Cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler nelerdir anlatıyoruz. Bu yöntemlerle kadınınızın zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Kimi erkek bir kadına yatakta zevk aldırabilmek için sadece belli başlı pozisyonlara ihtiyacı olduğunu, bir de kadının hassas bölgelerini bilmesi gerektiğini, tüm bunların yeterli olacağını düşünür ama bu maalesef ki ufku dar olmaktan başka bir şey değildir. Bu yazıda pozisyonlardan falan da bahsedeceğiz ama bilmeniz gereken asıl başka şeyler olduğunu da ekleyeceğiz. Cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler nelerdir bunları öncelikle kısaca maddeler halinde yazalım sonrasında da detaylı açıklamalarına değinelim.

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Alması için Yapılması Gerekenler

Cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler 4 adımdan oluşuyor. Her birinin izahatını alt satırlarda göreceksiniz.

 1. Kadın ruhundan anlamak ve onu rahatlatmak/Özellikle ülkemiz kadınlarının cinsellikle aralarının ne denli açık olduğunun farkında olun ve bu konuda ona nasıl yardımcı olacağınızı bilmelisiniz.
 2. Onu yatak dışında cezbetmek/Cinsellikteki hazzı yatağa geçmeden önce olan bitenlerin belirliyor olduğunu unutmayın ve öncelikle gündelik yaşamda onu cezbetmelisiniz.
 3. Nasıl dokunacağınızı bilmelisiniz.
 4. Haz alacağı pozisyonları ve diğer püf noktalarını bilmelisiniz.

1.Kadın Ruhundan Anlamak ve Onu Rahatlatmak

Cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler konusunda en önemli detaylardan bir bu. Zihni huzursuz yatağa giren bir kadına dünyanın en harika pozisyonunu uygulasanız nafile.

Her kültürün, içerisinde büyüdüğü insanlar üzerinde derin etkiler bıraktığı malum. Bizimki gibi, kadınların küçük yaşlardan beri aileleri tarafından karşı cinse karşı sürekli korunmaya çalışıldığı bir toplumda, her kadın illa ki erkek düşmanı olmasa da zihinlerinde bir yerlerde erkeklere karşı ön yargılı olabiliyorlar. Bunun da ötesinde, erkeğin cinsel organı çalgılı çengili düğün eşliğinde kesilirken kız çocuğunun göğüsleri büyüdüğünde bunları gizlemek zorundaymış gibi dayatılan yazılı olmayan kurallar onları daha kötü bir yöne sürüklüyor. Bunlara benzer daha çok örnek verilir.

Ülkemiz kadınlarının belli bir yaşa kadar kadınlıklarından soğutulduğunu ve namus simgesi olarak görülmekten son derece rahatsız olduklarını bilin beyler. Eğer cinsel münasebette olacağınız kadına, sizin de bağnaz ve kadını namus olarak gördüğünüzü hissettirecek şeyler yapacak olursanız bu kadın sizden tam anlamıyla zevk almayacaktır. Bu kadın karınız olsa bile!

Çünkü zihninde bir yerlerde onu gergin tutmuş olacaksınız ve ‘Seks esnasında yapacaklarımı içten içe sorgulayacak mıdır?’ kuşkusu ile dolu bir kadın ne yaşadığınız ana ne de size tam olarak adapte olamayacaktır. Bu konuda onları anlamaya çalışın ve zihinlerini rahatlatmak için çabalayın. Örneğin; Dekoltesi olan bir kadın gördüğünde onu damgalar biçimde konuşmamak, kadın üzerinden namus konularına takıntılı olmamak…vs. gibi medeni tavırları olan erkekler kadınlar için rahatlatıcı özelliği olan erkeklerdir. Ek olarak bu konuları bir sohbet esnasında açarak, bu konuda kadınlardan yana olduğunuzu belirtecek cümleleriniz de oldukça olumlu etki bırakır.

2.Onu Yatak Dışında Cezbetmek

Bir kadın kendisine prenses gibi davranan erkekle birlikte olmaktan keyif alır. Kaba, saba, ilgisiz, düşüncesiz, bencil bir erkekle ancak akıl sağlığı yerinde olmayan bir kadın birlikte olur. Aklı başında ve kendi kıymetini bilen bir kadının ise çıtası yüksektir. Kendisine böyle davranılmasına müsaade etmeyeceği gibi böylesi bir erkekle de asla yatağa girmez. Bir kadına yatakta yüksek haz ve keyif yaşatmanın ilk yolu önce onun zihnini orgazm etmektir. Bu da ancak centilmen tavırlarla mümkündür. Kimi erkek bir kadının arabaya binerken kapısını açmak gibi şeylerden hoşlanmaz ve bunu yapan hemcinsleriyle de alay eder. Fakat bu durum aslında hiç de alay edilecek bir tavır değildir. Erkeğin gücüne kadının da zarafetine vurgu yapan tavırlardır bunlar!

Ciddi önerimizdir, bir kadına cinsel ilişkide zevk aldırmak istiyorsanız, onun sizle yatağa girecek olmasından gurur duymasını sağlamanız gerekir!

3.Nasıl Dokunacağını Bilmek

Kadınlar yumuşak dokunuşlardan hoşlandıkları gibi erkeğin gücünü hissedecekleri ama onlar için tehlike oluşturmayan dokunuşlardan da haz alırlar. Yani zaman zaman sert hamleler yapabilirsiniz ama bu sertliğin ona yönelik en ufak şiddet barındırmıyor olduğundan emin olun. Örneğin beline sarılarak kol gücünüzle onu kendinize doğru çekmeniz ve hemen ardından yanağına ufak bir öpücük kondurmanız ona oldukça haz verecektir. Farkı fark ettiyseniz yumuşak dokunuşları avuç içi ya da parmak uçlarınızla, sert dokunuşları ise el ya da avuç içiyle değil koldan destek alarak yapmanız gerektiğini kavramışsınızdır.

4.Haz Alacağı Pozisyonları Bilmek

Çoğu kişi pozisyonların cinsel münasebet esnasında çeşitlilik olsun diye yapıldığını zanneder ama durum bundan çok farklıdır aslında. Pozisyonların aynı anda iki amacı vardır.

 1. Hazzı artırmak için doğru açıyı bulmak,
 2. Hazzı artırmak için görsel uyarıcı olarak kullanmak

Bu pozisyonların resimli ve yazılı anlatımı için Cinsel ilişkide Kadının Zevk aldığı Pozisyonlar başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

“Cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler” konusunda önemli olan son notlarımızı da ekleyelim…

 1. Asla aceleci davranmayın. Cinsellik anında aceleci davranan erkek kadın nazarında 2.sınıf erkek olarak görülür.
 2.  İstemediği şeyleri bir kereden fazla dile getirmeyin. Bir kez söylemiş olmanız yeterlidir. Eğer bir gün bu talebinizi yapmak isteyecekse kendisi yapacaktır zaten.
 3. Şöyle yapsan daha iyi olur, böyle yapsan daha iyi olur gibi onun beceriksiz yönlerini yüzüne vurmayın. Bunu yapmanın en iyi yolu ona bu isteğinizi vücut dilinizle gösterip bundan çok haz alıyor olduğunuzu da çıkaracağınız seslerle ya da kelimelerle ona öğretmektir.
 4. Kadınlar neden zevk almaz konulu bu yazıya da mutlaka göz atın.
 5. Smart Casanova pdf kitabını mutlaka okuyun. Bu yazılarda açıkça yazamadığımız her şeyi sansürsüz bir dille resimli ve yazılı olarak smart Casanova kitabında bulacaksınız. aşağıdaki görsele tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

smart casanova