerileriyle birlikte olduğu tüm kadınları büyülermiş. Onla duygusal ya da cinsel ilişkiye giren kadınlar onu asla unutamazmış.

Kendisine, bunu nasıl başardığı sıkça sorulan bir soruymuş. Hiç bir zaman bu soruya açıkça cevap vermemiş ama yazmış olduğu onlarca kitaptan edinilmiş ip uçları var. Ülkemiz dijital yayıncılıkta dev bir marka olan E-Kitap Dünyası bu bilgilerin tümünü harmanlamış ve Smart Casanova Kitabını yayınlamış. Kitabı aşağıdaki linke ya da görsele tıklayarak siz de okuyabilirsiniz.

Smart Casanova Kitabı oku

smart casanova