Başak Burcu 2018-2018 Başak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Başak Burcu 2018 İş Hayatı

Başak burcu 2018 iş hayatı için kısmen olumlu kısmen de olumsuz gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Şunu geçen sene de söylemiştik; ‘Üzerinize vazife olmayan pek çok yükü omuzlarınızda taşımaktaydınız.’ Geçen sene bu yüklerden arınmaya çalışan çok Başak oldu. Başarabileni var başaramayanı var. Eğer bu yükler hala sırtınızdaysa arınmaya devam etmelisiniz. Böylece işinizin asıl sınırları içerisinde daha odaklı ve kolay çalışabilirsiniz. Bu da zihnen ve bedenen hafifleme dinlenme sağlayacak.

Maddi açıdan güzel bir yıl olacak, beklenmedik paralarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin yıllar önce vermiş olduğunuz bir borcun geri gelmesi ya da şans oyunlarından gelecek küçük ikramiyeler gibi…

Başak Burcu 2018 Aşk Hayatı

Başak burcu 2018 aşk hayatında biraz üzülebilir. Buna neden olan en önemli şey Başak burcunun aşk hayatında yeteri kadar seçici olmaması. Bu onun insanlara sonsuz güven duyması ve herkesi kendi kadar iyi zannetmesinden kaynaklanıyor.

Kendinizi üzüntülerden korumak için yaşamınıza dahil edeceğiniz partnerleri iyi seçmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda 2018’de sizi memnun edecek partnerlerin Akrep, Boğa ve Aslan burçlarından olabileceğini söyleyebiliriz.

Başak Burcu 2018 Sosyal Hayat

Aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta ve biraz üstü seviyede. Akraba ilişkilerinize bu yıl da dikkat edin. Her meseleyi kendinize dert edinmeyin. Bırakın biraz da başkaları bu konularda sorumluluk alsın.

Başak Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Başak burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Eğlence’. Hayatınızda irili ufaklı eğlencelere daha çok yer vermelisiniz. Hayatınızın her alanına olabildiğince eğlence sokmaya çalışın. Ayağınıza gelmiyorsa eğlenceyi kendiniz yaratın.

Bu görevi yerine getirmek için çabalamazsanız 2018’de burcunuza bahşedilmiş mucizelerden kendinizi mahrum etmiş olacaksınız.

Yaşamınıza fark edilir şekilde ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. İlki Nisan Sonu gibi ikincisi Ekim ayı ortaları gibi olabilir.

Bu tarihlere dikkat edin, mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi yapın ve gözünüzü açık tutun.

Başak Burcu 2018 Sağlık Durumu

Başak burcu 2018 sağlık durumunda öncelikle sırt bölgesine dikkat etmeli. Kas ve kaburga ağrılarını bu bölgelerde hissedebilir. Ayrıca ciddi rahatsızlıklar görünmüyor olsa bile ağır spor yapmak ya da ani hareketler sonrası travmalar görülebilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***