2017 Kova Burcu-2017 Kova burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Kova burcu insanın en belirgin özelliklerinden biri taşıyıcılıktır. Aile bireylerinin yükünü taşır, sevgililerinin yükünü taşır, onların çözemedikleri işleri çözümleme yükünü taşır, yeğenlerinin dertlerini taşır, iş yerindeki sorunları taşır, taşır da taşır. Bu yüzden genel olarak yorgunluk haline sahiptir. Fiziken dinç görünse de ruhu erken yaşlanmış olabilir. 2017 kova burcu insanın yaşayacağı en önemli değişim bu olacaktır. O artık kendine öncelik vermeyi, diğerlerini ise incitmeden ikinci plana almayı öğrenecektir.

2017 Kova Burcu İş Hayatı

2017 Kova Burcu iş hayatı için olumlu gelişmeler olacak denebilir. Kova burcu insanı kariyerine çok odaklı değildir. İş yaşamını pek sevmez ama bu haliyle bile başarısız değildir. Odaklı olsa neler olabileceğini siz hayal edin! Sosyal konulara olan ilgisi onu zaman zaman hüzünlü hale sokabilir. Çünkü sosyal olayların içerisinde birebir bulunmuyor olsa da olaylardan etkilenir ve ruh hali negatif etkilenebilir. 2017 yılında kova burcunun yaşayacağı değişimlerden biri de bu olacak. Sosyal olaylar içerisinde aktivist biçimde yer almalar başlayabilir. Özellikle hayvan hakları gibi konularda aktif rol alabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Kova Burcu Aşk Hayatı

2017 Kova Burcu aşk hayatı da iyileşiyor. Beklenmedik gelişmeler söz konusu. Normalde karşı cinsle olan ilişkilerinde pek tecrübeli değildir. Çünkü bugüne kadar hep kendinden önce başkalarının hayatıyla ilgilenmiştir. Dolayısıyla kendini geliştirecek vakit bulamamış olabilir. Bir diğer sebep de; Cinsiyeti nedeniyle sahip olduğu enerjiyle barışık olmamasıdır. Kadınsa dişil enerjisinde, erkek ise eril enerjisinde dalgalanmalar yaşamış olabilir. Bu enerjisini yükseltmeye çalışan kovalar, 2017’de ektiği tohumların kısa sürede yeşermeye başladığını görecekler. İçine girecekleri bu gelişim karşı cinsle olan ilişkilerinin düzelmesine de hayli katkı sağlayacak.

2017 Kova Burcu Tılsımlı Görevi

Kova burcunun 2017 tılsımı ‘Vefa’. Hayatınızda size önemli katkıları olmuş, olaylara bakış açınızı değiştirmiş, ufkunuzda/vizyonunuzda artışa sebep olmuş biri ya da birileri varsa ve bir şekilde uzaklaşmışsanız o kişilere vefa borcunuzu bir şekilde ödemeniz gerekiyor. Aksi halde 2017 yılında kova burcuna bahşedilen mucizeleri elinizin tersiyle itmiş olacağınızı şimdiden belirtelim.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2017 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Haziran ayı civarında ikincisi ise 11 Kasım tarihinde olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve böylece mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2017 Kova Burcu Sağlık Durumu

2017 Kova Burcu sağlık durumu konusunda ciddi problemler görünmüyor fakat ayak sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. 2017 yılı boyunca ara sıra kan tahlili yaptırmanız da faydalı olabilir. Kan değerlerinizi ihmal etmeyin, değerleri düzenli takip edin.

“2017 kova burcu” insanı için en önemli gelişmelerden biri; Ani bir evlilik kararı almak olabilir. Zaten evli olan kovalar ise evliliğinin gidişinde radikal kararlar alabilirler.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***