Yay Burcu 2018-2018 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yay Burcu 2018 İş Hayatı

Yay Burcu 2018 iş hayatı kimileri için çok olumlu, kimi Yaylar içinse hafif sıkıntılı geçebilir. 23 Kasım 15 Aralık tarihleri arasında doğanlar olumlu gelişmeler yaşayacak, diğer Yaylar ise ufak tefek sıkıntılar geçirebilir. Fakat bu sıkıntılar da öyle büyütülecek meseleler olmayacak.

Yay burçlarının geneli için 2018 yılı mali refahı yükseltecekleri bir yıl olacak. Tutumlu olmak konusunda kendinizi biraz daha terbiye etmeniz gerekiyor. Çünkü Yay burçlarının para kazanma potansiyeli yüksektir ama kazandığı parayı değerlendirme ve elde tutma konusunda eksiktirler.

Yay burcu genellikle birilerinin altında çalışmayı sevmez. Bu nedenle kendi işlerini kurmak ve yönetmek konusunda heveslidirler. 2018 yılında kendi işinizi kurma çalışmalarına başlayabilirsiniz. Planlı olur ve savruk davranmazsanız çok iyi noktalara gelebilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2018 aşk hayatı hayli güzel görünüyor. Henüz aşkı yakalayamamış olan Yaylar bu sene bu şansı yakalayabilir fakat oldukça seçici olmanızda fayda var. 2018’de aşkı yakalayacağım diyerek önünüze gelen ilk adaya hemen odaklanmayın.

Yay burcu rahatlığı ve gününü yaşamakla bilinir. 2018’de buna ayak uydurabilecek bir partner seçmeniz çok önemli. Aksi halde hayatınıza alacağınız kişi ile ciddi mantık hataları yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Sosyal Hayatı

Yay burcu 2018 sosyal hayatı da oldukça hareketli geçecek. Konfor düşkünlüğünüzün ön planda olduğu yer ve mekanlarda sıkça yer alabilirsiniz. Siyasete ilgisi olanlar için aktif siyaset hayatı görünüyor. Ayrıca spor gibi kendinize dönük aktiviteler de 2018’de sıkça olacak.

Bu yıl diğer yıllara nazaran özellikle daha sosyal olmak isteyeceksiniz. Böylece Yayların sıkça akıllarını taktıkları ‘Acaba, hayatı kaçırıyor muyum?’ sorunsalı bir nebze durulacak.

Yay Burcu 2018 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2018 sağlık durumu konusunda endişe edeceği önemli rahatsızlıklar görülmüyor ancak ağız ve diş sağlığına ağırlık verilebilir. Ayrıca mide problemlerine dikkat etmelisiniz. Mide ve sindirim sisteminde sorunları olan Yaylar geçen yıl bu dertten yavaş yavaş kurtulmaya başlamıştı. Sindirim sisteminizi güçlendirmeye devam edecek doğal yöntemlere bu sene de devam etmenizde fayda var.

Yay Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2018’de çok şanslı olacak. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler yaşayabileceğinizi fakat bu mucizelerin gerçekleşmesi için tılsımlı görevinizi yerine getirmeniz gerektiğini belirtelim. Yay burcu tılsımlı görevi ‘Naiflik’.

Tavırlarınızda naifliğe yer verdikçe, burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri kolaylıkla hayatınıza çekebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***