Yay Burcu 2019 Yorumu

Yay Burcu 2019-2019 Yay burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yay Burcu 2019 İş Hayatı

Yay Burcu 2019 iş hayatı harika geçecek. Mali konularda ve kariyer konularında geçmiş yıllarda hatalar yapan Yaylar, geçmişe dönük iç hesaplaşmasını büyük oranda halletti. Hatalarını anladı, kaçırdığı fırsatları fark etti ve bir daha benzer hatalar yapmamak için gelecek planlarını yapmaya başladı.

Yay burcu insanının para kazanma potansiyeli oldukça yüksektir fakat kazandığı parasını elinde tutma ya da kazançlı bir yatırıma dönüştürme konusunda eksiktir. Bu yıl buna odaklanacak olan pek çok Yay bulunmakta. Bir işletme sahibi olan Yaylar kazançlı yatırımları gözden geçirmeye başlayacaklar. Çalışan konumundaki Yaylar da harcamalarını biraz daha kısıp birikim yaratma çabasına girecekler. Bu yaklaşımlarının neticeleri güzel olacak.

İşsiz olanlar, bu sene düşledikleri işe giriş yapabilir ya da düşük sermaye ile de olsa kendi işlerini kurma yoluna gidebilirler.

Yay Burcu 2019 Aşk Hayatı

Yay Burcu 2019 aşk hayatı biraz çalkantılı olabilir. Kendiyle çatışma halini seven Yaylar canları istediklerinde aşkı tatsız bir hale de sokabilir ya da aşka tat katabilir. Bu çatışma hali dış dünyaya yansıyacak derecede yüzeye çıkarsa partneriniz ya da eşiniz olan kişiyle de çatışma yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Bu nedenle dikkat! Sizin olanı sevin, kendinizi sevin! Çatışmaya biraz mola verin. Yay burcu son derece mükemmeliyetçi bir burçtur. Çatışmaları da bundan kaynaklanır ama unutmayın kimse mükemmel değil.

Henüz ilişkisi olmayan Yay burçları aşkı bu sene de bulamayabilir. Bunla beraber, vakit geçirmekten keyif alacağı kısa süreli ilişkiler yaşayabilir.

Yay Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Yay Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Planlı Olmak’. Hayatınızın her alanına plan getirmek ve bu plana uymak size çok şey katacak. Hem yaşam düzeninize katkı sağlayacak hem de 2019’da Yay burcuna bahşedilmiş mucizelerin su gibi size akmasını sağlayacak.

Hayatınıza olumlu bir ivme kazandıracak bu mucizeler iki kez yaşanacak. İlki Haziran ayı ortası gibi, ikincisi ise 25 Aralık 01 Ocak gibi gerçekleşebilir.

Tılsımlı görevinize yıl boyunca sadık kalmayı ihmal etmeyin, verdiğimiz tarihlere dikkat kesilin ve mucizelerinizi yakalayın.

Yay Burcu 2019 Sağlık Durumu

Yay Burcu 2019 sağlık durumu gayet iyi, ciddi bir sorun görünmüyor fakat zihinsel egzersizler yapmanız gereken durumlar var. içinizdeki kin ve nefreti ortadan kaldırmaya yönelik egzersizler bunlar. Düşünsel ve tek başınıza yaşamanız gereken bir tedavi gibi. Hayatınızı geçmişten bu yana gözden gezdirerek kin ve nefret duyduğunuz ne olmuşsa bunları hatırlayın. Kendinizi boşuna üzmüş olduklarınızı tespit edin ve bunları zihninizden atmak için affedin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

39 Thoughts to “Yay Burcu 2019 Yorumu”

 1. Aydan

  Merhaba.2019 yay burcu yorumuna bakarsak ben yine evde kaldim😁.2020 yorumundaysa aşk vadediyor ama evlilik yok gibi.11.12.1981 de sabah 10.30 da samsun da dogdum. Bu yaştan sonra âşık olup evlenme şansım var mi.zamanini bilirsem gözümü dört acayim🤩.beni birakip baskasiyla evlenen sevgili bile olamadigim kişi sık sık karsima cikiyo.haliyle bu durumdan çok rahatsiz oluyorum.olaki haritama bakarsaniz eski sevgili parazit yapnaz insallah.sevgiler…

  1. Mutlu Yazar

   Hahahaha. Çok tatlısınız. Eski sevgili paraziti yok. Evet size bir süre daha evlilik görünmüyor ama aşkın yaşla ilgisi de yok. Endişe etmeyin bekarlığın tadını doya doya yaşayın derim. Sevgiler,

   1. Aydan

    Cok teşekkür ediyorum geri dönüşünüz icin.cevap geldi mi diye hergun bakiyordum.👏 Bir süre daha evlilik görünmüyor derken sureyi biliyosunuz da soylemiyosunuz degil mi.😫meraktan çatlarım şimdi. Hatta vesvese de gier bana.

 2. Yeşim

  Yorum12.12.1986 Elazığ 13.15 2019 da kariyer ve aşk hayatım asıl olacak.Teşekkürlerler

 3. Fatma

  25 kasim 1984 niğde doğumluyum yukselenim ve burcum yay 2019 yılını çok merak ediyorum. 2018 ve daha önceki yıllar çok zorlu geçti. Eşim yanimda olacakmı.,işim olacakmı iyi şeyler olacakmı

  1. Mutlu Yazar

   Evet, iyi şeyler olacağı görülüyor. Yukarıdaki genel yorumunuzda pek çok iyi şeyden söz ediliyor zaten ama ek olarak şunu söyleyebiliriz ki 2019’da tılsımlı görevlerinizi ihmal etmezseniz çok güzel bir yıl yaşayabilirsiniz.

 4. Nisan

  Merhaba, 20 Aralık 77 İzmir doğumluyum, burcum ve yükselenim yay, iş ve aşk’ta ne zaman şanş bana güler, teşekkürler:)

  1. Mutlu Yazar

   Merhaba, Mart ayı gibi şans çizginiz yükselişe geçiyor endişe etmeyin güzel şeyler olacak.

 5. Yeşim

  Yorum12.12.1986 Elazıg 13.00 işim gücüm rastgitmiyor üzerimde kötü enerji var mı.Teşekkürler

  1. Mutlu Yazar

   Bunu cevaplamak için enerji haritanıza bakıp uzun mesai harcamak gerekiyor arzu ederseniz Mutlu Astroloğun yakın zamanda sunacağı online danışmanlık hizmeti bekleyin. Danışmanlık alanında her türlü soruya cevap verilmesi hedefleniyor.

 6. Esin

  27/01/1987 05.15 Paris
  Merhabalar benim sorum 2019 ortasına kadar düzenli bi işim olacak mı para açısından rahatlama var mı ? Bir de aşk konusu ne alemde olacak 🙂 teşekkürler şimdiden

  1. Mutlu Yazar

   Evet maddi manevi rahatlama görülüyor aşk konusu belki ağır aksak ilerleyebilir ama genel olarak güzel bir dönem olacağı görülüyor. Sevgiler,

 7. arzu

  merhaba burcum yay yükselen kova ay burcum yengeç venüs akreote satürn aslanda retro merkür oğlakta mars ikizlerde retro jüpiter koçta 2019 da ev sahibi olabilecekmiyim tşk ederim

  1. Mutlu Yazar

   :))) Çok tatlısınız.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.