Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Boğa Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:56

2017 Boğa Burcu-2017 Boğa burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Boğa burcu insanı, hayatı boyunca pek çok derdi bünyesinde biriktirmiş çok sabırlı bir karakterdir. Onun sinirli olarak adlandırılması aslında hayli yanlıştır. Çünkü onun sinirli haline tanık olana kadar içine ne çok şey atmış olduğunu ve artık sabrının taştığı noktada sinirini gösterdiğini bilmeniz gerekir.  2017 boğa burcu için bu sabrı artık sadece kendi iyiliği için kullanacağı döneme giriş yaptığı yıl olacak. Boğa burcunun yaşayacağı en faydalı değişimlerden biri bu.

2017 Boğa Burcu İş Hayatı

2017 Boğa Burcu iş hayatı kimi boğalar için değişim dolu olacakken kimi boğalar ise büyük değişimler yaşamayacaklar. Büyük değişim yaşayacak olanların, istedikleri iş yaşamına dair ideal normları şimdiden belirlemelerini tavsiye ederiz. Ki böylece o değişim anı geldiğinde sakin kalabilir ve ideal normlarınızı önceden belirlemiş olduğunuz için ona en yakın en mantıklı tercihi yapabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 Boğa Burcu Aşk Hayatı

2017 Boğa Burcu aşk hayatı dalgalanmalara gebe olacak gibi görünüyor. Çünkü Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur da! Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir. 2017 yılında bu imajları sarsılmadan devam edecek. Fakat özellikle boğa burcu kadınlarına 2017’de aşk ilişkilerinde dikkatli olmalarını öneririz. Dişil enerjinizin düşeceği bu dönem sebebiyle partneriniz olan erkekle aranızda bir uzaklaşma yaşayabilirsiniz.

Sosyal hayatla ilgili de şunları söyleyebiliriz;

2017 yılında boğa burçlarının da tıpkı ikizlerde olduğu gibi, aile bireylerinin artması söz konusu olabilir. Kendi çekirdek ailenizde ya da yakın akrabalarınızın hanesinde bir bebek gözlerini dünyaya açabilir.  Ya da sokakta karşılaşacağınız yardıma muhtaç bir kedi/köpek evlat edinebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu yeni bireyin size uğur getireceğini şimdiden bilmelisiniz!

Görüşmeyi kestiğiniz ama içten içe özlem duyduğunuz biri varsa o kişiyle ilişkinizi yeniden yapılandırmanız size iyi gelebilir. Küslük ya da görüşmeme esnasında kişi bunu anlamayabilir ama yeniden görüşmeye başladığınızda üzerinize bir ağırlık çökmüş olduğunu ve görüşmeye başladığınızda bu yükün yok olduğunu hissedeceksinizdir. Gereksiz yere hayatınızdan çıkarmış olduğunuz bir arkadaş ya da bir akrabanız varsa bu konuya mutlaka el atın.

2017 Boğa Burcu Tılsımlı Görevi

Boğa burcunun 2017 tılsımı ‘Keşif’. Hayatınızın her alanında yeni şeyler keşfetmekten kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2017 senesinde 3 kez yaşanacak. İlki,  25 Temmuz 10 Eylül aralığında, ikincisi 18 Ekim 10 Kasım aralığında ve üçüncüsü de Aralık ayı sonuna doğru olabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2017 Boğa Burcu Sağlık Durumu

2017 Boğa Burcu sağlık durumu konusunda ciddi cilt hastalıkları yaşamayabilirsiniz ama az da olsa cildinizde hassasiyetler görülebilir. Vücudunuzun sesini dinlediğinizde farklılıklar sezerseniz ihmal etmeden bir cildiye uzmanına görünmelisiniz.

Son olarak; 2017’de boğa burcu için en önemli gelişmelerden birinin; Dini konularda değişim yaşayabileceği olduğunu söyleyelim. Dinine bağlı bir insansanız belki biraz uzaklaşacak olabilirsiniz. Derin düşüncelere dalabilir, her şeyle ilgili yeni keşifler yapabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Boğa Burcu” için 20 yanıt

Mrb adim naime 16.05.1987 saat 17.30 civari dogmusum.. Is , para ve ailevi konularda 2017 yili nasil gececek? Ozellikle is ve maddi konularda umdugum rahatlamayi nasil ve ne zaman yakalacagim? Tesekkurler😊

Merhaba Naime, 2017 yılınız genel olarak güzel geçecek. Spesifik bazı detaylara değinecek olursak; Eğer bir işe sahipseniz iş hayatınızda ani değişimler olmadan devam edeceksiniz. Bir miktar iş kolik sayılır bir Boğa olabilirsiniz. Bu durağanlık nedeniyle ailenizi ilk plana alma kararında bulunabilirsiniz. Eğer bir işe sahip değilseniz bu sene bu konuda şanslı Boğalardan biri de sizsiniz. Parasal açıdan pek bir sıkıntı görünmüyor, Haziran-Temmuz zamanı harcamalarınızda artış olabilir bu nedenle belki maddi olarak daralabilirsiniz ama ciddi bir sıkıntı görünmüyor. Aile konularında eğer bir aile bireyi ile küskünlük varsa Ağustos ayı civarında bir düzelme yaşanacak. Bunun dışında dikkat çeken bir nokta göremedik yıldız haritanızda. Her şey genel olarak iyi görünüyor. İyi bir yıl geçirmeniz dileği ile Sevgiler.

