Sekste erkekler ne ister nelerden hoşlanır tüm detayları bu yazıda anlattık. Sekste beklentileri neler, nasıl mutlu olurlar ve daha fazlası.

Uzmanların da her fırsatta söylediği gibi erkeğinizi kendinize bağlamak, onun hayranlığını her daim elinizde tutmak için cinsel yaşam önemli bir anahtar. Sekste erkekler ne ister sorusu ve bu sorunun cevapları bu nedenle çok önemli bir konu. Biz de sekste ve yatakta erkeğinizin beklentilerini karşılamak için neler yapmanız gerektiğini anlattık ve Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirip okuyabileceğiniz linki de yazımızın sonuna ekledik.

Sekste Erkekler Ne ister Erkeklerden Dinleyelim

Sekste erkekler ne ister konusunda yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin seks esnasında canlı ve cesur kadınlardan hoşlandıkları tespit edilmiş. Canlılık ile anlatılmak istenenin, cinsel münasebetin gidişatını erkek tarafa bırakmayan, gidişata yön veren bir kadın olduğu şeklinde açıklanmış. Birçok erkek partnerini ‘Şişme kadın’ olarak tanımlamış ve ölü gibi yatmalarından şikayetçi olduklarını belirtmişler. Cesaret ile kast edilen olarak yeni şeyler denemekten çekinmeyen, partnerinden utanmayan bir kadın modeli olduğu belirlenmiş. Sekste erkekler ne ister konusunda yapılan bu araştırmada çıkarılan en önemli sonuç bu olmuş.

Uzmanlar şöyle bir tespit yapmış; ‘Cinselliğin tabu haline getirilmiş olduğu ülkelerdeki erkeklerin partnerlerinde şikayet ettikleri şeylerin temelinde kadın tarafın cinsel bilgisinin az olması yatıyor. Kadın, cinselliği ve neler yapılması gerektiğini bilmediği için utangaç ve ürkek oluyor. Deneysellikten uzak kalıyor ve partneri ile birlikte keyif alabileceği şeylerin neler olabileceğine dair keşifde bulunamıyor. Bu durum her iki taraf için de yetersiz bir cinsel yaşama neden oluyor.’

Sağlıklı bir yaşamın yapı taşlarından biri sağlıklı cinsel yaşamdır. Fiziksel sağlığınızdan tutun da psikolojik durumunuzdaki birçok aksaklığın kökeninde, hatta sevgiliniz ve eşinizle olan problemlerin temelinde bile cinsel yaşamınızdaki tıkanıklıklar yatıyor olabilir. Bu nedenle cinselliği doğru yaşayıp yaşayamadığınızı bilmek ve gerekiyorsa bazı düzenlemeler yapmak oldukça önemli.

Sekste Erkekler Ne ister Yataktaki Kraliçe Kitabı Detaylıca Anlatıyor

Kendiniz ve partneriniz için ideal bir cinsel yaşam oluşturabilmek için neler yapılması gerektiğini adım adım anlatan e-kitaplar mevcut. Bu kitaplardan en önemlisi Yataktaki Kraliçe kitabı. Yataktaki Kraliçe e-kitabı bu konuda fenomen olmuş bir kitap. Kolaylıkla indirip, bilgisayar ya da telefonunuzdan güvenle okuyabilirsiniz. Dijital olması nedeniyle ne okuduğunuzu, elinizde tutacağınız bir kitapta olduğu gibi kimsenin görmeyecek olması büyük bir avantaj.

Avrupa’da orta eğitim seviyesindeki gençlere eğitim kurumları tarafından cinsel yaşam eğitimi verilen okullar bulunmakta. Zaten bu ülkelerde cinsellik tabu olmadığı için aile büyükleri tarafından da çocuklara verilen öğüt ve akıllar var. Fakat dünya ülkelerinin çoğunda durum maalesef ki böyle değil. Ayıp kavramı nedeniyle bu durum kolay kolay aşılabileceğe de benzemiyor. Haliyle görev size düşüyor.

” Sekste erkekler ne ister ” konusunda yazılı ve resimli anlatımlarıyla Yataktaki Kraliçe kitabı hayli ufkunuzu genişletecek. Kitabı okumak isteyenler https://yataktakikralice.com adresini ziyaret edebilirler.

Yataktaki Kraliçe Kitabı