Yay Burcu 2019-2019 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yay Burcu 2019 İş Hayatı

Yay Burcu 2019 iş hayatı harika geçecek. Mali konularda ve kariyer konularında geçmiş yıllarda hatalar yapan Yaylar, geçmişe dönük iç hesaplaşmasını büyük oranda halletti. Hatalarını anladı, kaçırdığı fırsatları fark etti ve bir daha benzer hatalar yapmamak için gelecek planlarını yapmaya başladı.

Yay burcu insanının para kazanma potansiyeli oldukça yüksektir fakat kazandığı parasını elinde tutma ya da kazançlı bir yatırıma dönüştürme konusunda eksiktir. Bu yıl buna odaklanacak olan pek çok Yay bulunmakta. Bir işletme sahibi olan Yaylar kazançlı yatırımları gözden geçirmeye başlayacaklar. Çalışan konumundaki Yaylar da harcamalarını biraz daha kısıp birikim yaratma çabasına girecekler. Bu yaklaşımlarının neticeleri güzel olacak.

İşsiz olanlar, bu sene düşledikleri işe giriş yapabilir ya da düşük sermaye ile de olsa kendi işlerini kurma yoluna gidebilirler.

Yay Burcu 2019 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2019 aşk hayatı biraz çalkantılı olabilir. Kendiyle çatışma halini seven Yaylar canları istediklerinde aşkı tatsız bir hale de sokabilir ya da aşka tat katabilir. Bu çatışma hali dış dünyaya yansıyacak derecede yüzeye çıkarsa partneriniz ya da eşiniz olan kişiyle de çatışma yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Bu nedenle dikkat! Sizin olanı sevin, kendinizi sevin! Çatışmaya biraz mola verin. Yay burcu son derece mükemmeliyetçi bir burçtur. Çatışmaları da bundan kaynaklanır ama unutmayın kimse mükemmel değil.

Henüz ilişkisi olmayan Yay burçları aşkı bu sene de bulamayabilir. Bunla beraber, vakit geçirmekten keyif alacağı kısa süreli ilişkiler yaşayabilir.

Yay Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Planlı Olmak’. Hayatınızın her alanına plan getirmek ve bu plana uymak size çok şey katacak. Hem yaşam düzeninize katkı sağlayacak hem de 2019’da Yay burcuna bahşedilmiş mucizelerin su gibi size akmasını sağlayacak.

Hayatınıza olumlu bir ivme kazandıracak bu mucizeler iki kez yaşanacak. İlki Haziran ayı ortası gibi, ikincisi ise 25 Aralık 01 Ocak gibi gerçekleşebilir.

Tılsımlı görevinize yıl boyunca sadık kalmayı ihmal etmeyin, verdiğimiz tarihlere dikkat kesilin ve mucizelerinizi yakalayın.

Yay Burcu 2019 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2019 sağlık durumu gayet iyi, ciddi bir sorun görünmüyor fakat zihinsel egzersizler yapmanız gereken durumlar var. içinizdeki kin ve nefreti ortadan kaldırmaya yönelik egzersizler bunlar. Düşünsel ve tek başınıza yaşamanız gereken bir tedavi gibi. Hayatınızı geçmişten bu yana gözden gezdirerek kin ve nefret duyduğunuz ne olmuşsa bunları hatırlayın. Kendinizi boşuna üzmüş olduklarınızı tespit edin ve bunları zihninizden atmak için affedin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***