Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2018 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:34

Oğlak Burcu 2018-Oğlak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Oğlak burcu insanın kendine en has olan niteliklerinden biri, zor engelleri aşabilmesi ve bu konudaki üstün başarısıdır. Bu nitelikleri kimi oğlaklarda gençlik dönemlerinde yüzeye çıkmasa da yetişkinlik dönemlerinde mutlaka kendini hissettirmeye başlar. Oğlak burcu 2018 yılında bu yeteneklerinin yavaş yavaş gelişmeye başladığını görecekler. Geçen sene de bu yönde bir değişim hissedenleriniz olmuştur. Zaten bu durum, oğlaklar için son 2 yıldır hareketlenen bir durum.

Kendinizi ve iç dünyanızı keşfetmenin keyfini bu sene de yaşamaya devam edeceksiniz. Oğlak burcu 2018 senesinde birçok değişim geçirecek. Örneğin; Eğlence odaklı yaşamayı biraz daha arttırmak bu değişimlerden biri. Yaşamış olduğunuz bazı olaylar, hayata karşı gösterilen ciddiyetin çok da gerekli olmadığını size göstermişti. Bu yüzden mizah duygunuzu arttırma yolunda az da olsa ilerlemekteydiniz. Bu çabanız zaman zaman sekteye uğrasa da bu yıl da buna devam edeceğiniz bir yıl olacak. Hayatı daha tatlı, daha eğlenceli yaşama çabanıza mutlaka devam etmelisiniz. Çünkü çabanızın karşılığını bu sene, geçen seneye nazaran çok daha fazla alacaksınız!

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Oğlak Burcu 2018 Aşk Hayatı

Oğlak burcu 2018 aşk hayatı açısından oldukça eğlenceli bir yıl geçirecek. Karşı cinsle olan ilişkilerinde tatmin olamama sorunu yaşayan bir burçtur genellikle. Kast ettiğimiz şey cinsellik değil sadece duygusal tatminden bahsediyoruz. Çünkü oğlaklar derin bir maneviyata sahiptirler. Karşılığını bulamazlarsa duygusal ilişkilerinde tatminsizlik yaşanır. 2018’de bu problem azalacak gibi görünüyor. Kimi oğlaklar için 2018 yılı, gerçek aşkı yakaladıklarından emin olabilecekleri bir yıl olabilir ve evliliğe adım atabilirler. Evli oğlaklar ise eşleriyle olan aşklarını tazeleyebilirler. Çiftlerin birbirine olan ilgisinin iç dünyada kalmaması yüzeye çıkarılması gerektiğini öğrenmiş oğlaklar evliliklerine ivme kazandırmaya devam edebilirler.

Oğlak Burcu 2018 İş Hayatı

Oğlak burcu 2018 iş hayatı açısından ekonomik sıkıntılar bu sene görünmüyor. İş hayatınızda küçük atışmalar olabilir ama bu meselelerin büyümesine izin vermeyeceksiniz. İş yerinizde çalışan pozisyonundaysanız belki departman değişimi ya da şube değişimi olabilir. Yöneteci konumunda olanlar da daha büyük ölçekli bir firmaya geçiş olabilir. Serbest çalışanlarda ise yeni girişimler söz konusu olabilir. Özetle; tüm oğlakların 2018’de olumlu bir iş değişimi mevcut.

Oğlak Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Oğlak burcunun 2018 tılsımlı görevi yine ‘Özgürlük’. Sizi, aklınızı, ruhunuzu özgürleştiren, bir kuş misali hafifleten ne varsa ona hayatınızda daha çok yer açmaya özen gösterin. Sizi özgür hissettiren ne varsa ona bir adım atın, emin olun o da size bir adım gelecektir. Böylece; Oğlak burcuna 2018 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Aksi halde itersiniz. Tılsımlı görevinizi sakın ihmal etmeyin, mucizelerinizi yakalayın! Hayatınıza ivme kazandırabilecek bu mucizeler 2018 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Şubat ayı ortalarında, ikincisi ise Temmuz ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat edin.

