Kategoriler
2019 Burç Yorumları

Akrep Burcu 2019 Yorumu

Güncellendiği tarih 21.04.2018 saat 10:32

Akrep Burcu 2019-2019 Akrep burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Akrep Burcu 2019 Aşk Hayatı

Akrep Burcu 2019 aşk hayatı inanılmaz güzel geçecek. Zaten aşk insanı olan, aşkı derin ve eşsiz yaşayan Akrepler bu yıl da gerisinde çok aşık bırakacak.

Sıradan ilişkileri sevmeyen Akrep Burcu insanına ayak uydurabilecek partner sayısı az olmasına rağmen güzel anılar biriktirecekleri aşklar bu yıl kapıda olacak. Bir Akreple aşk yaşayan bir daha asla eskisi gibi olamaz sözü yine tekerrür edecek ve geri bıraktığınız aşıklar sizi uzun süre unutamayacak.

Evli ya da ilişkisi olan Akreplerin aklı, karşılarına çıkabilecek etkileyici bir şahsa kayabilir. Dikkat!

Akrep Burcu 2019 İş Hayatı

Akrep Burcu 2019 iş hayatında önemli projelere el atacak. Son yıllarda gelecek planlarına eskisinden daha çok önem veren Akrepler emeklerinin meyvesini yemeye başlayacak. Girişimci ya da şirket sahibi Akrepler mali açıdan önemli büyüme gösterecek.

Bir firmada orta ve üst düzey çalışan konumunda olanlar ek olarak kendi işlerini kurma fikrini düşünebilirler. Var olan işlerinden ayrılmadan kendi adlarına oluşturacakları yapılanmaları yönetebilirler.

2019 özellikle 10 Kasım ve 12 Kasım arasında doğan Akrepler için çok şanslı bir yıl olacak. Kariyer ve para kazandıracak işler kendiliğinden ayağınıza gelecek desek yalan olmaz. Akreplerin sahip olduğu karizma iş yaşamlarında bu sene de çok işlerine yarayacak.

Henüz çalışmayan ve iş arayışı devam eden Akrepler kendi ufak işletmelerini kurma yoluna gidebilirler. Sonucu başarılı görülüyor.

Akrep Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Akrep Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Fırsatçılık’. Hayatınızın hiçbir döneminde fırsatçı olmadınız. Hatta çoğu fırsatı kendi elinizde çevrenizde sevdiğiniz kişilerle paylaştınız. Şimdi buna son verme zamanı. Bu yıl önünüze çıkacak tüm fırsatları kendiniz için değerlendirmeniz gerekiyor aksi halde burcunuza bahşedilmiş mucizeleri de kaçıracaksınız.

Yaşamınıza harika bir ivme kazandıracak bu mucizeler 2019’da 2 kez yaşanacak. İlki Haziran ayı içerisinde belirsiz bir tarihte, ikincisi ise Aralık ayı sonu 02 Ocak arası gibi yaşanacak.

Bu tarihlere dikkat edin, tılsımlı göreviniz olan fırsatçılığı unutmayın ve mucizelerin hayatınıza akmasına olanak verin.

Akrep Burcu 2019 Sağlık Durumu

Akrep Burcu 2019 sağlık durumu gayet iyi görünüyor. Fakat ihmal etmemeniz gereken şeyler de var. Örneğin; Beslenme ve vücut kondisyonu konusunda daha dikkatli olmalısınız. Vücut iç ritmi yüksek olan Akrepler düzenli spor yaparak bünyesinin ihtiyacı olan ritim dengesini korumalı. Spor yapın! Beslenmenize de özellikle mineraller ve vitaminler konusunda dikkat edin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Akrep Burcu 2019 Yorumu” için 18 yanıt

Merhaba 10.11.1994 doğumluyum saat 11.20 öğleye doğru doğmuşum. Evlilik ve iş ile ilgili sizden bilgi rica ediyorum teşekkürler.

2019 yılında aşk hayatım nasıl olacak yeni bir ilişki görünüyordu 14.11.1990 saat 10:30Elazığ yorumlarınız için şimdi teşekkürler

Merhaba 3 yildir her yorumunuzu tek yek9 okuyorum. 24 ekim 86 izmir sabah 8.15 8.30 sulari dogum bilgilerim.ocak 2018 den beri issiz ve madden cok kötü durumdayim.bu artik degisecek mi?guzel bir is bulacakmiyim?maddi durumumuz duzelecek mi?

Merhaba Gulsen Hanım, astroloji ve sosyal durumlardan hareketle bir yorum yapalım bu kez. Ülke gerçeklerine baktığınızda avukattan mühendise pek çok işsiz mevcut. Yani iş bulmak herkes için gitgide zorlaşıyor. Hatta işi olanlar bile 2. iş ek iş arayışında. Hayat çok daha zorlaşıyor herkes için. Böyle bir gerçek var, kimse inkar edemez. Fakat diğer taraftan imkansız diye bir şey de yok. Şu vakte kadar ne tür işlere başvurdunuz bilemiyorum ama eğer çok seçici biriyseniz biraz esnemeniz iş bulmanıza fayda sağlayabilir. Astrolojik açıdan ise bir yerden para akışı olacağı görünüyor ama bu bir iş vesilesiyle midir yoksa başka tür bir gelir midir o biraz belirsiz. Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah iş arayanların yardımcısı olsun.

Mutlu hanım merhaba 30 12 1965 saat 03 45 de gece ankara doğumluyum bir yurtdışı işim var gibi net değil sadece haritmda yurtdışı görünüyormu benim için çok önemli kafam çok karışık teşekkür ediyorum şimdiden

07.11.1978 2.45 de izmirde dünyaua gelmisim.ilk defa gönderiyorum olurmu bakilirmu acaba.simdiden tesekkur ederim

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.