Terazi Burcu 2018-2018 Terazi burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Terazi Burcu 2018 İş Hayatı

Terazi burcu 2018 iş hayatı hakkında genellikle olumlu gelişmeler yaşayacak ancak bazı yanlış atılımlar neticesinde zaman zaman olumsuz gelişmeler de yaşanabilir.

İş hayatında daha ciddi ve dengeli olması gerektiğini geçtiğimiz yıl görmüş ve anlamış olan Teraziler bu yıl da bu çabalarına devam edecek ve bunun meyvesini yiyecekler.

Geçmiş iş yaşamında yapmış olduğu hataları yeniden yapmak istemeyen Teraziler akıl hocalarını iyi seçmeliler. İş arkadaşlarınıza ya da varsa ortağınıza istemeden de olsa haksızlık yapabileceğiniz durumlar olabilir. Fakat hatanızı erken fark edip kalp kırgınlığı telafi edebilirsiniz.

Mali açıdan sizin için iyi bir yıl olacak.

Terazi Burcu 2018 Aşk Hayatı

Terazi burcu 2018 aşk hayatı oldukça eğlenceli geçecek. Karşı cinsle olan ilişkilerinde zamanla hayli beceri kazanmış olan Teraziler ilişkilerinde bu yıl bunun etkilerini görecekler.

Karşı cinse karşı sadece biraz daha hassas ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Bu konuda bazen ipin ucunu kaçırabiliyorsunuz. 2018’in ilk yarısında tanışacağınız biriyle yılın ikinci yarısında bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Evli olan Teraziler ise eşlerine daha çok vakit ayırmak konusunda ufak planlar yapabilir. Hatta yapmanız önemle tavsiye edilir. Eşinizin iç dünyasını biraz daha anlamaya çalışmanız her ikinize de iyi gelecek.

Terazi Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Terazi burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Mantık’. Hayatınıza büyük ivme kazandıracak, burcunuza bahşedilmiş mucizeleri geri tepmek istemiyorsanız tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin. Alacağınız kararlar ya da sergileyeceğiniz tavırlarda mantığı ön plana alın. Duygularınızın yönlendirmesiyle ani kararlar almamaya özen gösterin.

Bu mucizeler 2018’de 2 kez görülecek. İlki Nisan ayı sonu gibi ikincisi ise Kasım ayı içerisinde. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi yıl boyunca uygulamayı unutmayın ve böylece mucizelerinizin hayatınıza su gibi akmasını sağlayın.

Terazi Burcu 2018 Sağlık Durumu

Terazi Burcu 2018 sağlık durumu konusunda bazı beklenmedik ufak sıkıntılar yaşayabilir. Geçen sene beyin sağlığınıza dikkat edin demiştik, bu yıl da dikkat etmelisiniz. Beyne iyi gelen besinleri beslenme alışkanlıklarınıza dahil etmenizde fayda var. Ceviz ve enginar gibi bu organlara şifa olacak besinleri beslenme alışkanlıklarınıza sokmanızda fayda var.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***