2018 burç yorumları-2018 burçlar için ne getiriyor Mutlu Astrolog sorularınızı cevaplıyor. 2018 de burçları neler bekliyor kişiye özel yıldız haritası burç yorumları ile 2018 astroloji dünyasını keşfedin.

Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geride kaldı ve geldik 2018 burçlar senesine. Yıldızların yerküre ve kişiler üzerindeki etkisini belirtmeye ve bu etkileri göz önünde tutarak geleceği önceden bildirmeye dayanan astroloji yorumları bakalım 2018’de bizlere neler anlatıyor. 2018 de burçları neler bekliyor? Mutlu Astrolog yorumluyor.

2018 Burç Yorumları Mutlu Astrolog Yorumluyor

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. 2018 burç yorumlarınızı Mutlu Astrolog yorumluyor. Kişiye özel yıldız haritası ve burç yorumları ile de pek çok okuyucuyu mutlu ediyor. 2018 burçlar kuşağını Mutlu Astrolog ile keşfetmek isterseniz aşağıdaki satırlardan kendinize ait olan burcu bulup “devamını oku” ibaresini tıklayın. İlgili yazıya geçtiğinizde hem burcunuzun genel yorumunu okuyabilir hem de sayfanın alt kısmında bulunan “Yorumla” bölümüne sorunuzu yazabilirsiniz.

  • Bu sene aşkı bulacak mıyım?
  • 2018’de bebeğim olacak mı?
  • Eski sevgilimi çok özlüyorum bana geri dönecek mi?
  • idealimdeki işe bu sene kavuşacak mıyım?
  • Kariyerimle ilgili şöyle bir planım var sizce uygun mu? vesaire gibi sorularınızı Mutlu Astroloğa sorabilir kişiye özel 2018 burç yorumları alabilirsiniz.

2018 Burç Yorumları Oğlak

2018 burçlar kuşağındaki oğlak burcuna dahil olanlar için öncelikle şunu söylemek gerekir ki oğlak insanın kendine en has olan niteliklerinden biri zor engelleri aşabilmesi ve bu konudaki üstün başarısıdır. Bu nitelikleri kimi oğlaklarda gençlik dönemlerinde yüzeye çıkmasa da yetişkinlik dönemlerinde mutlaka kendini hissettirmeye başlar. Oğlak burcu 2018 yılında bu yeteneklerinin yavaş yavaş gelişmeye başladığını görecekler. Geçen sene de bu yönde bir değişim hissedenleriniz olmuştur. Zaten bu durum, oğlaklar için son 2 yıldır hareketlenen bir durum. 2018 de oğlak burcunu neler bekliyor Oğlak 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Kova

2018 astroloji yorumları içerisinde kova burcunu neler bekliyor? Kova Burcu 2018 yılında iş hayatı içerisinde biraz inişli çıkışlı dönemler geçirebilir. 2018 yılının ilk çeyreğinde yaşanacak olan bu iniş çıkış yıl boyunca devam etmeyecek. İlk çeyrekten sonra ani bir değişimle her şey rayına oturacak. Kova burcu insanı kariyerine çok odaklı değildir ve iş dünyasını pek de sevmemesine rağmen yine de başarılıdır. Yeter ki istesin! Son 2 yıldır bu konuda değişim yaşayan Kova burçları 2018 yılında da umulmadık kariyer zıplamaları yaşayabilirler. Sosyal olaylar içerisinde aktivist biçimde yer alma isteği azalabilir. Kova 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Balık

2018 burç yorumları balık burcu için hem sevindirici hem biraz endişe verici olabilir. 2018 de balık burcu iş hayatında bazı gerginlikler yaşayabilir. Son derece iyi kalpli oluşu ve bu nedenle kendinden fazla ödün vermesi nedeniyle iş hayatında ani sinir patlamaları yaşayabilir. Belli bir kariyer yapabilmek için en gerekli karakter özelliklerinden biri olan ‘Kendini Pazarlamak’ yani insanların beğenisini kazanmak amaçlı yapılan kendini ifade etme şekli balık burcuna uygun bir tavır değildi ve geçtiğimiz sene bu yönünü terbiye etme çabasına girişmişti. İşte bu sene bunun meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir yıl olacak. 2018 burçlar kuşağında Balık 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Koç

