Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Yay Burcu 2018 Yorumu Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:16

Yay Burcu 2018-2018 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yay Burcu 2018 İş Hayatı

Yay Burcu 2018 iş hayatı kimileri için çok olumlu, kimi Yaylar içinse hafif sıkıntılı geçebilir. 23 Kasım 15 Aralık tarihleri arasında doğanlar olumlu gelişmeler yaşayacak, diğer Yaylar ise ufak tefek sıkıntılar geçirebilir. Fakat bu sıkıntılar da öyle büyütülecek meseleler olmayacak.

Yay burçlarının geneli için 2018 yılı mali refahı yükseltecekleri bir yıl olacak. Tutumlu olmak konusunda kendinizi biraz daha terbiye etmeniz gerekiyor. Çünkü Yay burçlarının para kazanma potansiyeli yüksektir ama kazandığı parayı değerlendirme ve elde tutma konusunda eksiktirler.

Yay burcu genellikle birilerinin altında çalışmayı sevmez. Bu nedenle kendi işlerini kurmak ve yönetmek konusunda heveslidirler. 2018 yılında kendi işinizi kurma çalışmalarına başlayabilirsiniz. Planlı olur ve savruk davranmazsanız çok iyi noktalara gelebilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2018 aşk hayatı hayli güzel görünüyor. Henüz aşkı yakalayamamış olan Yaylar bu sene bu şansı yakalayabilir fakat oldukça seçici olmanızda fayda var. 2018’de aşkı yakalayacağım diyerek önünüze gelen ilk adaya hemen odaklanmayın.

Yay burcu rahatlığı ve gününü yaşamakla bilinir. 2018’de buna ayak uydurabilecek bir partner seçmeniz çok önemli. Aksi halde hayatınıza alacağınız kişi ile ciddi mantık hataları yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Sosyal Hayatı

Yay burcu 2018 sosyal hayatı da oldukça hareketli geçecek. Konfor düşkünlüğünüzün ön planda olduğu yer ve mekanlarda sıkça yer alabilirsiniz. Siyasete ilgisi olanlar için aktif siyaset hayatı görünüyor. Ayrıca spor gibi kendinize dönük aktiviteler de 2018’de sıkça olacak.

Bu yıl diğer yıllara nazaran özellikle daha sosyal olmak isteyeceksiniz. Böylece Yayların sıkça akıllarını taktıkları ‘Acaba, hayatı kaçırıyor muyum?’ sorunsalı bir nebze durulacak.

Yay Burcu 2018 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2018 sağlık durumu konusunda endişe edeceği önemli rahatsızlıklar görülmüyor ancak ağız ve diş sağlığına ağırlık verilebilir. Ayrıca mide problemlerine dikkat etmelisiniz. Mide ve sindirim sisteminde sorunları olan Yaylar geçen yıl bu dertten yavaş yavaş kurtulmaya başlamıştı. Sindirim sisteminizi güçlendirmeye devam edecek doğal yöntemlere bu sene de devam etmenizde fayda var.

Yay Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2018’de çok şanslı olacak. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler yaşayabileceğinizi fakat bu mucizelerin gerçekleşmesi için tılsımlı görevinizi yerine getirmeniz gerektiğini belirtelim. Yay burcu tılsımlı görevi ‘Naiflik’.

Tavırlarınızda naifliğe yer verdikçe, burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri kolaylıkla hayatınıza çekebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

 

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Yay Burcu 2018 Yorumu Yay Burcunu Neler Bekliyor?” için 117 yanıt

Sınav öncesi bazı aksilikler olabilir Sevgili Yeşim, bu nedenle olabilecek tüm aksilikleri öngörüp gerekli tedbirleri alırsan sınav sorularında pek de sorun yaşamayacaksın gibi görünüyor. Şimdiden başarılar.

Merhaba 01.12.1999 da saat 11.55 te doğdum
Eğitim hayatımda beni neler bekliyor acaba , ve sağlığım nasıl görünüyor,👨👨👨

Merhaba Yusuf, eğitim hayatın gayet iyi geçecek gibi görünüyor ama şunu unutmamak lazım ki eğitim sadece okulda olmuyor. Ampirik yollarla da çok güzel bir eğitim alabilir kişi. Bu konuda daha açık görünüyorsun. Yaşayarak, pratikle edinilen donanımın hayli yüksek olacak gibi görünüyor. Sağlık ise sıkıntılı görünmüyor.

2018’in ilk yarısı biraz zorlayıcı geçti. İkinci yarısı nasıl olacak? 8 Aralık 1991 sabah saat 5:00 ‘da doğdum. Teşekkürler şimdiden 🙂

ikinci yarı daha kolay olacak gibi görünüyor. Tılsımlı görevlerinizi ihmal etmeyin. Üstteki genel yorumda yazıyor tılsımlı görevleriniz.

02/12/1972 doğumluyum..Ama doğum saatimi bilmiyorum.Canım dediğim dostumla 1,5 senedir sürekli tartışma içindeydik.Son 3 aydır da hiç görüşmüyoruz.Aramızın düzelebilme ihtimali var mı acaba?

Telafisi olmayacak suçlar işlenmemişse elbette, neden düzelmesin! İletişime geçer ve arkadaşlığınızı düzeltmek adına görüşmek isterseniz o da razı olacaktır.

Merhaba,30.11.1982 saat 05 doğumluyum.Mali açıdan rahatlama yeni bir ev vs. söz konusu olacakmı bu yıl?Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Evet maddi bir rahatlama olacak gibi görünüyor. Özellikle Haziran ayı gibi ufak ufak etkileri görebilirsiniz.

12.12.1989 yılında eskişehirde saat 6-7 arasında doğdum 2018 de evlilik var mı bide 01.01,1990 yılında doğan biriyle bir ilişkim gözüküyor mu cevaplarsanız cok sevinirim

Merhaba.12.12.1986 Elazıg 12.30 13.30 arası evlilik yaşı hesaplamasını biliyorsanız benim evlilik yaşımı hesaplarmısınız

2018 yay burcu için beklenmedik ani evlilikler mümkün ama sizin haritanızda evlilik göremedik Sevgili Yeliz.

Selam.Ben 09.12.1988 dogumluyum.Merak ediyorum 30.08.1992 dogumlu biriyle evlilik bekleniyormu?Evlilik ve ask konusunda yorumlarinizi bekliyorum.

Merhaba, evlilik görünmüyor ama mutlu bir aşk olabilir 2018 de özellikle Mart ayı gibi tanışacağınız biriyle.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.