Son dakika magazin haberleri İbrahim Tatlıses gelişmelerini aktarıyoruz. Sağlık durumu son hali nasıl, neler yapıyor? İbrahim Tatlıses son dakika son durumu nedir gelişmeleri öğrenin.

Ülkemizin en önemli erkek seslerinden biri olarak kabul edilen İbrahim Tatlıses hayatı birkaç yıl önce geçirdiği tatsız olay nedeniyle zor bir döneme girmişti. Ciddi sağlık problemleri yaşamış ve sevenlerinin hayli üzülmesine neden olan günler yaşamıştı. Son dakika magazin haberleri İbrahim Tatlıses ile ilgili gelişmeleri aşağıdaki kronolojik sıralamadan takip edebilirsiniz.

Son Dakika Magazin Haberleri İbrahim Tatlıses Haberleri

Son dakika magazin haberleri İbrahim Tatlıses gelişmeleri şöyle;

Yüksek dağın karı da bol olur derler! Yakın zamanda İbrahim Tatlıses’in adı Ankara’da Sauna Çetesi olarak anılan davaya sanık olarak karıştı. 2016 Kasım ayı sonunda açıklanan kararla bu davadan beraat etti. Şunları söyledi;

Yaptığım şeyleri inkar etmem ama yapmadıklarımı yalanlarım çünkü ortada böyle bir gerçek yok! Mahkeme kararı da öyle diyor. Ben çete değilim!

Uzun zamandır Damla Buket Çakıcı ile aşk yaşayan İbrahim Tatlıses evlilik kararı aldı ve yılların dostu Aydemir Akbaş Tatlıses’in sevenlerine bu haberi duyuran ilk isim oldu. Aydemir Akbaş katıldığı bir galada şunları söyledi;

İbrahim yakında evleniyor. Ben de nikah şahitleri olacağım. Hiç olmadığı kadar mutlu. Onu böyle görmek ne güzel.

Damla Buket Çakıcı, İbrahim Tatlıses’in uzun zamandır yardımcılığını yapıyor ve Tatlıses’in sağ kolu olarak biliniyordu.

İbrahim Tatlıses’in kendisiyle meslektaş olan kızı Dilan Çıtak, yine kendisi gibi yorumcu olan ve yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Levent Dörter’den evlilik teklifi aldı. Yani İbrahim Tatlıses bu sıralar yine kayınpeder olacak.

Sanatçı kimliğinin yanı sıra girişimci bir ruha da sahip olan Tatlıses gıda, film, prodüksiyon, turizm, havacılık, yayıncılık dallarında faaliyetlerini sürdüren başarılı pek çok işletmenin sahibi.

Yaşadığı tatsız olaylar sonucunda sağlığına daha çok vakit ayırmak zorunda kalmış olsa da sahibi olduğu şirketlerine ait işlerin çoğuyla halen bizzat ilgilenmekte. Son dakika magazin haberleri İbrahim Tatlıses konusunda edinilen son bilgilere göre çalışmayı çok sevmesi nedeniyle firmalarının denetimine olabildiğince kendisi devam ediyor.

Son Dakika Magazin Haberleri İbrahim Tatlıses

17 Mart 2017’de Emekli Maaşı Açıklaması Yaptı

Son dakika İbrahim Tatlıses gelişmelerinden bir diğeri şöyle; İbrahim Tatlıses heyet raporuyla malulen emekli oldu. Bin 600 lira maaş alacak. Müzikten emekli olmadığını sahne ve albüm çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Tatlıses, bu emekliliği kendisi için istemediğini maddi durumunun buna ihtiyacı olmadığını belirtti. Konu çocukları olunca akan suların durduğunu aksi halde devletin vereceği bin 600 liraya ihtiyaç duymadığını da ekledi. Bir program hazırlığı olduğunu da açıklayan Tatlıses bu haberle sevenlerini mutlu etti.

Ayrıca, emekliliğin de basın tarafından kötü bir şeymiş gibi gösterildiğini oysaki emekliliğin ne denli önemli olduğunu sosyal medya hesabından yazıya döktü. Son cümlelerinde ise emek olmadan hiçbir şeyin olmayacağına vurgu yaptı.

“Son dakika magazin haberleri ibrahim Tatlıses” ile ilgili gelişmeleri oldukça bu yazımızın güncelleneceğini bildirelim. Ara sıra bizi ziyaret etmeyi unutmayın.