Kadınları azdıran pozisyonlar resimli anlatım ile gösterdik. Bu pozisyonlarla kadınınıza yüksek haz yaşatabilir onu yatakta çıldırtabilirsiniz.

Her pozisyonun kendine has belli başlı görevleri vardır. ilk görevi, çiftlerin tam bir doyum yaşaması için en uygun ve doğru açıyı bulmaktır. İkincisi ise görsel açıdan uyarıcı etki yaratmaktır. Kadınları azdıran pozisyonlar kadınların tabiatı gereği her iki görevi de barındırmalıdır.

Kimi pozisyonlar sahip oldukları güç nedeniyle cinsel ilişkinin sonuna doğru uygulanmalı, kimisi ise ön ve orta safhada uygulanmalıdır.

Kadınları Azdıran Pozisyonlar Hangileridir?

Kadınları azdıran pozisyonlar içerisindeki birinci pozisyon Ride a Horse yani At Biniş pozisyonudur. Erkeğin uzanmış ve dizlerini kırarak bacağında oluşan eğim sayesinde kadına bir nevi tabure vazifesi gördüğü ve kadının da kollarıyla erkeğin karnından destek alarak en doğru açıyı bulmaya çalıştığı pozisyondur. Bu pozisyonun kadınlar üzerindeki azdıran etkisi, cinsel organların en derine kadar temas halinde olması ve kadının açıyı istediği gibi ayarlayabilmesinden kaynaklanmaktadır. ilgili pozisyonun resmini aşağıda görebilirsiniz. Kadınları azdıran en etkili pozisyonlardan biri budur.

kadınları azdıran pozisyonlar

Kadınlar üzerinde yüksek haz etkisi yaratan bir diğer pozisyon ise Geniş Misyoner pozisyonudur. Misyoner pozisyonunun geliştirilmiş halidir. Kadının bacakları olabildiğince yukarıda ve gergin durumdadır. Erkeği ile yüzünün yakın temas halinde olmasıyla beraber, kadın cinsel organının erkek organını en derinine almasını sağlayan özel bir pozisyondur. Bu pozisyonda erkek elleriyle kadının bacaklarını tutarak istediği açıyı belirleyebilir. Kadınları azdıran pozisyonlar içerisindeki ikinci en önemli pozisyon budur.

Mutlu Haberler

Kadını azdırıcı pozisyonlardan üçüncüsü Büyülü Makas pozisyonudur. Kadının ve erkeğin bacakları makas olacak şekilde birbirinin arasındadır. Kadının bir bacağı erkeğin kalçası üzerinden geriye doğru uzatılır. Erkek, gerekli gördüğü durumlarda geriye uzatılmış olan bacağı tutarak kendileri için en uygun açıyı kolaylıkla belirleyebilir. Yüksek haz veren bir pozisyon olmakla birlikte hiç yorucu olmayan bir pozisyondur.

Mutlu Haberler

Kadınların yüksek haz aldığı, azdıran pozisyon listemizdeki sonuncu pozisyon ise Uzanan Kaniş pozisyonu. Yaygın olarak bilinen köpek pozisyonunda kadının yatağa uzanmış olduğu ama kalçasını olabildiğince havada tuttuğu şekildir. Erkek ve kadın isterlerse kalçanın duruş açıcını birlikte belirleyebilir ve kadının en haz alacağı açıyı bulduklarında bu açıdan devam edebilirler.

Mutlu Haberler

Kadınları Azdıran Pozisyonlar ve Dahası için

Cinsel yaşam konusunda kadınların istekleri ve beklentileri konusunda erkek okuyuculara tam bir kılavuz olabilecek çok önemli pdf bir e-kitap yayında. Smart Casanova isimli bu kitap sayesinde sadece “kadınları azdıran pozisyonlar” değil onları baştan çıkarmanızı ve yüzde yüz doyum yaşatmanızı sağlayacak pek çok sırrı keşfedebileceksiniz. Kitabı aşağıdaki görsele tıklayarak ya da buraya tıklayarak inceleyebilir, isterseniz indirebilirsiniz. Kadınların cinsel dünyasına dair derin sırları siz de keşfedebilirsiniz.

smart casanova