Oğlak Burcu 2018-Oğlak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Oğlak burcu insanın kendine en has olan niteliklerinden biri, zor engelleri aşabilmesi ve bu konudaki üstün başarısıdır. Bu nitelikleri kimi oğlaklarda gençlik dönemlerinde yüzeye çıkmasa da yetişkinlik dönemlerinde mutlaka kendini hissettirmeye başlar. Oğlak burcu 2018 yılında bu yeteneklerinin yavaş yavaş gelişmeye başladığını görecekler. Geçen sene de bu yönde bir değişim hissedenleriniz olmuştur. Zaten bu durum, oğlaklar için son 2 yıldır hareketlenen bir durum.

Kendinizi ve iç dünyanızı keşfetmenin keyfini bu sene de yaşamaya devam edeceksiniz. Oğlak burcu 2018 senesinde birçok değişim geçirecek. Örneğin; Eğlence odaklı yaşamayı biraz daha arttırmak bu değişimlerden biri. Yaşamış olduğunuz bazı olaylar, hayata karşı gösterilen ciddiyetin çok da gerekli olmadığını size göstermişti. Bu yüzden mizah duygunuzu arttırma yolunda az da olsa ilerlemekteydiniz. Bu çabanız zaman zaman sekteye uğrasa da bu yıl da buna devam edeceğiniz bir yıl olacak. Hayatı daha tatlı, daha eğlenceli yaşama çabanıza mutlaka devam etmelisiniz. Çünkü çabanızın karşılığını bu sene, geçen seneye nazaran çok daha fazla alacaksınız!

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Oğlak Burcu 2018 Aşk Hayatı

Oğlak burcu 2018 aşk hayatı açısından oldukça eğlenceli bir yıl geçirecek. Karşı cinsle olan ilişkilerinde tatmin olamama sorunu yaşayan bir burçtur genellikle. Kast ettiğimiz şey cinsellik değil sadece duygusal tatminden bahsediyoruz. Çünkü oğlaklar derin bir maneviyata sahiptirler. Karşılığını bulamazlarsa duygusal ilişkilerinde tatminsizlik yaşanır. 2018’de bu problem azalacak gibi görünüyor. Kimi oğlaklar için 2018 yılı, gerçek aşkı yakaladıklarından emin olabilecekleri bir yıl olabilir ve evliliğe adım atabilirler. Evli oğlaklar ise eşleriyle olan aşklarını tazeleyebilirler. Çiftlerin birbirine olan ilgisinin iç dünyada kalmaması yüzeye çıkarılması gerektiğini öğrenmiş oğlaklar evliliklerine ivme kazandırmaya devam edebilirler.

Oğlak Burcu 2018 İş Hayatı

Oğlak burcu 2018 iş hayatı açısından ekonomik sıkıntılar bu sene görünmüyor. İş hayatınızda küçük atışmalar olabilir ama bu meselelerin büyümesine izin vermeyeceksiniz. İş yerinizde çalışan pozisyonundaysanız belki departman değişimi ya da şube değişimi olabilir. Yöneteci konumunda olanlar da daha büyük ölçekli bir firmaya geçiş olabilir. Serbest çalışanlarda ise yeni girişimler söz konusu olabilir. Özetle; tüm oğlakların 2018’de olumlu bir iş değişimi mevcut.

Oğlak Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Oğlak burcunun 2018 tılsımlı görevi yine ‘Özgürlük’. Sizi, aklınızı, ruhunuzu özgürleştiren, bir kuş misali hafifleten ne varsa ona hayatınızda daha çok yer açmaya özen gösterin. Sizi özgür hissettiren ne varsa ona bir adım atın, emin olun o da size bir adım gelecektir. Böylece; Oğlak burcuna 2018 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Aksi halde itersiniz. Tılsımlı görevinizi sakın ihmal etmeyin, mucizelerinizi yakalayın! Hayatınıza ivme kazandırabilecek bu mucizeler 2018 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Şubat ayı ortalarında, ikincisi ise Temmuz ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat edin.

2018 yılı bazı oğlaklar için çok şanslı oldukları bir yıl olacak. Şans oyunlarında iyi neticeler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2018 Sağlık

Oğlak burcu 2018 sağlık konularında biraz hassas olmalı. Sizi üzecek bir problem görünmüyor fakat kulak burun boğaz üçgenine dikkat edin. 2018 yılında özellikle bu bölgelerinizde hafif seyreden rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Oğlak burcu mensupları 2018 yılında estetik konularına eğilebilir. Gerçekten gerekli olduğuna inandığınız ve bir süredir ertelediğiniz bir estetik operasyonu bu sene gündeminize taşıyabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***