Akrep Burcu 2018-2018 Akrep burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayatı

Akrep burcu 2018 aşk hayatı yine çoğu zaman olduğu gibi bu yıl da son derece sıra dışı olacak. Aşkı diğer burçlara nazaran çok daha farklı yaşayan Akrepler, derin ve eşsiz sevdaların insanlarıdır. İlişkilerini asla olağan yaşamazlar ve onların bu yönü geride büyük aşıklar birikmesine neden olur. Şu sözü bilirsiniz; ‘Bir Akreple aşk yaşayan bir daha asla eskisi gibi olamaz!’

Aşkı bir sihir gibi yaşayan Akrepler, buna ayak uydurabilecek partnerlere denk gelecek olurlarsa 2018’de büyük aşk yaşayabilirler.

Zaten ilişkisi olan Akrepler için yaşadıkları ilişkide ufak iniş çıkışlar görülebilir. Evli Akrepler cinsel yaşamlarına dikkat etmeli, monoton bir sürece girmemeye özen göstermeliler.

 

Akrep Burcu 2018 İş Hayatı

Akrep burcu 2018 iş hayatında yine harikalara imza atacak. Özellikle girişimci hamleleri olan Akrepler yaptıkları yatırımların geri dönüşlerini fazlasıyla alacaklar.

Yüksek mertebede olan Akrepler 2018’de kendi alanlarında yapacakları isimle rakiplerine fark atabilir. Üst ve orta düzey yöneticiliklerde bulunanlar sahip oldukları makamda yerlerini daha da sağlamlaştıracak.

2018 tüm Akrepler için uğurlu bir yıl. El attığınız her işin su gibi akacağını yıl boyunca göreceksiniz. Çevresi tarafından hayli karizmatik bulunan ve öncü olarak nitelenen Akrepler yapacakları her işle çevrelerine örnek olmaya devam edecek.

Akrep Burcu 2018 Sosyal Hayat

Akrep Burcu 2018 sosyal hayatında sanatsal aktivitelere geniş yer verecek. Özellikle belli bir kariyeri olan müzisyenlerin sahnelerini izlemek ya da önemli ressamların sergilerine gitmek gibi pek çok faaliyette bulunabilirsiniz.

Akreplerin birçoğu bir süredir insan detoksu yapmaktaydı. Çevresini, istemediği tür insanlardan arındırmayı başarmış Akrepler bunun etkilerini çoktan görmeye başladılar. Ruhen hafiflemeleri nedeniyle sanatsal ve kendini besleyecek faaliyetlere yaşamlarında daha kolay yer verebilecekler.

Akrep Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Akrep Burcu 2018 senesindeki tılsımlı görevi CESARET. Çok ama çok şansla dolu bir yıl geçirecek olan Akrepler tılsımlı görevi olan cesareti ihmal etmez ve hayata daha cesur yaklaşırlarsa 2018 mucizelerinin kendilerine su gibi akmasını sağlayabilirler. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler özellikle Ocak, Mart, Mayıs, Ağustos, Kasım ve Aralık aylarında kendini hissettirecektir. Bu tarihlere dikkat edin. Tılsımlı görevinize sadık kalmayı unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza su gibi akmasını sağlayın.

Akrep Burcu 2018 Sağlık Durumu

Akrep burcu 2018 sağlık durumu oldukça iyi ama yine de ihmal etmemesi gereken şeyler var. Özellikle tedbir amaçlı olarak önerdiğimiz bölge ağız ve dişler. Akrep burçlarının en yaygın ortak özelliklerinden biri diş ve ağız yapılarının çok güzel olmasıdır. Bu da onları nazar altında bırakan ilk sıradaki detaylardan biridir.

Probiyotik kullanımı konusunda da özenli olmanız gerek. Sindirim sistemi hassas bir burçsunuz ve sindirim sisteminizi korumanın en iyi yolu probiyotik besinler tüketmektir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***