Kova Burcu 2018 Kova burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Kova Burcu 2018 İş Hayatı

Kova Burcu 2018 yılında iş hayatı içerisinde biraz inişli çıkışlı dönemler geçirebilir. 2018 yılının ilk çeyreğinde yaşanacak olan bu iniş çıkış yıl boyunca devam etmeyecek. İlk çeyrekten sonra ani bir değişimle her şey rayına oturacak. Kova burcu insanı kariyerine çok odaklı değildir ve iş dünyasını pek de sevmemesine rağmen yine de başarılıdır. Yeter ki istesin!

Son 2 yıldır bu konuda değişim yaşayan Kova burçları 2018 yılında da umulmadık kariyer zıplamaları yaşayabilirler. Sosyal olaylar içerisinde aktivist biçimde yer alma isteği azalabilir.

Kova Burcu 2018 Aşk Hayatı

Kova Burcu 2018 aşk hayatında ani gelişmelere gebe kalabilir. Karşı cinsle ilişkilerinde geçen sene hayli yol kat eden Kovalar bunun meyvelerini bu sene yemeye başlayacaklar. Karşı cinsle olan ilişkilerinin su gibi akmaya başladığına ve gerçek aşka doğru ilerlediklerine şahit olacak pek çok Kova var.

Kendi cinsiyetiyle daha barışık olmayı başarabilmiş Kovalar ise (Kadınsa dişil enerjisiyle barışık/ Erkek ise eril enerjisiyle barışık) içerisine girdikleri bu gelişim neticesinde aşk hayatlarında mutlu sona daha yakınlar. Evlilik kararı alacak olan pek çok Kova var. Evli Kovalar da, evlilik ilişkilerinde ara sıra iniş çıkışlar yaşasalar da sahip oldukları eşin kıymetini bu sene daha derinden hissedecek ve bu aşkı meyvelendirmek için bebek arzusu duyabilecekler.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Kova Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Kova Burcu 2018 tılsımı ‘Disiplin’. Hayatınızda dağınık pozisyonda olan her ne varsa bunları bir düzene sokmalısınız.  Aksi halde 2018 yılında Kova burcuna bahşedilen mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayamazsınız.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Mart ayı sonu gibi, ikincisi ise Eylül ortalarında olabilir. Bu tarihler yaklaşırken dikkatli olmalısınız çünkü mucizeler ‘Merhaba, Ben mucizeyim ve sana geldim’ diyerek gelmez. Sıradan görünürler!

Örneğin; Bu tarihlerde bir komşunuzdan alacağınız yemek davetini kabul etmek, bundan sonraki yaşamınızı değiştirecek gelişmelere vesile olacak mucizenin ilk adımı olabilir. O yemek esnasında konuşulacak herhangi bir şey zihninizde bir ışık yakabilir ya da tam o esnada yemeğe denk gelen davetsiz bir misafir belki de ‘Hayatımın işi!’ diyebileceğiniz işi bulmanıza vesile olabilir. Bunların nereye varacağını yaşamadan bilemezsiniz! Bu yüzden sıradan gibi görünen şeylere dikkat kesilmelisiniz.

Tılsımlı görevinizi yıl boyunca unutmayın ve mucizelere dikkat kesilin.

Kova Burcu 2018 Sağlık Durumu

Kova Burcu 2018 sağlık durumunda ufak tefek problemler görülebilir. Yılın ilk yarsı ve ikinci yarısında yapılmak üzere kan tahlili önerilebilir. Kan değerlerinizi bu sene de ihmal etmeyin, değerleri düzenli takip edin. Ayrıca; Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için probiyotik besinler almanız da önerilir.

 

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***