Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Boğa Burcu 2018 Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:29

Boğa Burcu 2018-Boğa burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Boğa Burcu 2018 İş Hayatı

Boğa Burcu 2018 iş hayatında oldukça verimli projelere imza atabilir. İlk evrede doğmuş olan Boğalar bu projelerin idari kadrosunda yer alabilir ikinci evrede doğmuş olanlar ise daha alt safhalarda görevler alabilirler. Boğaların istedikleri iş hayatıyla ilgili keskin normlar belirlemeleri kariyerlerinde seviye atlamalarına yardımcı olacak. Bu normları belirlerken mantıkla hareket edecekleri gibi, iç seslerine de dikkat etmeleri faydalı olacak.

Yılın ikinci yarısına yaklaşırken iş hayatında sektör değişikliği olabilir. Değişimden korkan Boğalar için bu süreç zorlu geçebilir ancak maceraperest Boğalar bu süreci keyifli geçirecekler.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı

Boğa Burcu 2018 aşk hayatında kalıcı bir düzen tutturabileceği bir yıl geçirecek. Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur. Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir özelliktedir. 2018 yılında bu huylarında değişim yaşayabilirler.

Boğa kadınında geçen sene düşen dişil enerji 2018’de normale dönebilir. Boğa erkeklerinde ise bir düşüş gözlenebilir. Bu denge nedeniyle 2018 yılında Boğa kadını ve erkeği arasında ilişki uyumu görülebilir. Yani karşı cinsten ilgi duyacağınız biriyle burçtaş olduğunuzu öğrenirseniz bu ilişkinin iyi bir gidişat yakalayabileceğini ön görebilirsiniz.

Boğa Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Boğa burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Neşe’. Hayatınızda neşeye daha çok yer vermeniz gerekiyor. Neşe ve eğlencenin ayağınıza gelmesini beklemeyin. Bunu kendiniz yaratın! Bunu yapmaya devam ettiğiniz sürece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza doğru hızlıca çekebileceksiniz.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 yılında da tıpkı geçen sene olduğu gibi 3 kez yaşanacak. İlki,  Şubat sonu gibi olabilir, ikincisi 10 Mayıs 24 Haziran arası, üçüncüsü ise Ekim ayı ortası gibi olabilir.

Bu tarihlere dikkat edin. Tılsımlı göreviniz olan neşeyi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza su gibi akmasını sağlayın.

Boğa Burcu 2018 Sağlık Durumu

Boğa Burcu 2018 sağlık durumu için göz hastalıklarında beklenmedik rahatsızlıklar yaşayabilir. Sağlık konularında genellikle pek de hassas olmayan Boğalar yumurta kapıya dayanıncaya kadar harekete geçmezler. Fakat göz ertelemeye gelmez organlardan biridir. Çok ciddi sorunlar yaşamayacak olsanız da tedbirli davranmayı ihmal etmeyin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Boğa Burcu 2018 Boğa Burcunu Neler Bekliyor?” için 97 yanıt

Salam men 28 04 1979 dogumluyum yilin yatsidan coxu kecdi dilediyimkimi bir iw bulmadum undan sonra bula bilecekmiyim.

Önümüzdeki 6 ayınız inişli çıkışlı olacaktır. Yani hem negatif etkileri hem de pozitif etkileri göreceksiniz.

merhaba.08.05.1997 doğum tarihim. Azerbaycandan yazıyorum. bu sene yurt dışına gidebilmek için vizza beklentim var. ama olursa 2019 da gideceğim. bu yıl bu konuda ne kadar şansım var aceba?

Merhaba ben Neslihan Bilir 05 .08 .1999 Afyonkarahisar/Dinar ilcesindr doğdum bu sene ayrildigim sevgilim bana geri donecekmi egtim alaninda yeni bir istedigim unuversiteyi kazanabilecekmiyim ask hayatim nasil olacak merak ediyoru.

İstediğiniz üniversiteyi kazanamayabilirsiniz. Eski sevgilinizle ilgili de olumlu bir gelişme göremedik.

Merhaba ben çiğdem 2018 de uranüs boğa burcuna geçecek ve hayatlar değişecek diye okudum benim hayatım 2016 yılında tamamen değişti 2017 de pek uğurlu gelmedi 2018 den korkar oldum hayatım nasıl olacak mutlu olacakmıyım 10.05.79 kartal istanbul sabah 05 le 06 arası doğum saatim yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba, Boğa burcuna dahil olanlardan bazıları için 2018 yılı pek iyi geçmeyebilir ama sizde olumlu değişimler var. 2018 en mutlu yılınız bile olabilir. Mutlu bir seyirde ilerleyeceğiniz görülüyor.

Beni neler bekliyor gibi sorulara cevap vermek için yıldız haritanıza yaklaşık 3 saat bakmamız gerekiyor. Bu kadarını yapamıyoruz. Bu nedenle spesifik bir soru sormanızı rica ediyoruz. Örneğin, bu sene ev alabilecek miyim? gibi… Görüşmek Üzere

Merhabalarr…Yeni yıl inşallah hepimiz için harika geçer.3mayıs2000.saat1.00civarı Kayseri de doğmuşum.bu yıl HAZİRANda önemli bir sınavım var.Aynı zamanda bir aşk ve birliktelik söz konusu.Ancak aşkı çok kafaya takıp da odaklanmamı engellemesinden korkuyorum kısacası dengeyi kuramamaktan .Bu yıl sınavlar ve aşk açısından beni neler bekliyor???DENGE kurabilecek miyim??

Bu sorunuzu daha önce Aleyna ve Aleynaxxx isimleri ile sormuştunuz ve cevabınızı vermiştik. Neden aynı şeyi başka bir mail adresi ve farklı bir doğum saati ile tekrar soruyorsunuz anlayamadık? Aşağıdaki yorumlarda daha önce vermiş olduğumuz cevapları bulup okuyabilirsiniz. Bunu bir kez daha yapacak olursanız ip adresinize engel koymak zorunda kalacağımızı bildirmek isteriz.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.