Boğa Burcu 2018-Boğa burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Boğa Burcu 2018 İş Hayatı

Boğa Burcu 2018 iş hayatında oldukça verimli projelere imza atabilir. İlk evrede doğmuş olan Boğalar bu projelerin idari kadrosunda yer alabilir ikinci evrede doğmuş olanlar ise daha alt safhalarda görevler alabilirler. Boğaların istedikleri iş hayatıyla ilgili keskin normlar belirlemeleri kariyerlerinde seviye atlamalarına yardımcı olacak. Bu normları belirlerken mantıkla hareket edecekleri gibi, iç seslerine de dikkat etmeleri faydalı olacak.

Yılın ikinci yarısına yaklaşırken iş hayatında sektör değişikliği olabilir. Değişimden korkan Boğalar için bu süreç zorlu geçebilir ancak maceraperest Boğalar bu süreci keyifli geçirecekler.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı

Boğa Burcu 2018 aşk hayatında kalıcı bir düzen tutturabileceği bir yıl geçirecek. Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur. Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir özelliktedir. 2018 yılında bu huylarında değişim yaşayabilirler.

Boğa kadınında geçen sene düşen dişil enerji 2018’de normale dönebilir. Boğa erkeklerinde ise bir düşüş gözlenebilir. Bu denge nedeniyle 2018 yılında Boğa kadını ve erkeği arasında ilişki uyumu görülebilir. Yani karşı cinsten ilgi duyacağınız biriyle burçtaş olduğunuzu öğrenirseniz bu ilişkinin iyi bir gidişat yakalayabileceğini ön görebilirsiniz.

Boğa Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Boğa burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Neşe’. Hayatınızda neşeye daha çok yer vermeniz gerekiyor. Neşe ve eğlencenin ayağınıza gelmesini beklemeyin. Bunu kendiniz yaratın! Bunu yapmaya devam ettiğiniz sürece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza doğru hızlıca çekebileceksiniz.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 yılında da tıpkı geçen sene olduğu gibi 3 kez yaşanacak. İlki,  Şubat sonu gibi olabilir, ikincisi 10 Mayıs 24 Haziran arası, üçüncüsü ise Ekim ayı ortası gibi olabilir.

Bu tarihlere dikkat edin. Tılsımlı göreviniz olan neşeyi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza su gibi akmasını sağlayın.

Boğa Burcu 2018 Sağlık Durumu

Boğa Burcu 2018 sağlık durumu için göz hastalıklarında beklenmedik rahatsızlıklar yaşayabilir. Sağlık konularında genellikle pek de hassas olmayan Boğalar yumurta kapıya dayanıncaya kadar harekete geçmezler. Fakat göz ertelemeye gelmez organlardan biridir. Çok ciddi sorunlar yaşamayacak olsanız da tedbirli davranmayı ihmal etmeyin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***