2018 yılı bazı oğlaklar için çok şanslı oldukları bir yıl olacak. Şans oyunlarında iyi neticeler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2018 Sağlık

Oğlak burcu 2018 sağlık konularında biraz hassas olmalı. Sizi üzecek bir problem görünmüyor fakat kulak burun boğaz üçgenine dikkat edin. 2018 yılında özellikle bu bölgelerinizde hafif seyreden rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Oğlak burcu mensupları 2018 yılında estetik konularına eğilebilir. Gerçekten gerekli olduğuna inandığınız ve bir süredir ertelediğiniz bir estetik operasyonu bu sene gündeminize taşıyabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Oğlak Burcu 2018 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?” için 148 yanıt

13.01.1977 23.45 te dogdum 20 yillik evliliğimde bosanma asamasindayim 19 ve 5 yasinda iki cocugum var 2018 benim icin kayiplar yiliydi suanda issizim ayrilabilecekmiyim is bulabilecekmiyim. Bir yil once duygusal birliktelik yasadigim sonra ayrildigimiz kisiyle birliktelik olabilirmi oda 4 mart 1970 dogumlu idi .dusuncelerinizi yazarak bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim oglum egitim hayatinda basariyi yakalayacak mi 2019 benim icin nasil bir yil olacak hissettiklerinizi yazabilirmisiniz ;)(

Merhaba Yaren Hanım, böyle devam ederseniz 2019 sizin için karman çorman bir yıl olacak gibi görünüyor. Çok dallanıp budaklanmışsınız. Hedeflerinizi bir sıraya koyarsanız işler kolaylaşacak sizin için. Şu an için yıldız haritanızda en önemli ihtiyacınız “iş” olarak görünüyor. Ki gerçekten özel durumunuza bakınca iş sahibi olmanın ve kendi ayaklarınız üzerinde durmanın ilk ihtiyaç olduğunu astrolojik inceleme olmadan da görebiliyoruz. Önce iş bulmaya odaklanın. Sadece buna odaklanın. Sonra boşanmaya odaklanın. En son da yeni bir ilişkiye mesai ayırabilirsiniz. Yıldız haritanızın önerdiği bu sıralamayı bozarsanız 2019 da pek iyi geçmeyecek gibi görünüyor.

Teşekkür ederim yorumunuz için zaten çalışan ayaklari üzerinde duran bir bayandim is degistirdigim icin ve fazla iyi niyetli davrandigimdan dolayi maddi manevi kayiplarim oldu insallah iyi bir is bulup tekrardan düzlüğe cikabilirim;)

Merhaba, İsmim Mehmet 16.01.1969 dogumluyum, saat 22:00 de dogdum. 2018 yilinda is hayatimda hersey yolundaydi. 2019 yilinda is hayatimda bir sicrama olacak mi?

Merhaba Mehmet bey, evet 2019 bir sıçrama görülüyor özellikle Nisan ayı gibi çok olumlu gelişmeler olabilir ve etkileri 2019’da yıl boyunca devam edebilir. Sevgiler,

20yıllık sorunlu bir evliligim var 13ocakdogumluyum evlilik hayatım nasıl olacak oglum diz kapağından amaliyat olacak iyi gecip saglıgına kavuşacakmı üniversite sınavında başarılı olup istedigi gibi subay yada polislik sınavlarını kazanabikecekmi🤔🤗

Merhaba,
17 Ocak 1981 saat 07.30 Ankara’da doğdum. Bu yıl eski sevgilim ile ilgili bir gelişme olacak mı ?

03.01.1999 Sabaha karşı elazığ doğumluyum.Benim sorum özellikle psikolojik anlamda iyi değişimler görünüyo mu ?

2018 oğlak burcu için çok güzel gelişmelerin olacağı bir yıl, sizin de hayatınızda olumlu değişimler olacak. Şimdiden geçmiş olsun.

Merhaba 27.12.1984 06:15 Doğum bilgilerim .Kamuda çalışmak için girişimim oldu.Haber bekliyorum.
Bu işim olacak mı? Hangi ayda haber geliyor olacak
Teşekkürler.

Merhaba Nurgül, Oğlak burcu 2018 de şanslı bir yıl geçiriyor siz de bu şanslı gruptasınız. Nisan Mayıs ayı gibi cevap alabilirsiniz. Muhtemelen olumlu bir cevap alacaksınız.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.