Gerdek gecesi yapılması gerekenler resimli anlatım ile gösterdik. Gerdek gecesi yapılacaklar ve evlilikte ilk gece yapılması gerekenler sırasıyla burada.

Nikah gününe doğru kişinin yaşadığı pek çok heyecan vardır ama bunlardan en endişe verici olanı gerdek gecesi yapılacaklardır. Gerdek gecesi yapılacaklar olarak ne yapacağınızı bilmiyorsanız hiç endişe etmeyin. ilk gece nasıl olmalı yani gerdek gecesi yapılması gerekenler resimli anlatım ile gösterdik. ilk ilişki nasıl olmalı resimli ve yazılı anlatımla tasa ve endişelerinizi yok edecek bilgiler verdik. Ayrıca okuyucularımız için Mutlu İzdivaç “ilk Gece” isimli kitabı indirip okuyabilecekleri linki de bu yazımızın sonuna ekledik. Nasıl sevişilir fotoğraflı anlatım ile bu pdf kitaptan öğrenebilirsiniz.

Evliliğinize adım atıyor olacağınız o ilk gece olan biten, evliliğinizin bir ömür boyu gidişatını etkileyebilme gücüne sahiptir. Çiftlerin gerdek gecesinde birbirleri hakkındaki edindikleri psikolojik izlenim etkisi oldukça güçlüdür. Bu izlenim evliliğiniz boyunca devam eder. Bu nedenle kusursuz bir ilk gece geçirmenizi önemle tavsiye ederiz.

Gerdek Gecesi Yapılması Gerekenler

Gerdek gecesi yapılması gerekenler ve bunla birlikte bir de yapılmaması gerekenler var. Her iki kategori de büyük öneme sahip. Merak etmeyin hepsinden sırasıyla bahsedeceğiz. Öncelikle asla yapmamanız gerekenlerle başlayalım. Ardından da yapılması gerekenler nelerdir bunara değinelim. Gerdek gecesi pozisyonları gerdek gecesi yapılacaklar ön sevişme nasıl olmalı, uygulamanız gereken her şey, korunma…vs. gibi konularla ilerleyelim. Yapılmaması Gerekenler;

 1. Aceleci Olmayın
 2. Utanmayın
 3. Kötü Kokmayın

Aceleci olmayın kısmı özellikle beyler için geçerli. Evet, biliyoruz karınız olmuş bu kadını o gece çok arzuluyor olacaksınız ve ne zamandır beklediğiniz an belki de buydu ama ne olursa olsun aceleci olmayın. Bu size gözü tok bir çekicilik katacaktır. Ayrıca, sizin için belki olmayabilir ama karınız için bu bir ilk olacak. Zaten son derece endişeli ve kaygılı. Bu nedenle ağırdan alın ve bu özel anın her ikiniz için de güzel geçmesini sağlayın. Unutmayın! O gece aceleci davranırsanız onu seksten soğutabilir ve evliliğiniz boyunca yaşayacağınız tüm özel anların onun için işkenceye dönmesine sebep olabilirsiniz.

Utanmayın kısmı daha çok kadınlar için yapılmış bir ikaz. ilk kez yaşayacağı bu özel anda kocasından utanan milyonlarca kadın var. Utanmayın hanımlar! Çünkü kocanız da muhtemelen sizin kadar endişeli olacak. O da sizle ilk kez yaşıyor bunu! Ayrıca sizi seven, karısı sıfatına sizi yerleştirmiş bir erkekten utanmanıza hiç gerek yok. O sizin yegane hayat arkadaşınız olacak.

Kötü kokmayın kısmı her iki taraf için de geçerli. Gün boyunca gelinlik ve damatlık içerisinde oradan oraya heyecanlı, stresli saatler geçirdiniz. Terlemiş olmanız çok normal. Kıyafetlerinizi çıkardıktan sonra ikiniz de mutlaka duş alın ve hafif bir parfüm sıkarak mis gibi kokmaya çalışın.

Şimdi de gerdek gecesi yapılacaklar ve konunun asıl uzun, detaylı olan kısmına gelelim. Bu konu öylesine uzun ki, hepsini burada yazıp resimlerle gösterip bu sayfayı uzatmak yerine aşağıda göreceğiniz linklerle ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacağız. Üzerlerine tıklayarak gerdek gecesi yapılması gerekenler resimli anlatım konusuna benzer makalelere geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Mutlu İzdivaç “ilk Gece” isimli pdf kitabı da alt kısımda göreceksiniz. Arzu edenler, kitabı temin ederek ilk gece ve cinselliğe dair bilmeleri gereken her şeyi resimli ve yazılı anlatımla tek bir yerden ve internet sansürlerine takılmadan bu kitaptan tüm detaylarıyla öğrenebilirler.

Gerdek gecesi yapılacaklar kitabı Mutlu İzdivaç Seti

mutlu izdivaç kitabı oku

Yazılarımızı kadın okuyucular için ayrı erkek okuyucular için ayrı gruplandırdık.

Kadın Okuyucular için;

 1. Gerdek Gecesi Pozisyonları/Resimli Anlatım
 2. Sekste Kadın Nasıl Olmalı/Yazılı Anlatım
 3. Erkekler Sevişirken Ne İster?/Yazılı Anlatım
 4. Ön Sevişmede Erkek Ne İster?/ Yazılı Anlatım
 5. Gerdekte Kadının Yapması Gerekenler/Yazılı Anlatım

Erkek Okuyucular için;

 1. Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlar/ Resimli Anlatım
 2. Kadınları Azdıran Pozisyonlar/ Resimli Anlatım
 3. Kadınlar Yatakta Ne ister?/ Yazılı Anlatım
 4. Kadınlar Yatakta Nasıl Erkek ister?/ Yazılı Anlatım
 5. Kadınlar Neden Zevk Almaz?/ Yazılı Anlatım

“Gerdek gecesi yapılması gerekenler resimli anlatım” konulu bu yazıda yukarda vermiş olduğumuz linkler vasıtasıyla aklınızdaki soru işaretlerinin bir kısmını gidermiş olduğumuzu sanıyoruz. Mutlu İzdivaç “ilk Gece” pdf kitabını da aşağıdaki görsele tıklayarak indirebilir ve gerdek gecesi yapılacaklar hakkında her şeyi tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.. Evliliğinizde ve cinsel yaşamınızda şimdiden mutluluklar dileriz.

mutlu izdivaç kitabı oku