Zigavus Şampuan saç çıkarır mı sonuç vermesi için ne kadar süre kullanmak gerekir bunları anlattık. Saçını gürleştirmek isteyenlere bilgiler.

Son zamanlarda adı hayli duyulmaya başlamış olan, kullanıcıları hızla artan Zigavus Şampuanı inceledik. İşe yarayıp yaramadığını, beklenen sonucu verip vermediğini, gerçek Zigavus şampuanın nereden alınabileceğini ve en çok merak edilen olarak ta Zigavus Şampuan saç çıkarır mı sorusunun cevaplarını yazdık.

Zigavus Şampuan Saç Çıkarır mı?

Saç çıkarır mı, dökülen saçların yerine yenisi gelir mi ya da saç dökülmesi çok olmasa bile var olan saçları güçlendirip gürleştirir mi? Bu konuda iyi bir netice almak istiyorsanız öncelikle kendi saç tipinizi ve Zigavus ürün çeşitlerinden size en uygun olanı seçmeniz gerekiyor.

Kullanıcıların internette yapmış oldukları yorumların neredeyse hepsini inceledik. Bu markanın şampuan ve saç bakım ürünleri kullananların büyük kısmı fayda görmüş. Azınlık bir kesim ise netice alamadığını bildirmiş. Sanıyoruz bunun altında, kişinin saçı için uygun olan doğru ürünü seçmemiş olması yatıyor.

Zigavus Şampuanın 11 çeşidi, saç bakım ürünleri olarak da 7 farklı ürünü bulunuyor. Sizin saç yapınıza göre Zigavus şampuan saç çıkarır mı, hangisini tercih ederseniz saçınızı çıkarır buna yardımcı olalım. Aşağıda ürün çeşitlerini listeleyip yan taraflarına da hangi saç tipleri için uygun olduklarını yazacağız.

Şampuanlar;

 1. Sarımsaklı / Yoğun saç dökülmesi yaşayanlar için.
 2. Narlı / Uzamayan, sıkça kırılan saçlar için.
 3. Medicade / Problemli saç ve saç derisi için.
 4. Biberli / Ölü hücre yani halk tarafından kepek olarak bilinen durum nedeniyle saç seyrelmesi yaşayanlar için.
 5. Jujube / Güçsüz ve yıpranmış saçlar için.
 6. Papatyalı / Hassas saç derisine sahip ve de aynı zamanda yağlı saça sahip olanlar için.
 7. Pirinç Kepekli / Sertleşmiş ve boyalı saçlar için.
 8. Rose Mary & Kekikli / Aşırı yağlı saçlar için.
 9. Zeytinyağlı / Nemini kaybetmiş, kuru ve mat saça sahip olanlar için.
 10. Arganlı / Dökülme problemi olmayan ama tedbir amaçlı saçlarını kuvvetlendirmek isteyenler için.
 11. Güneş görmeyen ve hava almayan tesettürlü hanımlar için / Bu ürüne özel bir isim verilmemiş. Adı üstünde! Tesettürlü hanımlar için tasarlanmış bir şampuan.

Yardımcı Saç Bakım Ürünleri;

 1. Capixyl Sprey
 2. Oniki Ayrı Bitki Özlü Saç Kremi
 3. Saç Bakım ve Onarım Spreyi
 4. Bitkisel Kür Ampul
 5. Aleo Vera Saç Jölesi
 6. Aleo Vera Saç Bakım Maskesi
 7. Argan Oil Saç Bakım Spreyi

Not: Ürünlerin açıklamalarını inceledikten sonra şunu anladık ki; Zigavus şampuanı kullandıktan sonra bu yardımcı bakım ürünlerini illa ki kullanmanız gerekmiyor. Şampuanın faydasını görmek için en az 3 ay düzenli kullanım gerekiyor. İsteyenler bu 3 aylık süreci hızlandırmak için yardımcı bakım ürünlerini kullanabilirler ama başta da belirttiğimiz gibi yardımcı bakım ürünleri şart değil. Keseniz müsaade ediyorsa alabilirsiniz. Maddi şartlarınıza uymuyorsa da alamıyorum diye üzülmeyin!

İnternette yaptığımız genel araştırma ve üretici firma hakkında yaptığımız araştırma sonrasında şunu söyleyebiliriz ki; içi deterjan hammaddeleri ile benzer maddelerden üretilmiş market reyonu şampuanlarına para verip saç ve saç derimizi riske edeceğimize Zigavus gibi klinik testleri başarıyla sonuçlanmış, kullanıcılarının çoğunun da memnun kalmış olduğu ürünleri kullanmamız çok daha doğru olacak!

Üretici firmayı hakkındaki incelememizi de merak edecek olursanız aşağıdaki satırları okuyabilirsiniz.

Zigavus Pharma firması, Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk, Kosova gibi Avrupa ülkeleri ile Azerbaycan, Irak, Özbekistan gibi Orta Asya ülkelerine ihracat yapan bir firmaymış. Ülkemizde Sarımsaklı şampuanı piyasaya süren ilk firma olmuş. Global sağlık ve kișisel bakım fuarlarına özel davetler alan bir Türk Firması olması Avrupa’da saygı duyulan bir firma olduğu izlenimini bıraktı ve göğsümüzü kabarttı açıkçası.

“Zigavus Şampuan saç çıkarır mı” konusunda deneyiminiz olmuşsa ya da başka bir markanın ürününden de olumlu sonuç almışsanız aşağıdaki yorum kısmına bu deneyiminizi yazmanızı rica ederiz. Böylece arayışta olan diğer okuyuculara ışık tutabilir, onlara fikir verebilirsiniz.