Saba Tümer ve Nilgün Belgün beraber yaptıkları hava yolculuğu esnasında yaşananlar nedeniyle Türk Hava Yollarına ateş püskürdü!

Çektikleri videoda olanları anlatan ve kendi medyalarından paylaşan ikili, Erzurum Yer Hizmetleri ve Türk Hava Yolları hakkında sert konuştu.

Olayın ilk anlarında mevzuya eğlenci tarafından bakabilen bu tatlı iki komik kadın, yayınladıkları ilk videoda eğleniyor görünürlerken bir sonraki videoda durum oldukça farklı oldu. Saba Tümer’in ilk yorumu takipçilerini hayli güldürmüştü.

Biz maalesef kötü hava şartları nedeniyle yine Van’a gidemedik. Saat 12’den beri uçuyoruz ve şu anda Erzurum’a zorunlu iniş yaptık! Hayaller Van gercekler Erzurum.

Sonrasında ise sis nedeniyle iniş yapılamadığı, önce Van’a gidildiği ve havaalanı üzerinde 1 saat dönüp durulduğunu, ardından Erzurum’a geçildiğini, Erzurumda  da sayım ekibinin uçaktaki yolcu sayısını defalarca yanlış saydığını bu nedenle bir türlü uçaktan inemediklerini kızgın bir dille belirttiler.

Saba Tümer ikinci video paylaşımının yanına şu notu ekledi ve ilk videodaki eğlenceli hallerinden bu sefer eser yoktu!

Yolcuların en değerli şeyini, zamanını çaldın. Tecrübesizliğin ve saygısızlığından dolayı hem #thy hem de Erzurum yer hizmetlerinden şikayetçiyiz!!!

THY2ye kızan ünlüler