2018 astroloji yorumları koçlara ne fısıldıyor? Koç burcu 2018 aşk hayatı içerisinde çok önemli değişimler yaşayacak ama bu değişimleri belli evrelerdeki Koçlar yaşayacak. 8 Nisan ve öncesinde doğmuş Koçlar karşı cinsle olan ilişkilerinde son derece dikkatli olmalı. 2018 öncesindeki son bir, bir buçuk yıl içerisinde sergilediğiniz kıskanç tavırlar partnerinizi hayli bıktırmış olabilir. Sevgiliniz/eşiniz ya da bir arkadaşınızı kıskanıp verdiğiniz aşırı tepkileri unutmadı ve zihninde biriktiriyor. Bu yıl da bu gibi hatalara devam edecek olursanız ilişkinizde ayrılık söz konusu olabilir. Koç 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Boğa

2018 burçlar kuşağının aşk konusunda belkide en şanssız üyesi olan boğa burcu 2018 aşk hayatında kalıcı bir düzen tutturabilecek. Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur. Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir özelliktedir. 2018 yılında bu huylarında değişim yaşayabilirler. Boğa kadınında geçen sene düşen dişil enerji 2018’de normale dönebilir. Boğa erkeklerinde ise bir düşüş gözlenebilir. Bu denge nedeniyle 2018 yılında boğa kadını ve erkeği arasında ilişki uyumu görülebilir. Yani karşı cinsten ilgi duyacağınız biriyle burçtaş olduğunuzu öğrenirseniz bu ilişkinin iyi bir gidişat yakalayabileceğini ön görebilirsiniz. Boğa 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları ikizler

ikizler burcu 2018 iş hayatı hayli hareketli görünüyor. Kimi ikizler için iş değişiklikleri, bir kısım ikizler için şube ya da departman değişikliği, kimisi için de işsizlik söz konusu olabilir. İşsizliğin uzun süre devam etmeyeceğini şimdiden belirtelim. Çünkü bu dingin dönemlerinde boş durmayıp ayakları yere basan planlar yapan ikizleri iş hayatında çok daha güzel şeyler bekliyor olacak. ikizler burcunun çevre ve şartlara karşı gösterdiği adaptasyon yeteneği onun başarısının bir numaralı sırrı olacak. İş yaşamındaki gidişat, ekonomik dalgalanmalar, şartlar içerisinde var olunan noktada en ideal durumu belirleme yeteneği onu iş hayatında vazgeçilmez kişilerden yapıyor. ikizler 2018 devamı için tıkla

2018 Burç Yorumları Yengeç

2018 burç yorumlarının tam ortasında yer alan yengeç burcu 2018 aşk hayatında bazı iniş çıkışlar yaşayabilir. Gerçek aşkı bulması için bu iniş çıkışlara ihtiyacı var. Yengeçler aşka tutkun insanlardır. Kadını da erkeği de böyledir. Hayatlarında aşk yoksa kendilerini başka bir şeylere adamaya meyillidirler ama gerçek aşkı bulurlarsa dünyayı unutacak güce sahiptirler. Bunu dile getirmeseler de ruhunun derinliklerinde gerçek aşk arayışı hep vardır. Bu sene de bu arayış devam edecek. Yengeç erkeklerinin hayranlık duyup aşk yaşayacakları en ideal burcun Akrep olduğunu hatırlatalım. Yengeç kadınlarının ise kısa vadede yay burcu erkeği ve uzun vadede ise Kova erkeği ile mutlu olabileceğinin altını çizelim. Evli olanlar, önerilen bu burçlarla evli değillerse kendilerini asla tamamlanmış hissedemeyebilirler. Yengeç 2018 devamı için tıkla

2018 Burç Yorumları Aslan

2018 de aslan burcunu neler bekliyor? Aslan burcu iş hayatında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilir. Eğlenceli ve espritüel tavırlarınızdan son derece keyif alan çevreniz için iş hayatında da aranılan bir karaktersiniz. Bu haliniz üst düzey yöneticilerin ya da patronların gözünden kaçmayacak. Bu nedenle yeni teklifler almanız olası. Hiç ummadığınız kariyer teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Terfi edebilir ya da daha büyük bir firmada çalışmaya başlayabilirsiniz. Yalnız bu seneki iş yaşamınızda daha planlı olmanız gerekecek. Çünkü unutkanlık gibi sorunlar nedeniyle bıraktığınız olumlu intibayı zedeleyebilirsiniz. Aslan 2018 devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Başak

