Ön sevişmede erkek ne ister neleri arzular, beklentileri nelerdir, bu yazıda detaylarıyla anlatıyoruz. Ön sevişme önerilerimize kulak verin.

Ön sevişmede erkek ne ister gibi soruları akıl edip internette arıyor olmanız, cinsel olgunluğa erişmiş bir kadın olduğunuzun göstergesidir. Geriye kalan tek şey cinselliği hem kendiniz hem de partneriniz için daha iyi bir hale getirmek için ihtiyacınız olan bilgi ve işe yarayacak önerilere ulaşmak. Biz de bunu yapacağız! Bazı bilgiler verecek ve ek olarak Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyabileceğiniz linki de bu yazımızın sonuna ekleyeceğiz.

Ön  Sevişmede Erkek Ne ister Ne Bekler?

Ön sevişmede erkek ne ister konusunda Women Health tarafından yapılan bir araştırmaya göre erkekler seks esnasında canlı ve cesur kadınlardan hoşlanıyor ama ön sevişme esnasında kadının yumuşak dokunuşlar ile başlayıp yavaş yavaş sertleşen tavırları erkekleri çok heyecanlandırıyor. Canlılık ile anlatılmak istenenin, cinsel münasebetin gidişatını erkek tarafa bırakmayan, gidişata yön veren bir kadın olduğu şeklinde açıklanmış. Cesaret ile kast edilen ise yeni şeyler denemekten çekinmeyen, partnerinden utanmayan bir kadın modeli olduğu belirlenmiş.

Uzmanlar diyor ki ‘Kadın, cinselliği gerektiği kadar bilmediği için utangaç ve ürkek oluyor. Deneysellikten uzak kalıyor ve partneri ile birlikte keyif alabileceği şeylerin neler olabileceğine dair keşifler yapamıyor. Sevişme esnasında ya da ön sevişmede erkek ne ister bilmediği için erkeği açısından tam bir doyum sağlayamıyor.’

Ön Sevişmede Erkek Ne ister Yataktaki Kraliçe’den Tüyolar

İnternet elbetteki eşsiz bir bilgi kaynağı fakat kendiniz ve partneriniz için ideal bir cinsel yaşam oluşturabilmek için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatan bilgileri derli toplu şekilde internet dergi ve gazetelerinden bulabilmeniz sansür nedeniyle hayli güç. Buna en iyi alternatifleri ise bu konudaki pdf e-kitaplar oluşturuyor. Cinsellikte yapılması ve yapılmaması gereken her şeyi eksiksizce anlatan e-kitaplar mevcut. Bu kitapları kaynak olarak alıp, aklınızdaki soru işaretlerinin tamamını kısa sürede yok edebilirsiniz. Örneğin Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabından faydalanabilirsiniz. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki alt satırlarda göreceksiniz.

Bu e-kitapla erkeklerin ne istedikleri hakkında çok geniş kapsamlı bilgilere derli toplu şekilde tek kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe kitabı isminden de anlayacağınız gibi yatağının ve haliyle de erkeğinin kraliçesi olmayı başarmış kadını temsil ediyor. Neyi ne zaman yapmanız gerektiği, neleri asla yapmamanız gerektiği gibi tüm bilgiler sıralı biçimde tüm metotları ile anlatılıyor. Hem de resimli ve yazılı şekilde!

“Ön sevişmede erkek ne ister” sorusunun tüm cevaplarını yazılı ve resimli olarak görmek isteyenler kitabı şu adresten okuyabilirler.  https://yataktakikralice.com

Yataktaki Kraliçe Kitabı