Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Akrep Burcu 2018 Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 19.12.2017 saat 09:00

Akrep Burcu 2018-2018 Akrep burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayatı

Akrep burcu 2018 aşk hayatı yine çoğu zaman olduğu gibi bu yıl da son derece sıra dışı olacak. Aşkı diğer burçlara nazaran çok daha farklı yaşayan Akrepler, derin ve eşsiz sevdaların insanlarıdır. İlişkilerini asla olağan yaşamazlar ve onların bu yönü geride büyük aşıklar birikmesine neden olur. Şu sözü bilirsiniz; ‘Bir Akreple aşk yaşayan bir daha asla eskisi gibi olamaz!’

Aşkı bir sihir gibi yaşayan Akrepler, buna ayak uydurabilecek partnerlere denk gelecek olurlarsa 2018’de büyük aşk yaşayabilirler.

Zaten ilişkisi olan Akrepler için yaşadıkları ilişkide ufak iniş çıkışlar görülebilir. Evli Akrepler cinsel yaşamlarına dikkat etmeli, monoton bir sürece girmemeye özen göstermeliler.

 

Akrep Burcu 2018 İş Hayatı

Akrep burcu 2018 iş hayatında yine harikalara imza atacak. Özellikle girişimci hamleleri olan Akrepler yaptıkları yatırımların geri dönüşlerini fazlasıyla alacaklar.

Yüksek mertebede olan Akrepler 2018’de kendi alanlarında yapacakları isimle rakiplerine fark atabilir. Üst ve orta düzey yöneticiliklerde bulunanlar sahip oldukları makamda yerlerini daha da sağlamlaştıracak.

2018 tüm Akrepler için uğurlu bir yıl. El attığınız her işin su gibi akacağını yıl boyunca göreceksiniz. Çevresi tarafından hayli karizmatik bulunan ve öncü olarak nitelenen Akrepler yapacakları her işle çevrelerine örnek olmaya devam edecek.

Akrep Burcu 2018 Sosyal Hayat

Akrep Burcu 2018 sosyal hayatında sanatsal aktivitelere geniş yer verecek. Özellikle belli bir kariyeri olan müzisyenlerin sahnelerini izlemek ya da önemli ressamların sergilerine gitmek gibi pek çok faaliyette bulunabilirsiniz.

Akreplerin birçoğu bir süredir insan detoksu yapmaktaydı. Çevresini, istemediği tür insanlardan arındırmayı başarmış Akrepler bunun etkilerini çoktan görmeye başladılar. Ruhen hafiflemeleri nedeniyle sanatsal ve kendini besleyecek faaliyetlere yaşamlarında daha kolay yer verebilecekler.

Akrep Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Akrep Burcu 2018 senesindeki tılsımlı görevi CESARET. Çok ama çok şansla dolu bir yıl geçirecek olan Akrepler tılsımlı görevi olan cesareti ihmal etmez ve hayata daha cesur yaklaşırlarsa 2018 mucizelerinin kendilerine su gibi akmasını sağlayabilirler. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler özellikle Ocak, Mart, Mayıs, Ağustos, Kasım ve Aralık aylarında kendini hissettirecektir. Bu tarihlere dikkat edin. Tılsımlı görevinize sadık kalmayı unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza su gibi akmasını sağlayın.

Akrep Burcu 2018 Sağlık Durumu

Akrep burcu 2018 sağlık durumu oldukça iyi ama yine de ihmal etmemesi gereken şeyler var. Özellikle tedbir amaçlı olarak önerdiğimiz bölge ağız ve dişler. Akrep burçlarının en yaygın ortak özelliklerinden biri diş ve ağız yapılarının çok güzel olmasıdır. Bu da onları nazar altında bırakan ilk sıradaki detaylardan biridir.

Probiyotik kullanımı konusunda da özenli olmanız gerek. Sindirim sistemi hassas bir burçsunuz ve sindirim sisteminizi korumanın en iyi yolu probiyotik besinler tüketmektir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Akrep Burcu 2018 Akrep Burcunu Neler Bekliyor?” için 82 yanıt

Merhaba, 17/11/1995 İzmir sabah 01.25 doğumluyum. Oyuncu olmak istiyorum. Bu alanda iyi bir kariyer yapabilir miyim yoksa boşa mı kürek çekiyorum? Kariyerime veya maddi anlamda gelir elde etmeye ne zaman başlarım? Meslek noktamı kendim hesaplayarak 10.09 balık burcunda buldum. Bunu nasıl yorumlayabilirim? Zamanla ilgili bir bilgi verir mi meslek noktası?
Çok soru sordum ama cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim…

Merhaba Çizem, niye boşa kürek çekiyor olasınız? Şu an var olan şöhretli oyuncuların hepsi çok şahane sanatsal yeteneksel hamleler mi yapmışlar da bu noktalara gelebilmişler? İşin en büyük sırrı yılmadan devam etmekte gizli. Elbette bunla beraber mesleki açıdan kendini geliştirmek te önemli. Ama işin peşinden koşmadığı için kıyıda köşede kalmış şahane yetenekleri unutmamak lazım. Yani peşinden koş! Meslek noktasına falan takılma.

Mrb. İsmim Seyhan 28.10.1980 gece 23:59 civarı Hatay doğumluyum. Yıllarca süren birlikteliğim oldu ama kavuşamadım artık tüm umutlarım yıkıldı onunla (01.09.1961 hatay doğ.)ya da başkasıyla evlilik yaşıma bakabilir misiniz? Lütfen. Şimdiden tesekkurler

Merhaba 03.11.87 saat: 2 ile 4 arasında aydın doğumluyum zor ve belirsiz bir süreç geçiriyorum boşanma evlilik iş eğitim yerleşim yeri aile hepsi birbirine karsti bu sürecin sonucunu merak ediyorum çok değişken bir dönem ne zaman özellikle aile ve iş ile ilgili sorunlar netlik kazanacak ve neler yaşayabilirim bu süreçte şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınızı heyecanla bekliyorum 😊

Ekim ayı ortası gibi şans çizginiz yükselişte. Bu tarihten sonrasında bazı sorunlar yok olmaya başlayacaktır. Soğukkanlı olun ve kaygıyı hayatınızdan çıkarın inanın her şey daha kolay bir hal alacaktır. Sevgiler,

Merhaba ben 11.03.1987 doğumlu olup saat gece 2:00-4:00 arasında doğdum aşk ve iş yaşamım düzene oturmuyor sorunlar bitmiyor gecen yil esimden ayrildim hala gitgeller yaşıyorum düzen girecek mi bir kızım var tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum olacak mı beni neler bekliyor önümüzdeki zamanda ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor şimdiden teşekkür ederim. 😊

Ekim ayından sonra şans çizginizde yükselme var Sevgili Çilem, bu da hayatınızdaki pek çok şeyin düzene gireceğinin işaretidir. Sevgiler,

15 .11.1999 saat 14 14 30 gibi doğmu ankara da rica etsem üniversite sınavını iyi bir derece ile kazanacakmi oğlum
tesekkur ederim

Derecesini görmek mümkün değil tabi ama eğitimle ilgili hanenizde bir sevinç yaşanacağı görülüyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Sevgiler,

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.