Başak burcu 2018 astroloji yorumları hayli dikkat çekici. Başaklar için iş hayatı için kısmen olumlu kısmen de olumsuz gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Şunu geçen sene de söylemiştik; ‘Üzerinize vazife olmayan pek çok yükü omuzlarınızda taşımaktaydınız.’ Geçen sene bu yüklerden arınmaya çalışan çok Başak oldu. Başarabileni var başaramayanı var. Eğer bu yükler hala sırtınızdaysa arınmaya devam etmelisiniz. Böylece işinizin asıl sınırları içerisinde daha odaklı ve kolay çalışabilirsiniz. Bu da zihnen ve bedenen hafifleme dinlenme sağlayacak. Maddi açıdan güzel bir yıl olacak, beklenmedik paralarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin yıllar önce vermiş olduğunuz bir borcun geri gelmesi ya da şans oyunlarından gelecek küçük ikramiyeler gibi… 2018 Başak devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Terazi

Terazi burcunu 2018 de neler bekliyor? 2018 burçlar kuşağındaki aşk çizgileri terazi için oldukça eğlenceli görünüyor. Karşı cinsle olan ilişkilerinde zamanla hayli beceri kazanmış olan Teraziler ilişkilerinde bu yıl bunun etkilerini görecekler. Karşı cinse karşı sadece biraz daha hassas ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Bu konuda bazen ipin ucunu kaçırabiliyorsunuz. 2018’in ilk yarısında tanışacağınız biriyle yılın ikinci yarısında bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli olan Teraziler ise eşlerine daha çok vakit ayırmak konusunda ufak planlar yapabilir. Hatta yapmanız önemle tavsiye edilir. Eşinizin iç dünyasını biraz daha anlamaya çalışmanız her ikinize de iyi gelecek. 2018 Terazi devamı için tıkla!

2018 Burç Yorumları Akrep

2018 burç yorumları içerisinde en sıra dışı yorumlar elbette yine akrepler için! Akrep burcu 2018 aşk hayatı yine çoğu zaman olduğu gibi bu yıl da son derece sıra dışı olacak. Aşkı diğer burçlara nazaran çok daha farklı yaşayan akrepler, derin ve eşsiz sevdaların insanlarıdır. İlişkilerini asla olağan yaşamazlar ve onların bu yönü geride büyük aşıklar birikmesine neden olur. Şu sözü bilirsiniz; bir Akreple aşk yaşayan bir daha asla eskisi gibi olamaz! Aşkı bir sihir gibi yaşayan Akrepler, buna ayak uydurabilecek partnerlere denk gelecek olurlarsa 2018’de büyük aşk yaşayabilirler. Zaten ilişkisi olan Akrepler için yaşadıkları ilişkide ufak iniş çıkışlar görülebilir. Evli Akrepler cinsel yaşamlarına dikkat etmeli, monoton bir sürece girmemeye özen göstermeliler. 2018 Akrep devamı için tıkla

2018 Burç Yorumları Yay

Yay Burcu 2018 astroloji yorumu diyor ki yayların bu seneki aşk hayatı hayli güzel görünüyor. Henüz aşkı yakalayamamış olan Yaylar bu sene bu şansı yakalayabilir fakat oldukça seçici olmanızda fayda var. 2018’de aşkı yakalayacağım diyerek önünüze gelen ilk adaya hemen odaklanmayın. Yay burcu rahatlığı ve gününü yaşamakla bilinir. 2018’de buna ayak uydurabilecek bir partner seçmeniz çok önemli. Aksi halde hayatınıza alacağınız kişi ile ciddi mantık hataları yaşayabilirsiniz. 2018 Yay devamı için tıkla!

***

2018 burçlar kuşağındaki gizemler, bilinmeyenler, şanslar, talihsizlikler hepsi biz insanlar için. Acısıyla tatlısıyla 2018 de burçları neler bekliyor kişiye özel yıldız haritası ve burç yorumları ile 2018 astroloji dünyasını Mutlu Astrologla keşfedin. 2018 burç yorumlarınızın detayları için ilgili linklere tıklamanız yeterli.