Evet sanirim iskoligim… Ben bir ogretmenim evliyim ve bir tane kizim var. Hakikaten evime kizima ve esime is sebebiyle pek fazla zaman ayirmiyorum ve bunu siz soyleyince farkettim… Daha cok kariyerimi işimi ve maddi durumumu düşünür ve işimle ilgili hersey yolunda giderse mutlu olurum… Her neyse… Bu farkindalik icin tesekkur ederim.. Kolay gelsin…

Merhabalar adım Zeynep 16.05.1995 ığdır doğumluyum bir bir buçuk gibi doğmuşum, aile ask ve kariyer hayatımı merak ediyorum , simdiden teşekkürler:)

Merhaba Zeynep, Bir işe sahipseniz iş hayatınız ani değişimler olmadan, durağan devam edecek Boğalardansınız. Bir yerde çalışmıyorsanız ve arayıştaysanız bu sene şanslı olabilirsiniz. Belki gönlünüzde yatan iş olmayabilir fakat ilerisi için iyi bir iş yaşamına kapı açacak, ön basamak olacak bir işyerinde işe başlayabilirsiniz. Aşk konusunda şunları söyleyebiliriz; Boğaların genelinde dişil enerji düşmesi görülecekti. Sizde de bu durum yeşermiş olabilir. Zaman zaman inişler çıkışlar olabilir bu iniş dönemleri aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Dişil enerjinizi dengelemek için zihinsel egzersizler yaparsanız süreci sorunsuz geçirebilirsiniz. Partnerinizle hafif inatlaşma/onun isteklerini yerine getirmeme halinde olabilirsiniz. Bu da ufak sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. İyi bir yıl geçirmeniz dileği ile Sevgiler.

Merhaba,adim Hazal 23 nisan 1986 saat 04:20 ankara doğumluyum.is,eğitim,ask konusunda yorum yaparsanız çok sevinirim.cok tesekkurler

Merhaba Hazal, Yıldız haritanıza göre sosyal ilişkileri hayli iyi gözüken bir Boğa olduğunuz görülüyor. Bu nedenle iletişim, halkla ilişkiler, psikoloji ve buna benzer dallarda eğitime çok müsaitsiniz ve haliyle de iş yaşamınızda insan ilişkilerinin ağırlıklı olduğu mesleklere elverişlisiniz. Bu demek değildir ki mühendislik okuyacak olursanız başarısız olacaksınız! Ama sosyal dallarda içinizdeki ışığı etrafa daha kolay yansıtabileceğiniz görülüyor. Eğitim konusunda bir yurtdışı girişiminde bulunabilirsiniz. 2018 senesinde ya da 2019 senesinde olabilir. Aşkla ilgili bu sene siz de dişil enerjisi düşecek Boğalardan göründüğünüz için dönemsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama ciddi bir problem görünmüyor. Belki Haziran-Temmuz ayları içerisinde karşı cinse tanıdığınız fazla tolerans nedeniyle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Merhaba adım Derya 08.05.1973 22:00 özel ve iş hayatımda zor günler yaşıyorum yildiz haritami yorumlamanizi rica ederim.

Merhaba Derya, Öncelikle üzülmeyin çünkü yalnız değilsiniz. Boğaların genel durumu bir süreliğine böyle olacak. Siz de dişil enerjisi düşen Boğalardansınız. Bu da özel yaşamınızdaki enerjinizi olumsuz etkiliyor, etkileşimde olduğunuz kişileri de olumsuz etkilemesi çok doğal. Bilirsiniz bir kez başladı mı bu olumsuz durumlar hayatınızın her alanına dağılır. İş yaşamınızda sakin kalmaya çalışın. Bu zor günleriniz uzun sürmeyecek. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmaya çalışın. Yükselen moraliniz hayatınıza yansıyacak. Mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle.

