2017 ikizler burcu-2017 ikizler burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

İkizler burcu, uzun yıllardır yanlış aktarım sebebiyle ‘Bir öyle bir böyle’ ya da ‘Sağı solu belli olmaz’ türünde bir kişilik olarak bilinse de işin aslı pek böyle değildir. Onların değişkenlikleri, her şart ve ortama adaptasyon sağlayabilme güçlerinden kaynaklanır. 2017 ikizler burcu insanının bu yeteneği bu yıl da artarak devam edecek.

2017 ikizler Burcu İş Hayatı

2017 ikizler burcu iş hayatı bu sene çok ama çok başarılı geçecek. Buna sebep olan şey az önce yukarıda bahsettiğimiz adaptasyon yeteneği olacak. Örneğin; Şirket yöneticisi bir ikizler düşünün. Yıllardır yapmaya taraftar olmadığı bir uygulamayı bir anda yürürlüğe sokabilir ve işyerindeki herkesi şaşırtabilir. İş yaşamındaki gidişat, ekonomik dalgalanmalar, şartlar içerisinde var olunan noktada şirketi için en ideal durum budur ve o ne gerekiyorsa onu yapar. Onun bu değişkenliği şirketini var olan şartlara adapte etmekle ilgilidir. 2017 yılı ikizler burcunun bu tip beklenmedik kararlar alacağı yoğun bir yıl olabilir. Bu da adaptasyon yeteneğinizi kullanmanıza ve kariyerinizde yükselmenize imkan vermiş olacak.

Dünyanın her köşesinde yaşanan hızlı değişimler en çok sizi etkileyecek. Bu etkileşimi kötü olarak nitelendirmemek gerekir çünkü fırsatların çoğu değişim dönemlerinde yakalanır.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 ikizler Burcu Aşk Hayatı

2017 ikizler burcu aşk hayatı umulmadık olaylara tanık olabilir. Yaşadığınız aşk ilişkisine dair ufak da olsa kuşkularınız varsa hislerinize güvenmekten çekinmeyin. Her ilişkide belli dönemlerde kuşkular oluşabilir fakat kalbinizin derinliklerinde soru işaretlerinizi destekleyen unsurlar varsa ve yola yalnız devam etmek size ağır gelmeyecekse ilişkinizle ilgili yeni oluşumlara adım atabilirsiniz. 2017 yılı ikizler için bir nevi yeniden yapılanma yılı olacağından alacağınız ilişki kararı da bu yapılanma konusunda mantıklı adımlardan biri olabilir.

Sosyal konularda da birkaç şey söyleyelim. 2017 yılında ikizler burçlarının aile bireylerinin artması söz konusu olabilir. Kendi çekirdek ailenizde ya da yakın akrabalarınızın hanesinde bir bebek gözlerini dünyaya açabilir.  Ya da sokakta karşılaşacağınız yardıma muhtaç bir kedi/köpek evlat edinebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu yeni bireyin size uğur getireceğini şimdiden bilmelisiniz!

2017 ikizler Burcu Tılsımlı Görevi

İkizler burcunun 2017 tılsımı ‘Macera’. Hayatınızın her alanında maceradan kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2017 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, 17 Nisan 25 Temmuz aralığında, ikincisi ise 24 Eylül 29 Ekim aralığında olabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizi yakalayın!

2017 ikizler Burcu Sağlık Durumu

2017 ikizler burcu sağlık durumu konusunda dikkat etmesi gerekenler var. Çünkü geçmişte yaşadığınız üzücü bir olayın etkisi 2017 de yüzeye çıkabilir. Diş problemleri ya da saçlarda dökülme gibi etkiler hissedilebilir.

Son olarak; 2017’de ikizler için en önemli gelişmelerden birinin; Daha önce yapmaya cesaret edemediği şeyleri yeniden gündemine alıp, ruhunu tatmin etmek adına bu atılımlarda bulunmak olduğunu ekleyelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***