Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Koç Burcu 2018 Yorumu Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:30

Koç Burcu 2018 Koç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Koç Burcu 2018 İş Hayatı

Koç Burcu 2018 iş hayatı-Kariyerine çok odaklı olan Koç burcu insanı 2018 yılında iş ve kariyer anlamında neler yaşayacak? 2018 yılı iş hayatınızı sorgulamaya başlayacağınız bir yıl olabilir. İlk aşamada, çalıştığınız şirkette verdiğiniz emeğin sizin için kalıcı bir değer yaratmadığını hissedebilirsiniz. SGK’lı çalışan kişilerin gerçeğidir bu. Çünkü çalıştığınız şirkete sağladığınız her katkı için o ayın sonunda maaşınızı alırsınız ve hesaplaşma tamamlanmış olur. Fakat yıllar boyunca edinilen tecrübeler gösterir ki; Geçmişten bu yana emek vermiş olduğunuz her şey, siz yaşamaya devam ettiğiniz sürece öncelikle sizi beslemelidir. Bunu sağlamanın tek yolu da; Kendi şirketinizi kurmak ve o emeği kendi şirketinize vermektir ya da emek verdiğiniz şirkette hisse sahibi olabilmektir!

Bu gibi düşünceler 2018 yılı boyunca aklınızı kurcalayabilir. Bu düşünceler sonrasında yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Koç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Koç Burcu 2018 aşk hayatı içerisinde çok önemli değişimler yaşayacak ama bu değişimleri belli evrelerdeki Koçlar yaşayacak. 8 Nisan ve öncesinde doğmuş Koçlar karşı cinsle olan ilişkilerinde son derece dikkatli olmalı.

2018 öncesindeki son bir, bir buçuk yıl içerisinde sergilediğiniz kıskanç tavırlar partnerinizi hayli bıktırmış olabilir. Sevgiliniz/eşiniz ya da bir arkadaşınızı kıskanıp verdiğiniz aşırı tepkileri unutmadı ve zihninde biriktiriyor. Bu yıl da bu gibi hatalara devam edecek olursanız ilişkinizde ayrılık söz konusu olabilir.

Koç Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Koç burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Sanat’. Sanatsal faaliyetlerle içli dışlı olmanın zihninize vereceği bilgelik ve sakinlik size çok iyi gelecek. Sanatla içli dışlı olan tanıdıklarınız varsa onların bilge ve huzurlu yapısını getirin gözünüzün önüne. İşte sizin de bu yıl ihtiyacınız olan şey bu.

Bunu yapmaktan kaçınmadığınız sürece 2018’de burcunuza bahşedilen mucizelerini hayatınıza çekme şansı yakalayacaksınız.

Hayatınıza ivme kazandıracak irili ufaklı bu mucizeler 2018 yılında 2 kez yaşanacak. İlki Haziran ayı sonu gibi, ikincisi ise Eylül ayı civarı olabilir. Bu dönemlere önem verin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza akmasını sağlayın.

Koç Burcu 2018 Sağlık Durumu

Koç Burcu 2018 sağlık durumu konusunda bu sene de akciğer ve göğüs bölgesine dikkat etmeli. Ek olarak; Dişlerinizde ve ağız bölgenizde bazı hassasiyetler oluşabilir. Ciddi sağlık sorunları olmayacak ama tedbiri elden bırakmamak iyidir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Koç Burcu 2018 Yorumu Koç Burcunu Neler Bekliyor?” için 54 yanıt

Merhaba ismim Asım 25.03.1970 doğumluyum,saat 17.30 da doğdum.2018 Benim için stresli ama dolu geçen bir yıl oldu.Devamı ve 2019 nasıl olacak?

Merhaba Asım Bey, 2019 da dolu bir yıl olacak ama stres kısmında hayli hafifleyeceksiniz. Belki stres yaratan olaylar azalacak belki de stresi görmezden gelmeye başlayan bir zihniyete geçiş yapacaksınız… o ya da bu sebep ama stresi çıkıyorsunuz hayatınızdan 2019’da.

Yalçın EKMEKÇİ 19.04.1983
D.s 07:10
2018 de ekonomim ile ilgili yorum almak istiyorum

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.