Kadınları azdırmanın yolları konusunda 5 etkili yolun neler olduğunu detaylarıyla anlattık. Kadınları azdırmanın 5 yolunu keşfedin kadınınızı mest edin.

Kadınları azdırmanın yolları olarak evet cinsel pozisyonlardan falan da bahsedeceğiz ama daha çok kadının zihnini nasıl bir frekansa geçirirseniz onu etki altına alabileceğinizden bahsedeceğiz. Çünkü bu konunun kökten çözümü burada yatıyor.

Kadınları Azdırmanın Yolları ve Yöntemleri

Beyler, kadınları azdırmanın yolları konusunda öncelikle şunu iyi anlamak gerekiyor; kadın ve erkek zihni arasındaki işleyiş farkı nedeniyle cinsel olgular hakkındaki yaklaşımlarımız da birbirinden oldukça farklılık arz ediyor. Çoğu erkek aşk hissetmediği bir kadının bile tek hareketiyle etki altına girip uyarılabilirken, kadınlar aşk duyduğu erkek tarafından bile zaman zaman bu etkiyi yaşayamayabilirler. Yani bazen aşk bile kadını azdırmanın anahtarı değildir. Çünkü kadın zihni cinselliğe bambaşka bakar.

Şunun altını çizelim, yatakta ya da yatağa geçmeden önce ne yaparsanız yapın kendisine gurur duygusu hissettiremediğiniz bir kadına asla çekici ve seksi görünemezsiniz. Çekici ve seksi görünmediğiniz bir kadını da ne yaparsanız yapın azdıramazsınız. Size karşı asla arzu, heyecan duymaz!

Bu temeli oluşturmak için sizin gibi bir erkekle birlikte olduğu için gurur duymasını sağlamanız gerekir. Çünkü bu gurur, kadının zihninde erkeği ile yapacağı seks gereksinimini artıracak yegane şeydir. Bu çok önemli! Asla görmezden gelmeyin. Kadınları azdırmanın yolları üzerinde atacağınız ilk adım bu olmalı.

Kız arkadaşlarına, ailesine, hepsinden önemlisi de kendi kendiyle konuşurken sizden gururla bahsedebiliyorsa cinsel anlamda da size doğru akacak demektir. Bir kadın en keyifli anlarını, en heyecan verici dakikalarını yanında olmaktan en çok gurur duyduğu erkekle yaşar. Böylesi bir erkeğe sahip olduğunu düşünen kadını zevke getirmek için çok fazla şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü o zaten belli bir seviyede orgazmı zihninde yaşar haldedir.

Peki onu bu frekansa sokmak için yapmanız gerekenler neler? Aşağıdaki başlıkların bir kısmına ön yargıyla yaklaşıp ilk etapta tuhaf bulabilirsiniz ama detaylı açıklama kısımlarını mutlaka okumalısınız çünkü hepsi bilimsel kanıtları olan önerilerdir. Ayrıca bu yazı derleyen yazar ekibinin de 3 kadından oluştuğunu hatırlatalım. Yani bu önerilere güvenin beyler!

Yapılması Gerekenler:

  1. Romantik Sürprizlerle Duygusal Heyecanın Ritmini Korumak
  2. Erkeksi Takıların Gücünden Faydalanmak
  3. Kişisel Bakımınızı Gözle Görülür Hale Getirmek
  4. Centilmenliği Elden Bırakmamak
  5. Kadınları Azdıran Pozisyonları Öğrenmek

Kadınları azdırmanın yolları 1

Romantik Sürprizlerle Duygusal Heyecanın Ritmini Korumak

Bu neden önemli? Çünkü kadınların şöyle genel bir yargısı vardır; Romantik sürprizler yapan erkek seven erkektir. Seven erkeğe ise her hediye koşulsuz verilebilir!

Bu inanç kadını cinsel yaşamda daha aktif hale getirir. Çünkü sadece seks için kendisiyle birlikte olunmadığının kanıtını bulmuştur. Bu kanıtla yoluna güvenle devam edebilir. Güven duygusuna sahip oluşu cinsel paylaşımlarının artması yönünde onu motive eder ve kendini erkeğine karşı kilitlemez.

Kadınları azdırmanın yolları 2

Erkeksi Takıların Gücünden Faydalanmak

Kadınlar buna bayılır! Magazin dergilerinde her yıl yenilenen ‘Dünyanın En Seksi Erkekleri’ listesi üzerine araştırma yapan bir ekip, halktan kadınlar tarafından seçilmiş bu erkeklerin ortak özelliklerini analiz etti ve bazı sonuçlar çıkardı. Listenin en başında bu erkeklerin takı kullanmayı seven erkekler olduğu ortaya çıktı. Biz de takıların kadınlar üzerinde azdırıcı bir etkisi olduğu fikrine sonuna kadar katılıyoruz.

erkek takıları

Kadınları azdırmanın yolları 3

Kişisel Bakımınızı Gözle Görülür Hale Getirmek

Pek çok erkeğin yapmaktan hoşlanmadığı, kadınların ise görmekten son derece hoşlandığı bir durumdur. Elleri, saçı, sakalı, cildi bakımlı bir erkek kadınına estetik açıdan saygı duyduğu hissini yaratır ve her kadın bundan haz alır. Bu hazzın iki nedeni var. İlki erkeğinin daha iyi bir görünüme kavuşmuş olmasının hazzı. İkincisi ise erkeğin saygısından duyulan haz. Bunu da bir yere not edin beyler; Bir kadın kendisine saygı duymayan bir erkekle yapacağı cinsel paylaşımda derinlerde bir yerde mutlaka tiksinti hissedecek ve zamanla buna son verecektir.

Kadınları azdırmanın yolları 4

Centilmenliği Elden Bırakmamak

Hal hareketlerinizle gündelik yaşamda ona tam bir prenses, yatakta ise tam bir tanrıçaymış gibi davranmak! Ona kendini değerli hissettirebilecek her tavrınız bu sınıfa girer.

Kadınları azdırmanın yolları 5

Kadınları Azdıran Pozisyonları Öğrenmek

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız mantıkları kavradıysanız geriye son bir şey kalıyor. Kadınları azdıran pozisyonları detaylarıyla öğrenmek. Kadınları Azdıran Pozisyonlar başlıklı yazımızı tıklayarak resimli ve yazılı anlatıma ulaşabilirsiniz.

“Kadınları azdırmanın yolları” için 5 etkili yolun birbirinden bağımsız düşünülemeyeceğini hatırlatalım beyler. Etkili bir sonuç için bu 5 yolun tümünü barındırmalısınız.