Kategoriler
2018 Burç Yorumları

ikizler Burcu 2018 ikizler Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:27

ikizler Burcu 2018 ikizler burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

ikizler Burcu 2018 İş Hayatı

ikizler burcu 2018 iş hayatı hayli hareketli görünüyor. Kimi ikizler için iş değişiklikleri, bir kısım ikizler için şube ya da departman değişikliği, kimisi için de işsizlik söz konusu olabilir. İşsizliğin uzun süre devam etmeyeceğini şimdiden belirtelim. Çünkü bu dingin dönemlerinde boş durmayıp, ayakları yere basan planlar yapan ikizleri iş hayatında çok daha güzel şeyler bekliyor olacak.

ikizler burcunun çevre ve şartlara karşı gösterdiği adaptasyon yeteneği onun başarısının bir numaralı sırrı olacak. İş yaşamındaki gidişat, ekonomik dalgalanmalar, şartlar içerisinde var olunan noktada en ideal durumu belirleme yeteneği onu iş hayatında vazgeçilmez kişilerden yapıyor.

 

ikizler Burcu 2018 Aşk Hayatı

ikizler burcu 2018 aşk hayatı yine umulmadık olaylara tanık olabilir. Aşk hayatınızda içinizi kemiren olumsuz bir takım durumlar varsa iç sesinize kulak vermeyi bu sene de ihmal etmeyin.

Örneğin; Sevgisinden şüphe ettiğiniz ama bunu kendinize tam olarak ispat edebileceğiniz doneler yoksa bile iç sesinize güvenin. Kötü gibi görünen bir ilişkide de içinizdeki ses ‘Hayır, bu kişi benim için doğru kişi’ diyorsanız buna da güvenin.

Geçen yıl ikizler için aşkta yeniden yapılanma yılı olacaktı. 2018’de bu yapılanmanız devam edecek.

ikizler Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

ikizler burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Hayal Kurmak’. Zaten hayalperest biriyseniz aynen devam! Değilseniz zihinsel egzersizler yaparcasına hayal kurmaya özen gösterin. Yalnız kalacağınız, dış uyarıcıların olmadığı her fırsatta ister 3 dakikalığına, isterseniz 15 dakikalığına hayal kurun.

Hayal kurmaktan kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Yaşamınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 yılında 3 kez yaşanacak.

Birincisi 12 Mart 20 Mart aralığında, ikincisi 22 Haziran 10 Temmuz aralığında, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlerde dikkatli olun ve ayağınıza gelecek fırsatları görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi de unutmayın ve mucizelerinizi yakalayın!

ikizler Burcu 2018 Sağlık Durumu

ikizler burcu 2018 sağlık durumu genel olarak kötü değil ama tedbir alınması gereken şeyler de var. 2018 sağlık durumunun iyi bir seyir izlemesi için eklem jimnastiklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yürüyüş yapmak, pilates ya da yüzmek en iyi eklem çalıştırıcı sporlardır.

 

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“ikizler Burcu 2018 ikizler Burcunu Neler Bekliyor?” için 59 yanıt

Merhaba 25.05.1987 saat 11:15 dogumluyum bu yıl aşk ve iş hayatımda beni neler bekliyor
şimdiden teşekkürler 🙂

Şans çizginiz yükselecek gibi görünüyor. Bu da aşk, iş vs gibi hayatınızın her alanında sizi memnun edecek şeyler olacağının göstergesidir. Özellikle Ağustos ayı gibi olacak şeylerle, şansınızın yükseldiğini hissetmeye başlayabilirsiniz.

Merhaba 21.06.19963 te saat 03.00 de Elazığda doğdum 2015 eylülden beri işlerimle alakalı sıkıntılı bir dönem geçiriyorum işlerim düzelebilecek mi ve sağlığım nasıl olacak cevaplarsanız cok sevinirim

Merhaba Mehmet Bey, bu etki sizle aynı dönemde doğmuş çoğu kişide var ama canınızı sıkmayın güzel günler yakında. Eylül-Ekim ayı gibi olumlu değişimleri fark etmeye başlayacaksınız. Sağlığınızı moralsizlik nedeniyle yıpratmış olabilirsiniz. Morali boşverip inadına kendinize bakmaya başlarsanız bu durum moralinizi de yükseltecek. Yani aslında bunlar hep bir zincir. Birini yükselttiniz mi diğeri de ivme kazanacak. Sevgiler,

Merhaba 25.05.1987 saat 11:15 dogumluyum bu yıl aşk ve iş hayatımda beni neler bekliyor
şimdiden teşekkürler 🙂

Merhabalar,
Ben Ezgi Özyıldırım. 09.06.1987 tarihinde Bursa’da saat 08:30 doğdum. Kısa bir süre sonra Kanada’ya eşimin yanına yerleşiyorum. Hayatım tümüyle değişeceği için bundan sonraki süreçte özellikle hangi konularda şanslı olacağımı merak ediyorum.
Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
İyi günler dilerim.

Merhaba, şans çizginize baktık. Şu…. şu konularda şanslı olacaksınız diyemeyiz ama şans çizginizin genel olarak hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu zaten hayatınızın hemen hemen her alanında umduklarınızın gerçekleşeceği anlamına gelir. Sevgiler,

Merhaba 16 / 06 /2000 11:32 doğumluyum yukselenim aslan ay burcum ise yay eğitim hayatımda bu yıl neler bekliyor beni acaba??? Şimdiden çok teşekkürler 🌻🌼🌼🌼

2018 ikizler burcu öğrenci olanlar bu sene çok güzel bir yıl geçirecek ama yıldız haritanıza göre siz çok daha güzel bir yıl geçireceksiniz. Zihinsel açıklık olabilir yani çalışmadan da kolaylıkla anlayabileceğiniz bir yıl. Derslere karşı şevkinizin de son derece yüksek olacağı bir yıl olacak. Başarılar.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.