ikizler Burcu 2018 ikizler burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

ikizler Burcu 2018 İş Hayatı

ikizler burcu 2018 iş hayatı hayli hareketli görünüyor. Kimi ikizler için iş değişiklikleri, bir kısım ikizler için şube ya da departman değişikliği, kimisi için de işsizlik söz konusu olabilir. İşsizliğin uzun süre devam etmeyeceğini şimdiden belirtelim. Çünkü bu dingin dönemlerinde boş durmayıp, ayakları yere basan planlar yapan ikizleri iş hayatında çok daha güzel şeyler bekliyor olacak.

ikizler burcunun çevre ve şartlara karşı gösterdiği adaptasyon yeteneği onun başarısının bir numaralı sırrı olacak. İş yaşamındaki gidişat, ekonomik dalgalanmalar, şartlar içerisinde var olunan noktada en ideal durumu belirleme yeteneği onu iş hayatında vazgeçilmez kişilerden yapıyor.

 

ikizler Burcu 2018 Aşk Hayatı

ikizler burcu 2018 aşk hayatı yine umulmadık olaylara tanık olabilir. Aşk hayatınızda içinizi kemiren olumsuz bir takım durumlar varsa iç sesinize kulak vermeyi bu sene de ihmal etmeyin.

Örneğin; Sevgisinden şüphe ettiğiniz ama bunu kendinize tam olarak ispat edebileceğiniz doneler yoksa bile iç sesinize güvenin. Kötü gibi görünen bir ilişkide de içinizdeki ses ‘Hayır, bu kişi benim için doğru kişi’ diyorsanız buna da güvenin.

Geçen yıl ikizler için aşkta yeniden yapılanma yılı olacaktı. 2018’de bu yapılanmanız devam edecek.

ikizler Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

ikizler burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Hayal Kurmak’. Zaten hayalperest biriyseniz aynen devam! Değilseniz zihinsel egzersizler yaparcasına hayal kurmaya özen gösterin. Yalnız kalacağınız, dış uyarıcıların olmadığı her fırsatta ister 3 dakikalığına, isterseniz 15 dakikalığına hayal kurun.

Hayal kurmaktan kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Yaşamınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2018 yılında 3 kez yaşanacak.

Birincisi 12 Mart 20 Mart aralığında, ikincisi 22 Haziran 10 Temmuz aralığında, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlerde dikkatli olun ve ayağınıza gelecek fırsatları görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi de unutmayın ve mucizelerinizi yakalayın!

ikizler Burcu 2018 Sağlık Durumu

ikizler burcu 2018 sağlık durumu genel olarak kötü değil ama tedbir alınması gereken şeyler de var. 2018 sağlık durumunun iyi bir seyir izlemesi için eklem jimnastiklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yürüyüş yapmak, pilates ya da yüzmek en iyi eklem çalıştırıcı sporlardır.

 

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***