Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Başak Burcu 2018 Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.11.2017 saat 08:37

Başak Burcu 2018-2018 Başak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Başak Burcu 2018 İş Hayatı

Başak burcu 2018 iş hayatı için kısmen olumlu kısmen de olumsuz gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Şunu geçen sene de söylemiştik; ‘Üzerinize vazife olmayan pek çok yükü omuzlarınızda taşımaktaydınız.’ Geçen sene bu yüklerden arınmaya çalışan çok Başak oldu. Başarabileni var başaramayanı var. Eğer bu yükler hala sırtınızdaysa arınmaya devam etmelisiniz. Böylece işinizin asıl sınırları içerisinde daha odaklı ve kolay çalışabilirsiniz. Bu da zihnen ve bedenen hafifleme dinlenme sağlayacak.

Maddi açıdan güzel bir yıl olacak, beklenmedik paralarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin yıllar önce vermiş olduğunuz bir borcun geri gelmesi ya da şans oyunlarından gelecek küçük ikramiyeler gibi…

Başak Burcu 2018 Aşk Hayatı

Başak burcu 2018 aşk hayatında biraz üzülebilir. Buna neden olan en önemli şey Başak burcunun aşk hayatında yeteri kadar seçici olmaması. Bu onun insanlara sonsuz güven duyması ve herkesi kendi kadar iyi zannetmesinden kaynaklanıyor.

Kendinizi üzüntülerden korumak için yaşamınıza dahil edeceğiniz partnerleri iyi seçmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda 2018’de sizi memnun edecek partnerlerin Akrep, Boğa ve Aslan burçlarından olabileceğini söyleyebiliriz.

Başak Burcu 2018 Sosyal Hayat

Aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta ve biraz üstü seviyede. Akraba ilişkilerinize bu yıl da dikkat edin. Her meseleyi kendinize dert edinmeyin. Bırakın biraz da başkaları bu konularda sorumluluk alsın.

Başak Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Başak burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Eğlence’. Hayatınızda irili ufaklı eğlencelere daha çok yer vermelisiniz. Hayatınızın her alanına olabildiğince eğlence sokmaya çalışın. Ayağınıza gelmiyorsa eğlenceyi kendiniz yaratın.

Bu görevi yerine getirmek için çabalamazsanız 2018’de burcunuza bahşedilmiş mucizelerden kendinizi mahrum etmiş olacaksınız.

Yaşamınıza fark edilir şekilde ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. İlki Nisan Sonu gibi ikincisi Ekim ayı ortaları gibi olabilir.

Bu tarihlere dikkat edin, mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi yapın ve gözünüzü açık tutun.

Başak Burcu 2018 Sağlık Durumu

Başak burcu 2018 sağlık durumunda öncelikle sırt bölgesine dikkat etmeli. Kas ve kaburga ağrılarını bu bölgelerde hissedebilir. Ayrıca ciddi rahatsızlıklar görünmüyor olsa bile ağır spor yapmak ya da ani hareketler sonrası travmalar görülebilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Başak Burcu 2018 Başak Burcunu Neler Bekliyor?” için 40 yanıt

Merhaba merkür retrosunda ilk defa yaptirilacak olan farklı bir lazer epilasyon merkezinde yaptirmak lazer epilasyon yaptirmak dogru mudur? Sonucu iyi olur mu? Daha önce bir yerde lazer epilasyon yaptiriyordum.Fakat sonuctan memnun olmadıgım için orayi biraktim. Şimdi farkli bir yerde yeniden lazer epilasyon yaptiricam.bu da merkur retrosuna denk geldi.Merkür retrosu bitince mi baslayalim .? Ne dersiniz?

26.02.1967 saat : 18.15 doğumluyum uzun yılardan beri kredi veya kredi kartı borcu ve internet telofon borcu ile uğraşmaktayım bunların birçoğu avukatta hacizlik falan bu durumdan bir türlü çıkamıyorum ne yapacağımı şaşırdım. değerli yorumunuzu bekliyorum çalışmadan mücadele etmeden
başarının gelmeyeceğini biliyorum ek iş bulursam aileme vakit ayıramıyorum yine olmuyor dengeyi bir türlü kuramıyorum bu durum nezaman düzelir.

Merhaba Erol Bey, bu durumlar Eylül ayı düzelmeye başlayacak gibi görünüyor. Bir anda maddi gelirde bir yükselme olmayabilir ama en azından sizi bu stresten kurtaracak bir takım gelişmeler olabilir, aklınızda fikirler yeşerebilir! Bu esnada şunu da belirtelim bildiğimiz kadarıyla eve haciz olayı artık yapılamıyor. Maaşınızın da en fazla 1/4’ünü bloke edebiliyorlar. Yani onların yasal hakları kadar canınızı sıkın, gerisini boşverin. Borçlu oluşuna en çok üzülen ve yaşam kalitesi düşen insanlar “borca sadık” insanlardır. Eşten dosttan alınan borca sadık olmak gerek ama gerisi için çok üzülmeyin.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.