2017 Yengeç Burcu-2017 Yengeç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yengeç burcu dünyanın en tatlı insan gurubundandır. Sevimli, romantik ve merhametli yapısı diğer birçok burç insanına hayli fark atar. Fakat bu özellikleri öyle ince bir çizgi yaratır ki, bazen nasıl dengede duracaklarını kestiremezler. Alıngan yapıları genellikle bundandır! 2017 yengeç burcu alınganlığa biraz ara verecek gibi görünüyor. Ayrıca; yaşadığı bir olayda ‘Gurur yapmalı mı yapmamalı mı?’ çizgisinde sağa mı geçsin sola mı geçsin kestiremediği için, sonrasında  pişman olacağı kararlar alabiliyordu. Bu durumda bir nebze rahatlayacak.

2017 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

2017 Yengeç Burcu aşk hayatı için harika değişimlerin görüleceği bir yıl olacak. Aslında aşk hayatında pek çok değişimin yaşanacağı bir yıl olacak. Gönül işlerindeki romantik yapısı yerine daha az romantik olan yengeçlere tanık olacağız. Hayata daha esnek bakmayı öğrenen yengeçlere tanık olacağız. Kendi isteklerine öncelik veren yengeçlere tanık olacağız. Bu gibi değişimlerin hepsi yengeç insanlarını aşk hayatında daha keyifli bir hale getirecek. Bu değişimlerle herşeyden önce kırılgan, hassas ve fazla verici yapılarını köreltmiş olacakları için yaşamdan daha çok haz almaya başlayacaklar ama gerçek aşkı bulana dek tam bir tatmin elbette ki yaşayamayacaklar.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 yılı yengeç burçları için sahip oldukları cinsiyetle daha uyumlu olacakları bir sene olacak. Kadınlar dişil enerjilerini, erkekler ise eril enerjilerini daha çok fark edecekler.

Evli olanlar, zaman zaman ‘Acaba yanlış kişiyle mi evlendim?’ sorusunu kendilerine yöneltebilirler. Her ilişkide belli dönemlerde olan normal bir kuşkudur bu ama kalbinizin derinliklerinde bu kuşkuyu destekleyen sağlam doneler varsa ve yalnız başınıza daha mutlu olacağınıza ya da başkasıyla daha mutlu bir evliliğe sahip olacağınızı derinden hissediyorsanız evliliğinizle ilgili yeni oluşumlara adım atma hakkınızın her zaman var olduğunu bilmelisiniz. Yengeç erkeklerinin mutlu olacakları kadınların akrep burcundan olacağını, yengeç kadınlarının ise kısa vadede yay burcu erkeği ve uzun vadede ise Kova erkeği ile mutlu olabileceğinin altını çizelim.

2017 Yengeç Burcu İş Hayatı

2017 yengeç burcu iş hayatı maddi kazanç anlamında da şanslı bir yıl olarak görülüyor. Siyasi mecralarda yer ve tavır alabileceği bir yıl olabilir. Zaten bu mecralarda bir yeriniz var ise sahip olduğunuz siyasi kariyerin 2017’de hızla ilerleyeceğini bilmelisiniz. Burada bir detayı belirtelim; Siyasi ilerleyiş planınızda hitab ettiğiniz kesim dışında kalan kesime yönelik çalışmalar yapmak çok işinize yarayabilir. Zaten bu yılki tılsımınız olan ‘Boşlukları Doldurmak’ da buna işaret ediyor. Boşlukları doldurmak size daha çok iş arkadaşı, dost ve taraftar sağlayacaktır.

2017 Yengeç Burcu Tılsımlı Görevi

2017 tılsımınız ‘Boşlukları Doldurmak’. Hayatınızın her alanında boşlukları doldurmalısınız ki böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelerini hayatınıza çekebilesiniz.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 4 kez yaşanacak. Biri Ocak ayı civarında, ikincisi Nisan ayı içerisinde, üçüncüsü Haziran ayı içerisinde doğum gününüze yakın bir tarihte, dördüncüsü ise 11 Kasım gibi olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayın!

2017 Yengeç Burcu Sağlık Durumu

2017 yengeç burcu sağlık durumu konusunda dikkat edilmesi gereken bölgeler omurga, ağız ve cinsel bölgeler. Omurganızda geçmişten kalan bir hasar bulunuyorsa özellikle kış aylarında havası nemli olmayan ılık bölgeler size iyi gelecektir. Cinsel bölgeler de fiziksel değil ama psikolojik reaksiyonlar olabilir. Aşk duymadığınız biriyle cinsel ilişki kurmayın!

Son söz olarak, 2017’de yengeçlerin yaşayacağı en önemli gelişmelerden birinin; Kitap yazmak, resim yapmak gibi sanatsal bir alanda kalıcı şeyler üretmeye adım atmak olabileceğini söyleyelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***