2017 Boğa Burcu-2017 Boğa burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Boğa burcu insanı, hayatı boyunca pek çok derdi bünyesinde biriktirmiş çok sabırlı bir karakterdir. Onun sinirli olarak adlandırılması aslında hayli yanlıştır. Çünkü onun sinirli haline tanık olana kadar içine ne çok şey atmış olduğunu ve artık sabrının taştığı noktada sinirini gösterdiğini bilmeniz gerekir.  2017 boğa burcu için bu sabrı artık sadece kendi iyiliği için kullanacağı döneme giriş yaptığı yıl olacak. Boğa burcunun yaşayacağı en faydalı değişimlerden biri bu.

2017 Boğa Burcu İş Hayatı

2017 Boğa Burcu iş hayatı kimi boğalar için değişim dolu olacakken kimi boğalar ise büyük değişimler yaşamayacaklar. Büyük değişim yaşayacak olanların, istedikleri iş yaşamına dair ideal normları şimdiden belirlemelerini tavsiye ederiz. Ki böylece o değişim anı geldiğinde sakin kalabilir ve ideal normlarınızı önceden belirlemiş olduğunuz için ona en yakın en mantıklı tercihi yapabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Boğa Burcu Aşk Hayatı

2017 Boğa Burcu aşk hayatı dalgalanmalara gebe olacak gibi görünüyor. Çünkü Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur da! Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir. 2017 yılında bu imajları sarsılmadan devam edecek. Fakat özellikle boğa burcu kadınlarına 2017’de aşk ilişkilerinde dikkatli olmalarını öneririz. Dişil enerjinizin düşeceği bu dönem sebebiyle partneriniz olan erkekle aranızda bir uzaklaşma yaşayabilirsiniz.

Sosyal hayatla ilgili de şunları söyleyebiliriz;

2017 yılında boğa burçlarının da tıpkı ikizlerde olduğu gibi, aile bireylerinin artması söz konusu olabilir. Kendi çekirdek ailenizde ya da yakın akrabalarınızın hanesinde bir bebek gözlerini dünyaya açabilir.  Ya da sokakta karşılaşacağınız yardıma muhtaç bir kedi/köpek evlat edinebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu yeni bireyin size uğur getireceğini şimdiden bilmelisiniz!

Görüşmeyi kestiğiniz ama içten içe özlem duyduğunuz biri varsa o kişiyle ilişkinizi yeniden yapılandırmanız size iyi gelebilir. Küslük ya da görüşmeme esnasında kişi bunu anlamayabilir ama yeniden görüşmeye başladığınızda üzerinize bir ağırlık çökmüş olduğunu ve görüşmeye başladığınızda bu yükün yok olduğunu hissedeceksinizdir. Gereksiz yere hayatınızdan çıkarmış olduğunuz bir arkadaş ya da bir akrabanız varsa bu konuya mutlaka el atın.

2017 Boğa Burcu Tılsımlı Görevi

Boğa burcunun 2017 tılsımı ‘Keşif’. Hayatınızın her alanında yeni şeyler keşfetmekten kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2017 senesinde 3 kez yaşanacak. İlki,  25 Temmuz 10 Eylül aralığında, ikincisi 18 Ekim 10 Kasım aralığında ve üçüncüsü de Aralık ayı sonuna doğru olabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2017 Boğa Burcu Sağlık Durumu

2017 Boğa Burcu sağlık durumu konusunda ciddi cilt hastalıkları yaşamayabilirsiniz ama az da olsa cildinizde hassasiyetler görülebilir. Vücudunuzun sesini dinlediğinizde farklılıklar sezerseniz ihmal etmeden bir cildiye uzmanına görünmelisiniz.

Son olarak; 2017’de boğa burcu için en önemli gelişmelerden birinin; Dini konularda değişim yaşayabileceği olduğunu söyleyelim. Dinine bağlı bir insansanız belki biraz uzaklaşacak olabilirsiniz. Derin düşüncelere dalabilir, her şeyle ilgili yeni keşifler yapabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***