Kova Burcu 2019 Kova burcunu neler bekliyor? Kova burcu 2019 aşk iş sağlık hayatı. Tüm detaylar. Hayatınızdaki değişimler neler olacak hepsini anlattık. Kova burcu 2019 gelişmeleri.

Kova Burcu 2019 İş Hayatı

Kova Burcu 2019 iş hayatı içerisinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir. Bu gelişmeler kısmen olumlu kısmen olumsuz olabilir. Kariyerine hiçbir zaman yeteri kadar odaklı olmamış Kovalar bu süreci daha zor atlatabilirler. Sürecin hafiflemesi için işinize daha odaklı ve konsantrasyonu tam bir biçimde devam etmenizi öneriyoruz. Böylece, olumsuz olabilecek gelişmelere önceden tedbir almış olur ve hatta olumsuzlukları olumluya çevirme şansı yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Aşk Hayatı

Kova Burcu 2019 aşk hayatı belirsizlikler içerisinde ilerleyebilir. Karşı cinse duyabileceğiniz güvensizlik sebepleri meydana gelebilir. Geçen yıl karşı cinsle ilişkilerinde su gibi bir akış yakalayan Kovalar olmuştu. Bu yıl bu gidişatta tıkanıklıklar olabilir.

Kendi enerjisiyle barışık Kovalar var olan ilişkilerini güçlendirebilir hatta evliliğe doğru yol alabilirler.

Kova Burcu 2019 Evlilik Hayatı

Kova burcu 2019 evlilik yaşamında umulmadık mutluluklar yaşayabilir. Özellikle ilk yarıda doğmuş olan kovalar 2019 evlilik hayatlarında son derece olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Elbette bu ara sıra da olsa ufak münakaşalar yaşanmayacağı anlamına gelmiyor ama öylesine güzel gelişmeler olacak ki bu ufak tefek çatışmalar çeşnisi olacak.

Kova Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Kova Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Odaklanmak’. Hayatınıza ve iç dünyanıza odaklanmak. Varsa dağınıklıkları toparlamak ve yaşamınızla ilgili her şeyi bir düzene sokmak. Bunun üzerine emek vermeyen Kovalar 2019 yılında Kova burcuna bahşedilecek mucizeleri kaçırabilirler. Burcunuza özel mucizevi gün ve anları yakalayabilmeniz için tılsımlı görevinizi yıl boyunca ihmal etmemeniz gerekiyor.

Yaşamınıza hayli ivme kazandırma gücü olacak bu mucizeler 2019 yılında 3 kez yaşanacak. İlki, Şubat ayı ortası gibi ikincisi Mayıs ortalarında, üçüncüsü ise 12 Aralık/25 Aralık arasında olabilir. Özellikle bu tarihler yaklaşırken dikkat kesilmelisiniz. Mucizeler ‘Merhaba, Ben mucizeyim ve sana geldim’ diyerek gelmez. Sıradan görünür ve onları sizin yakalayıp, değerlendirmenizi beklerler!

Kova Burcu 2019 Sağlık Durumu

Kova Burcu 2019 sağlık durumunda bakteriyel rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalı. Özellikle cilt konusunda. Kova burcu insanlarının ciltleri zaten son derece hassastır. Bu nedenle havuz, hamam gibi umuma açık yerlerden mantar kapma riskiniz yüksek. Bir tanıdığınızın evine gittiğinde giyeceğiniz terlik bile ayak mantarı kapmanıza sebep olabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***