Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Kova Burcu 2018 Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:33

Kova Burcu 2018 Kova burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Kova Burcu 2018 İş Hayatı

Kova Burcu 2018 yılında iş hayatı içerisinde biraz inişli çıkışlı dönemler geçirebilir. 2018 yılının ilk çeyreğinde yaşanacak olan bu iniş çıkış yıl boyunca devam etmeyecek. İlk çeyrekten sonra ani bir değişimle her şey rayına oturacak. Kova burcu insanı kariyerine çok odaklı değildir ve iş dünyasını pek de sevmemesine rağmen yine de başarılıdır. Yeter ki istesin!

Son 2 yıldır bu konuda değişim yaşayan Kova burçları 2018 yılında da umulmadık kariyer zıplamaları yaşayabilirler. Sosyal olaylar içerisinde aktivist biçimde yer alma isteği azalabilir.

Kova Burcu 2018 Aşk Hayatı

Kova Burcu 2018 aşk hayatında ani gelişmelere gebe kalabilir. Karşı cinsle ilişkilerinde geçen sene hayli yol kat eden Kovalar bunun meyvelerini bu sene yemeye başlayacaklar. Karşı cinsle olan ilişkilerinin su gibi akmaya başladığına ve gerçek aşka doğru ilerlediklerine şahit olacak pek çok Kova var.

Kendi cinsiyetiyle daha barışık olmayı başarabilmiş Kovalar ise (Kadınsa dişil enerjisiyle barışık/ Erkek ise eril enerjisiyle barışık) içerisine girdikleri bu gelişim neticesinde aşk hayatlarında mutlu sona daha yakınlar. Evlilik kararı alacak olan pek çok Kova var. Evli Kovalar da, evlilik ilişkilerinde ara sıra iniş çıkışlar yaşasalar da sahip oldukları eşin kıymetini bu sene daha derinden hissedecek ve bu aşkı meyvelendirmek için bebek arzusu duyabilecekler.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Kova Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Kova Burcu 2018 tılsımı ‘Disiplin’. Hayatınızda dağınık pozisyonda olan her ne varsa bunları bir düzene sokmalısınız.  Aksi halde 2018 yılında Kova burcuna bahşedilen mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayamazsınız.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Mart ayı sonu gibi, ikincisi ise Eylül ortalarında olabilir. Bu tarihler yaklaşırken dikkatli olmalısınız çünkü mucizeler ‘Merhaba, Ben mucizeyim ve sana geldim’ diyerek gelmez. Sıradan görünürler!

Örneğin; Bu tarihlerde bir komşunuzdan alacağınız yemek davetini kabul etmek, bundan sonraki yaşamınızı değiştirecek gelişmelere vesile olacak mucizenin ilk adımı olabilir. O yemek esnasında konuşulacak herhangi bir şey zihninizde bir ışık yakabilir ya da tam o esnada yemeğe denk gelen davetsiz bir misafir belki de ‘Hayatımın işi!’ diyebileceğiniz işi bulmanıza vesile olabilir. Bunların nereye varacağını yaşamadan bilemezsiniz! Bu yüzden sıradan gibi görünen şeylere dikkat kesilmelisiniz.

Tılsımlı görevinizi yıl boyunca unutmayın ve mucizelere dikkat kesilin.

Kova Burcu 2018 Sağlık Durumu

Kova Burcu 2018 sağlık durumunda ufak tefek problemler görülebilir. Yılın ilk yarsı ve ikinci yarısında yapılmak üzere kan tahlili önerilebilir. Kan değerlerinizi bu sene de ihmal etmeyin, değerleri düzenli takip edin. Ayrıca; Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için probiyotik besinler almanız da önerilir.

 

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Kova Burcu 2018 Kova Burcunu Neler Bekliyor?” için 57 yanıt

25 ocak 1981 saat 05.00 te doğmuşum. Iş hayatım istediğim gibi sekillenecek mi? Bunu cok merak ediyorum.
Şimdiden çok teşekkürler:)

Haziran ayı gibi olumlu gelişmeler olabilir. ama bu demek değil ki hemen Haziran hayatında istediğiniz ş yaşamına tamamı ile kavuşacaksınız. Ağır ağır ilerleyecek ama Haziran ayında yaşanacak bir olay gelişmelerin başlangıcı olacak.

Ben 01.02.1994 gündüz üç dört arası doğmuşum. Evlilik görünüyor mu ve nasıl olacak,hangi burçtan biri…

Merhaba yay burcuyum 17 aralık 1984 akşam 18.30 civarı.kova burcu birisi ile friend with benefit tarzı bir ilişki içindeyim. Akıbetimiz nereye doğru gider acaba.onun başka yönde ilişki kurmamakla ilgili kararı net gibi ama insan acaba diyor işte?

Merhaba, ben 19.02.1998, sabah saatlari 9-10. 3 yıl yakın süren ilişkim benim hatam yüzünden 1 yıldır bir dağınık bir barışık halde gidiyor. Erkek arkaşım bir aslan burcu. bu yıl tam bir barışıkla noktalana bilirmi? neler yapmalıyım nasıl davranmalıyım bir oneride bulunursanız sevinirim.

2018’de aşk hayatınızda sorunlar devam edecek gibi görünüyor. Nisan ayı gibi sorunlar artmaya başlayabilir. Sonrasında başka bir kadın olabileceğine dair güvensizlikler hissedebilirsiniz. Haziran ayı gibi ayrılık olabilir. Siz birleşmek isteyeceksiniz ama o bunu istemeyecek. Ama sevgiliyi kendine bağlamak için belli tedbirleri şimdiden alırsanız bu tatsız gidişatın önünü kesebilirsiniz. Size bir sayfa önerelim! Şuna tıklayarak erkeği elde tutmanın yolları konusunda her şeyi keşfedebilirsiniz.

29 ocak 1998 Baku saati ile 12:30(yani Türkiye saati ile 11:30 ) dogmuşum.Eğitim hayatımda başarılı olucakmıyım?

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.