1 mayıs 1980. Saat: 11.10. İstanbul
Yükseklisan yapıyorum bitirip doktora yapma hedefimi gerçekleştirecekmiyim.
Bir boğa olarak duygularımı karşı tarafa ilk gösteren olmuyorum. İlk adımı karşı taraftan bekliyorum ve bu yüzden bir ilişkim yok. Artık muradıma erecekmiyim

Merhaba Sevim, siz de bu seneyi durağan yaşayacak Boğalardansınız. Bu durumu yüksek lisans deneyiminize yorumlayacak olursak şu ana kadar izlediği seyir nasıldı ise bu seyre benzer şekilde devam edecek. Doktora yapma hedefinizi spesifik olarak görmek zor ama şunu söyleyebiliriz ki Boğalar 2017 ve 2018 senesinde akıllarına koydukları pek çok şeyi gerçekleştirecek güçteler. Özgüven duymanız yeterli olacaktır. Karşı cinsle olan ilişkileriniz bir miktar daha zorlaşabilir çünkü dişi enerjinizin düşeceği dönemler olacak. Bu durumun ilk adımı atma korkunuza daha da olumsuz etki etmesine müsaade etmeyin deriz. Hatta bir kere şeytanın bacağını kırın ve bu kılıftan tamamen sıyrılın da diyebiliriz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Bakuden Selamlar.
Ben 02.05.1993 Bakude dogumluyum. Saat 02:30 da gunduz dogmuwum.zahmet olmassa bu yil is,aile,ask,saglik nasil olucak ?..
Onceden tewekkurler.
Saadet Aliyeva

Merhaba Saadet, bizden de Bakü’de ki tüm kan kardeşlere selam olsun. Seviyoruz sizleri!
Kişisel burç yorumun şöyle; 2017 iş hayatını durağan yaşayacaklardansınız. Bir işiniz varsa durum böyle fakat henüz bir işe sahip değilseniz bu sene şans size de gülebilir. Dişil enerjinizin düşeceği bir dönem olabileceğini yukarıdaki genel yorumda yazmıştık, bundan etkilenebilecek Boğalardansınız. Bu nedenle, varsa partneriniz olan erkekle uzaklaşma yaşayabilirsiniz. Gergin olmamaya dikkat edin ve aranızdaki uzaklaşmanın bundan kaynaklanacağını unutmayın. Aranızın bozuk olabileceği aile bireyleri ile ılımlı bir yıl geçireceğiniz görülüyor. Aileye ya da akrabalarınıza yeni bir bebek gelebilir. Sağlık durumunuzda ciddi bir sorun olmayacak gibi görünüyor. Cildinize dikkat edin sadece. Bazı aylar özellikle bahara geçiş zamanlarında hassasiyetler görülebilir. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Öncelikle selamlar
14.05.1990 sabah 10.12 ve Elazığ merkez dogumluyum 2017 kariyer ve iş yaşamım hakkında yorum alabilirmiyim?

Merhaba İrem,
Boğa Burcu 2017 iş hayatında siz de ani değişimler olmadan, durağan devam edeceklerdensiniz. Bir işe sahipseniz durumunuz böyle olacak gibi görünüyor fakat bir yerde çalışmıyorsanız bu sene şanslı seneniz olabilir. Gönlünüzde yatan işe tam olarak uymayacak olsa da benzer bir iş yaşamına adım atabilirsiniz. Sanatsal bir hobi ya da benzer bir yeteneğiniz varsa bunu kazanç sağlayan bir işe çevirme konusunda bir teklif alabilirsiniz. İyi bir yıl yaşamanız dileği ile Sevgiler,

Kariyer ve aşk hayatinda beni ne bekliyor? 18.05.1989 saat 07:53 Çanakkale gelibolu doğumluyum.simdiden tesekkur ederim.

Merhaba Özge, Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; Siz uyum ve sabır konusunda hayli gelişmiş bir Boğa’sınız! Bu nedenle iş ve aşk hayatınızda diğer pek çok insanla karşılaştıracak olursak, zaten ömrünüz boyunca çok büyük sorunlar yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. 2017’de bazı Boğalar için iş yaşamı değişim dolu olacakken bazıları da durağan devam edecek demiştik üstteki genel yorumumuzda. Siz 2017’yi durağan yaşayacaklardansınız. 2017’de işle ilgili ani bir yükseliş görünmüyor. Buna ek olarak işlerinizle ilgili dalgınlık problemleri nedeniyle belki kendinize kızacağınız bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Dalgınlığı ortadan kaldıracak olursanız iş yaşamınızla ilgili gelişmeler de kolaylıkla daha iyi bir seviyeye yükselecektir. Aşk konusuna gelirsek; Dişil enerjinize dikkat etmenizi ve eğer gerekli görüyorsanız bu enerjinizi yükseltmek için bazı zihinsel egzersizler yapmanızı önerebiliriz. Çünkü siz de dişil enerji kaybı yaşayacak Boğalardansınız. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle içten içe hafif inatlaşma/onun makul isteklerini bile yerine getirmeme halinde olduğunuz durumların yavaş yavaş bünyenizden arındığını hissedebilirsiniz. Bu da size ve ilişkinize hayli ivme kazandıracak gibi görünüyor. Mutlu bir yıl olsun. Sevgiler,

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.