Terazi Burcu 2019-2019 Terazi burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Terazi Burcu 2019 İş Hayatı

Terazi burcu 2019 iş hayatı hakkında çoğunlukla olumlu gelişmeler yaşayacak fakat yılın bazı dönemlerinde yaşayacağı aksaklıklar da olacak.

Bu aksaklıklar Terazilerin genellikle önemli kararlarını acele bir biçimde almalarından kaynaklanacağı gibi, yıl boyunca gezegen hareketlerinin burçları üzerindeki etkilerinin ani değişim göstermesinden de kaynaklanacak. İş yaşamınızda olumsuz gelişmelere mahal vermemek için biraz ağırkanlı olmayı seçebilirsiniz.

Şirket sahibi Teraziler, eğer varsa ortaklarının önerilerine biraz daha kulak asmalılar. Henüz bir yerde çalışmayan ve iş arayışında olanlar bu sene güzel gelişmeler yaşayabilir. Birçok Terazinin branşı dışında bir işe başlangıç yapacağı söylenebilir. Bu durum sizi boşuna üzmesin çünkü alakasız gibi görünen bir iş yerinde asıl isteğiniz ve hayaliniz olan bir işe kapıların açılacağı fırsatlar yaşayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu 2019 Aşk Hayatı

Terazi Burcu 2019 aşk hayatı durağan geçebilir. Fakat Terazi burcuna sahip kişilerden çok az sayıdakiler büyük bir aşk da yaşayabilirler. Karşı cinse karşı daha hassas ve anlayışlı olmanız gerektiğini geçen sene söylemiştik, bu yıl da buna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım. Örneğin; Karşınızdaki kişiye romantik bir jest yaptığınızı düşünürken aslında onu üzen ya da bunaltan tavırlar sergileyebilirsiniz. Hayata onun gözüyle de bakmaya çalışın. O zaman bu tip yanılgı ve sıkıntılar hayatınızdan çıkıp gidecektir.

Evli olan Teraziler bebek sahibi olabilirler ya da partnerinin isteği üzerine evde bir hayvan besleme kararı alabilirler. Yani aile de bir büyüme görülüyor.

Terazi Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Terazi Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Uyum’. Ailenize, çevrenize, işinize, ortağınıza, sevgilinize…vs. uyumlu oldukça ortak frekans yakalayabileceksiniz. Başkalarına ait frekansları deneyimlemek size yüksek bir empati gücü kazandıracak. Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelere karşı da gözünüz açılmış olacak.

Size büyük ivme kazandıracak, burcunuza bahşedilmiş mucizeleri kaçırmak istemiyorsanız tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin.

Bu mucizeler 2019’de 3 kez görülecek. İlki 13 Temmuz 26 Temmuz arasında, ikincisi 02 Eylül 08 eylül aralığında, sonuncusu ise 10 Kasım 10 Aralık tarihleri arasında olabilir.

Bu tarihlere dikkat edin, tılsımlı görevinizi yıl boyunca uygulamaya çalışın ve mucizelerinizin ayağınıza gelmesini sağlayın.

Terazi Burcu 2019 Sağlık Durumu

Terazi Burcu 2019 sağlık durumunda önemsiz rahatsızlıklar yaşayabilir. Kalp ve akciğer organlarında ufak sızılar hissedilebilir. Genellikle stres kaynaklı olabilecek bu sızılara şimdiden tedbir almak için moralinizi yüksek tutma konusunda kendinizi terbiye etmeli ve sinir sisteminizi güçlendirecek besinler tüketmelisiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***