Depresyona Son kitabı ile ilgili tüm bilgileri aktardık. Kitabı buradan indirip okuyabilir ve depresyonla mücadele için neler yapman gerektiğini öğrenebilirsin.

Kıvanç Galip Över tarafından kaleme alınan Depresyona Son Kitabı, yazarın 7 yıllık depresyon serüvenine nasıl son verdiğini detaylarıyla aktarıyor. Kendi kararlılığı ve eforu ile bu hastalığı yenen bir kişinin kişisel deneyimlerini barındıran Depresyona Son kitabını bu yazımızın sonunda vereceğimiz linke tıklayarak temin edebilirsiniz ama öncesinde kitap ve yazar hakkında biraz laflayalım.

Depresyona Son Kitabı Yazarı Kıvanç Galip Över Kimdir?

Depresyona Son Kitabı yazarı Kıvanç Galip Över 1970 doğumlu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun. 1988- 2017 yılları arasında çeşitli yerli ve yabancı basın kuruluşlarında çok önemli vazifelerde bulunmuş. Muhabirlik, yazarlık ve yöneticilik yapmış. Dış politika ve savunma sahalarında çeşitli kitaplar yayınlamış. Alman Belgelerinde Ermeni Meselesi, Avrupa’nın Kodları, Vaat Edilmiş Topraklarda Ölüm Korkusu, Kıbrıs’ta Rumlar Vadisi isimli kitaplar ve İngilizce yazmış olduğu Valley of the Greek Cypriots in Cyprus isimli kitabı bulunuyor.

Kıvanç Galip Över’in Know How türü e-kitap olarak kaleme aldığı son kitabı ise Depresyona Son isimli kitabı. Bu kitapta, gazeteciliğin hem masa başında hem sahada en stresli yönlerini yaşamış biri olarak girdiği depresyonu ne gibi yöntemlerle yendiğini anlatıyor. Zor dönemlerinde, depresyon sürecinde elde ettiği deneyimi okuyucularıyla paylaşıyor. Bunu yaparken kendi buhranlarından ve hikayesinden uzun uzun bahsedip kimsenin vaktini harcamıyor. Konuya hemen girerek depresyonla mücadele edenlere nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini aktarıyor.

Depresyona Son Kitabı yazarı Kıvanç Galip Över şöyle diyor;

Psikiyatri eğitimi almış bir uzman değilim. Depresyona Son kitabında çoğunlukla sübjektif düşüncelerim yer almakta. Yazdıklarımın psikiyatri bilimiyle bire bir uyumlu ve yüzde yüz bilimsel gerçekler olmadığını belirtmeliyim. Ben sadece, depresyonu yenerken kendi doktoru olma yolunu seçmiş biriyim ve bunu başardım. Başarı yöntemlerimi bu kitapla paylaştım.

Depresyona Son Kitabı Nasıl Temin Edebilirim?

Depresyona Son kitabı temin etmenize vesile olmadan önce şunu belirtelim. Depresyon şikayetiniz varsa ya da depresyonda olan bir yakınınız için bu kitabı temin etmek istiyorsanız öncelikli adresinizin bir uzman doktor olması gerektiğini belirtelim. Bunla beraber, bu derdi yaşamış ve kendi eforu ile depresyonu yenmiş birinin anlattıklarına da hayatınızda yer vermek istiyorsanız Depresyona Son kitabı sizin için biçilmiş bir kaftan niteliğinde. Kendi web sitesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Buraya tıklayarak kitabın resmi sayfasına geçebilir ve arzu ederseniz kitabı hemen temin edebilirsiniz.

Depresyona son kitabı